loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Liver Max - Czech Virus

Komplexná formula vyvinutá ako podpora pre normálnu funkciu a vyčistenie pečene v tele.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Plná prírodných extraktov a aminokyselín, ktoré sa výborne doplňujú a fungujú ako 1 extrémne účinný antioxidant. 

Liver Max obsahuje 12 funkčných látok, ktoré spolu rôzne synergicky fungujú a podporujú svoje účinky. Základ tvorí štandardizovaný extrakt z Ostropestreca mariánskeho, ktorý ponúka 80 % silymarínu. Flavoidný komplex silymarin je považovaný za hlavné biologicky aktívne látky. Ostropestrec podporuje regeneráciu buniek a zdravie pečene, ktoré z tela pomáhajú odstraňovať toxické látky. Ďalšou významnou látkou je eytrakt artičokov (z listu a z celého). Extrakt z listu je štandardizovaný na 5 % Cynarínu, ktorý pôsobí na bunky pečene a obličiek. Extrakt z celého artičoku zosilňuje účinok Cynarínu, výborne sa teda doplňujú.

 • Ostropestrec mariánsky (80 % silymarínu - štandardizovaný extrakt zo semien) - používaný ako antioxidant (10x silnejší než vitamín E). Používa sa od nepamäti predovšetkým pre podporu správnej funkcie pečene. Dokáže stimulovať proteínovú syntézu v pečeni a tým jej napomáha s nahradzovaním poškodených buniek. Sylimarín zvyšuje úroveň glutatiónu v pečeni až o 35 %.
 • Extrakt z artičokov (list, štandardizovaný na 5 % Cynarínu) - cynarín je derivát organickej kyseliny kávovej, ktorá pôsobí na bunky pečene a obličiek a zvyšuje produkciu žlče a moču. Žlč, ktorá sa vylučuje pre užitie artičokov je redšia a tekutejšia, čím sa znižuje záťaž pečene, zároveň pomáha artičokom odstraňovať nežiaduce látky z krvi.
 • Extrakt z artičoku (celý) - látky z artičokov pomáhajú cynarínu zosilňiť jeho účinok 
 • N-acetyl L-cysteín - pozmenená forma neesenciálnej aminokyseliny L-cysteínu, ktorá bola pripojená k acetylovej skupine. Acetylová forma cysteínu je prekurzorom silného antioxidantu glutatiónu. Nedostatok tejto látky môže byť dôvodom pre pomalú regeneráciu po tréningu a horšiu ochranu pred zranením.
 • L-metionín - aminokyselina vo voľnej forme, ktorá prispieva k syntéze SAMe a L-cysteínu, ktorý je súčasťou glutatiónu.
 • Inozitol - spoločne s cholínom sú tieto zložky ideálne, aby sa tuky neakumulovali v pečeni a zlepšil sa ich transport a metabolizmus.
 • Cholín bitartrát - prispieva k udržaniu normálnej činnosti pečene a k normálnemu metabolizmu lipidov. Naviac sa skvele dopĺňa s inozitolom.
 • Glutatión - antioxidant, ktorý využíva každá bunka v tele. Suplementácia glutatiónom je vhodná k podpore vlastného glutatiónu v bunkách a tým pádom udržuje účinnosť celého systému glutatiónu.
 • SAMe je skratka pre S-adenozil L-metionín. Táto forma je skúmaná na pacientoch s cirhózou pečene alebo steatózou (stukovatenie) pečene. V štúdií na 52 zdravých ľuďoch bol zistený nárast sérového ALT (Alaninaminotransferáza) za 8 týždňov suplementácie o 22 %. Ďalšie štúdie na SAMe zahrňujú hlavne vplyv na osteoartrózu a depresiu.
 • Vitamín B2 (riboflavín) - významná látka, ktorá prispieva k normálnemu energetckému metabolizmu. V organizme vykazuje antioxidačnú aktivitu. Prispieva k normálnej činnosti nerovej sústavy a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
 • Vitamín B6 (pyridoxín HCI) - prispieva k normálnej syntéze cysteínu, k normálnemu metabolizmu homocysteínu, k normálnej funkcii imunitného systému.
 • Vitamín B1 (tiamín HCI) - prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a činnosti srdca.

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsule 2x denne (s raňajkami a večerou), celkom 4 kapsule denne. Neprekračujte dávku 4 kapsule denne. Zapite dostatočným množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť dennej dávky: 4 kaps.
Počet dávok v balení: (100 kaps.) 50
Ostropestrec mariánsky 560 mg
Extrakt z artičoku (list) 200 mg
Extrakt z artičoku (celý) 200 mg
N-acetyl L-cysteín 200 mg
L-metionín 100 mg
Inozitol 100 mg
Cholín bitartrát 100 mg
Glutatión 40 mg
SAMe 40 mg
Vitamín B2 1,3 mg
Vitamín B6 1,1 mg
Vitamín B1 0,9 mg

Zloženie

Ostropestrec mariánsky (80 % štandardizovaný extrakt zo semien), extrakt z artičokov (list štandardizovaný na 5 % Cynarínu), extrakt z artičokov (celý), N-acetyl L-cysteín, L-metionín, inozitol, cholín bitartrát, glutatión, protihrudkujúca látka (uhličitan horečnatý), SAMe (S-adenosyl L-metionín), riboflavín, pyridoxín HCI, tiamín HCI, želatínová kapsula (farbivo: oxid titaničitý).

Informácie pre alergikov

Vyrábané v zariadení kde sa spracováva aj mlieko, vajcia, sója, kôrovce, rybí olej a orechy.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Po otvorení spotrebujte do 50 dní. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred užívaním sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO