+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Gold Standard Curcuminoids od Scitec Nutrition

Hlavný obrázok Gold Standard Curcuminoids od Scitec Nutrition
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Čo Vás trápi ?


Stručný popis

Gold Standard Curcuminoids od firmy Scitec Nutrition je patentovaný 95 %-ný kurkumín s C3 Complexom a BioPerinom.


Popis produktu

  • Kurkuma patrí medzi jednu z najdôležitejších rastlín. Jej výťažky aktívnych zložiek (kurkuminoidy) patria medzi najsľubnejšie prírodné účinné látky. Curcumin C3 Complex® je zlatým štandardom výťažkov kurkumy s 95 %-ným obsahom kurkuminoidov, súčasne patentovanou surovinou.
  • Kurkuma napomáha čistiť krv, znižovať horúčku, mierniť bolesť, tráviace problémy, tiež zápaly, poskytuje i ochranu mozgu pred starnutím, udržiava zdravé a pružné kosti a kĺby a už v malých dávkach pomáha výrazne znižovať cholesterol.
  • Ako vynikajúci antioxidant chráni bunky nášho tela pred poškodením voľnými radikálmi. Podporuje zdravé srdce, imunitný systém a pamäťové funkcie, preto sa obzvlášť odporúča pri Alzheimerovej chorobe.
  • Kurkuma je známa aj ako adaptogén, čo znamená, že pomáha zmierňovať stres v organizme a podporovať prirodzenú obranyschopnosť.
  • Nazýva sa aj "čistič krvi", čo sa odzrkadľuje aj na zdravo vyzerajúcej pokožke. Udržiava jej elasticitu, vyživuje ju a bráni prejavom starnutia.
  • Gold Standard Curcuminoids obsahuje aj BioPerine®, ktorý je schopný 20-násobne zvyšovať biodostupnosť kurkuminoidov.
  • Taktiež zabezpečuje aj 3 druhy kurkuminoidov: kurkumín, demetoxykurkumín a bisdemetoxykurkumín.
  • Formula môže napomáhať pri kontrole zápalových reakcií v organizme, udržiavať zdravie pečene a podporovať trávenie. Má antibakteriálne, protiplesňové, antiseptické a antimikrobiálne účinky.

Dávkovanie

Odporúča sa konzumovať 1 kapsulu denne spolu s jedlom.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: 60
Extrakt Curcuma Longa 200 mg
z toho kurkumín 155 mg
z toho Demetoxykurkumín 31 mg
z toho Bisdemetoxykurkumín 5,4 mg
Bioperín 2,5 mg

Zloženie

Curcumin C3 Complex® [výťažky z curcumy Longa L. (koreňového podzemku) v pomere 64-66:1], hovädzia želatína, látka proti hrudkovateniu a spekaniu (stearát horečnatý), BioPerine® (výťažky ovocia Piper v pomere 50:1), farbivá (dioxid titaničitý, oxid žltého železa, oxid červeného železa).


Informácie pre alergikov

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašidov, zelera, rýb a kôrovcov.


Upozornenie

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy ani zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí. Pre svoje podporujúce účinky sa neodporúča užívať pacientom so žlčnikovými kameňmi. U pacientov so zlou zrážanlivosťou krvi môže zvýšiť riziko krvácania. Pre účinky možného stiahnutia maternice konzumácia nie je vhodná pre tehotné ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Teplo a slnečné žiarenie môžu poškodiť obal.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky