+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Levoris - Yamamoto

Hlavný obrázok Levoris - Yamamoto
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Doručenie do utorka? Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
30 kaps.19.99 €10%17.99 €


Stručný popis

Napomáha regulácii intestinálnej motility a eliminácii plynov.


Popis produktu

Levoris je indikovaný na boj proti meteorizmu a na podporu fyziologického vylučovania črevného plynu. Obsahuje drevené uhlie, známe svojimi absorpčnými vlastnosťami a rastliny ako je fenikel a mäta pieporná, ktoré prispievajú k eliminácii plynu, pravidelnému tráveniu a gastrointestinálnej motilite. Obsahuje aj harmanček, ktorý má tlmivý a upokojujúci účinok na tráviaci systém a zelený aníz s jeho karminatívnymi vlastnosťami (proti nadúvaniu), ktorý okrem boja proti tvorbe črevného plynu a podpory jeho eliminácie pôsobí proti hnilobe a proti fermentácii v čreve.

Okrem toho prítomnosť enzýmu alfa-galaktozidázy podporuje absorpciu komplexných potravinových sacharidov, čím sa ďalej znižuje fermentačný proces a bráni sa tvorbe plynu. Levoris poskytuje v jednej dávke 1 g aktívneho uhlia, čo prispieva k zníženiu nadmernej plynatosti (priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme 1 g najmenej 30 minút pred jedlom a 1 g bezprostredne po jedle).

Výhody:

  1. Eliminuje črevné plyny
  2. Zabraňuje kvaseniu v tráviacom trakte
  3. Upokojuje tráviaci trakt

Dávkovanie

Užívajte s vodou 5 kapsúl denne.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 5 kaps.
Počet dávok v balení: (30 kaps.) 6
Aktívne uhlie 1 g
Extrakt zo sladkého Feniklu 250 mg
z toho éterický olej 1,25 mg
Extrakt zo zeleného Anízu 250 mg
Extrakt z Harmančeka 250 mg
Mäta pieporná 250 mg
Alfagalaktozidáza 16,7 mg

Zloženie

Aktívne rastlinné uhlie, kapsula (želatína), sladký fenikel (foeniculum vulgare Mill.) suchý extrakt z ovocia, titrovaný v 0,5 % éterickom oleji, extrakt z ovocia zeleného anízu (pimpinella anisum L.), harmanček (matricaria chamomilla L.) sušený výťažok kvetiny z čerstvej rastliny, mäta pieporná (mentha x piperita L.) extrakt zo sušených listov, činidlá proti spekaniu (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín), alfagalaktozidáza (501 GalU/16,7mg enzýmu).


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred teplom.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky