+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Joint Flex Forte - Aone Healthcare

Hlavný obrázok Joint Flex Forte - Aone Healthcare
 

Cenník

Doručenie do utorka? Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
90 kaps.22.11 €10%19.90 €


Stručný popis

Vysoko kvalitná koncentrovaná kĺbová výživa vo forme kapsúl.


Popis produktu

Namáhaný pohybový aparát sa musí vysporiadať so zvýšenou oxidáciou tkanív a množstvom následných zápalových procesov, čo má negatívny vplyv na jeho opotrebovanie. Kolagén, komponenty chrupaviek a mušlí v kombinácii so správne zvolenými vitamínmi a stopovými prvkami v dostatočnom množstve, vytvárajú optimálne funkčnú výživu pre kĺby, šľachy a väzivá. Užívanie vyváženej kĺbovej výživy v dostatočnom množstve umožní a podporí priebeh regeneračných procesov vedúcich k posilneniu pohybového aparátu.

Joint flex forte je možné s 10-dňovými prestávkami užívať dlhodobo. Obsahuje multifunkčnú zmes klinicky študovaných komponentov, obzvlášť vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek, meď k udržaniu zdravých spojových tkanív. V prípade akútnych stavov doporučujeme kombinovať s preparátom Ortho Collagen 10 000.  


Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu 3x denne pred jedlom. Zapite dostatočným množstom vody.

Ak váš lekár neurčí inak, užívajte1 kapsulu 3x denne počas 1 mesiaca, potom prerušte užívanie na 10 dní a v prípade nutnosti pokračujte v užívaní ďalší mesiac.


Tabuľka nutričných hodnôt

Výživové hodnoty: v 3 kaps.
Energetická hodnota 34 kJ/8,3 kcal
Glukosamín sulfát 945 mg
Hydrolyzát kolagénu 450 mg
MSM 450 mg
Chondroitín sulfát 330 mg
Hydrolyzát kuracej chrupavky 9 mg
Extrakt z Perna canaliculus 9 mg
Vitamín C 80 mg
Vitamín E 12 mg
Meď 1 mg

Zloženie

Glukosamín sulfát, kolagénový hydrolyzát, MSM (metylsulfonylmetán), chondroitín sulfát, želatína (kapsula), pivné kvasnice, kyselina l-askorbová, hydrolyzát kuracej chrupavky, zelené mušle (extrakt z perna canaliculus), dl-alfa-tokoferylacetát, protihrudkujúca látka (horečnaté soli potravinových mastných kyselín), síran meďnatý.


Upozornenie

Výživový doplnok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy. Uvedená denná dávka stačí na doplnenie pravidelnej výživy, a preto nemá byť prekročená. Výrobok skladujte mimo dosahu detí na suchom a chladnom mieste.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky