+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Lipo 6 Black Hers od Nutrex

Hlavný obrázok Lipo 6 Black Hers od Nutrex
Lipo 6 Black Hers od Nutrex
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Spaľovače tukov


Stručný popis

Lipo 6 Black Hers - Nutrex: je najsilnejší a najextrémnejší spaľovač tuku pre ženy.


Popis produktu

Reklamny baner Lip6 Black Hers 1

Existuje veľa „ženských“ produktov na spaľovanie tukov, ktoré sa prehlasujú, že sú extrémne. Teraz Nutrex posunul spaľovače tuku na ďalšiu úroveň. Extrémne výsledky, maximálna sila s účinkami ďaleko za ostatnými produktmi na trhu. Prinášame vám úplne nový LIPO-6 Black Hers!

LIPO-6 Black Hers je najsilnejší a najextrémnejší spaľovač tuku pre ženy, ktorý bol kedy vytvorený. Vedci v Nutrexe dali dohromady veľmi silnú zmes na zničenie telesného tuku.  Neznamená to, že pôvodné produkty Lipo-6 boli „oslabené“. Tento výkonný produkt je špeciálne navrhnutý na spaľovanie ženského tuku zo špecifických miest.  Ak hľadáte niečo nové, čo vám pomôže dosiahnuť skutočné výsledky LIPO-6 Black Hers je ten pravý produkt pre vás. 

LIPO-6 Black Hers je spaľovač určený pre ženy s obsahom zložiek, ktoré sú neuveriteľne efektívne pri spaľovaní tuku. Ak hľadáte spaľovač, ktorý pracuje rovnako tvrdo ako vy, tak LIPO-6 Black Hers je ten pravý produkt pre vás!


Dávkovanie

Užívajte 3 kapsule ráno a 3 poobede. Pre optimálne výsledky by sa Lipo 6 Black Hers nemal užívať s jedlom. Užívajte minimálne 30 minút pred jedlom.


Tabuľka nutričných hodnôt

Zloženie jednej dávky: 3 kaps.
Počet dávok v balení: 40
Jód 75 mcg
Vitamín D 100 iu
Kyselina listová 100 mcg
Vitamín B12 1,25 mcg
Chróm 20 mcg
Coffea arabica 333 mg
Theobroma cacao 208,5 mg
Citrus aurantium 60 mg
Coleus forskohlii 25 mg
Piper nigrum 2,5 mg

Zloženie

Medium chain triglycerides, Vegetable cellulose, Titanium dioxide, Sunflower Lecithin, Tocopherols Concentrate Mixed-Low Alpha Type, farbivo - Allura červená (E129), modrá brilliant (E133), sunset žltá (E110).

Reklamny baner Lip6 Black Hers zlozenie


Upozornenie

Nie je určené pre osoby mladšie ako 21 rokov. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné množstvo. Nekonzumujte kofeín a synefrín z iných zdrojov! Neužívajte dlhšie ako 2 mesiace. Ak užívate lieky, aj voľnopredajné o užívaní sa poraďte so svojim lekárom. Prerušte užívanie 2 týždne pred operáciou. Uchovávajte mimo dosahu detí!


Hodnotenie

4.9
2 hodnotenia

Novinky