loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Glutathione - GymBeam

Doplnok výživy s obsahom silného antioxidantu glutatiónu s obsahom 250 mg v každej kapsule.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Glutatión patrí medzi výrazné antioxidanty, ktoré pracujú na úrovni oxidačného stresu. Oxidačný stres je narušenie rovnováhy medzi vznikom voľných radikálov a ich odstraňovaním pomocou bunkových antioxidantov. Voľné radikály sa dostávajú do tela zvonka prachom, smogovými časticami, cigaretovým dymom, vyprážanými jedlami alebo sa vytvárajú aj v organizme počas zápalových ochorení ako vedľajšie produkty. V našom organizme poškodzujú bielkoviny, lipidy a oslabujú bunky. 

Ide o to, aby existovala rovnováha medzi voľnými radikálmi a antioxidantmi. Na rozdiel od typickej imunitnej odpovede, ktorá sa spustí akonáhle sa v tele vyskytne problém, glutatión je zodpovedný za prevenciu než k problému dôjde. Okrem toho môže glutatión pomôcť odstrániť z tela ťažké kovy ako je napríklad ortuť, olovo a kadmium.

Jedná sa o malý peptid s molekulou zloženou z 3 aminokyselín: kyseliny glutámovej, cysteínu a glycínu. Glutatión je produkovaný každou bunkou v našom tele, ale najviac jeho produkcie zaisťuje pečeň. Medzi jeho hlavné funkcie patrí odvádzanie škodlivých toxínov z tela. Glutatión, ktorý sa nachádza v každej bunke chráni mitochondrie pred baktériami, vírusmi a toxínmi. Neutralizuje voľné radikály (reaktívne formy kyslíka) vznikajúce v metabolizme črevných krviniek (v mitochondriách) a chráni ich tak pred oxidačným poškodením, zároveň tiež aktivuje i ďalšie antioxidanty ako je vitamín C a E.

Príčinou nízkej hladiny glutatiónu môže byť fajčenie, stres, lieky, nevhodné stravovacie návyky (obzvlášť vysoký obsah cukrov), alkohol a toxíny obsiahnuté v predmetoch dennej spotreby (konvenčná kozmetika, prostriedky na upratovanie atď.) alebo v prostredí. S rastúcim vekom schopnosť organizmu produkovať glutatión klesá.

Priemerný človek zo stravy získa cca 35 mg glutatiónu denne, ale optimálna hodnota denného príjmu glutatiónu je 250 mg. 

Výhody:

  1. Ochrana pred oxidačným stresom
  2. Spolu s melatonínom je to najsilnejší antioxidant
  3. Pohodlné dávkovanie vďaka kapsulovej forme

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 60
L-glutatión 250 mg

Zloženie

L-glutatión, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO