loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Akcia: Glutamine + Creatine HPLC - Prom-IN

Tréningový balíček glutamínu pre podporu a zlepšenie regenerácie s kreatínom zvyšujúcim výkon.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Glutamine: Glutamín je neesenciálna proteínová aminokyselina, ktorá tvorí až 60 % obsahu aminokyselín svalových buniek. Pri záťažových situáciách, ako sú fyzická záťaž, stres a choroba, dochádza vo zvýšenej miere k uvoľňovaniu glutamínu zo svalových buniek, tzv. katabolizácii. Aj keď si telo dokáže vytvoriť glutamín z ostatných aminokyselín (valínu, isoleucínu, leucínu, kyseliny glutamovej), toto vytvorené množstvo nepostačuje a je ho potrebné dodať zvonku.

Pri vysokej fyzickej záťaži a súčasnom dlhodobom nedostatku tejto aminokyseliny v tele dochádza k úbytku svalovej hmoty, nastupuje únava, predlžuje sa doba potrebná na regeneráciu a zhoršujú sa imunitné odpovede organizmu. Vedecké pokusy preukázali, že pri úmernom zásobení organizmu glutamínom je dopyt svalov možné uspokojiť.

Výhody:

  1. Zlepšuje a urýchľuje priebeh regenerácie po náročnom tréningu
  2. Zúčastňuje sa biosyntézy Glukosamínu a Chondroitínu
  3. Až 100 dávok v balení

Creatine HPLC: Ide o prirodzene sa vyskytujúcu aminokyselinu, ktorá sa iba v obmedzenej miere syntetizuje, a to predovšetkým v obličkách, z aminokyselín methionínu, arginínu a glycínu. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť počas krátkodobých intervalov vysoko intenzívneho fyzického výkonu, ktoré nasledujú po sebe, priaznivý účinok je možné dosiahnuť už pri príjme 3 g kreatínu denne.

Dávkovanie

Glutamine: Rozpustite 5 g (vrchovatá čajová lyžička) v 200 ml neperlivej vody, džúsu alebo ovocného nápoja. Užívajte 1 dávku po tréningu. Maximálne však 10 g denne v 2 porciách.

Creatine HPLC: Rozpustite v neperlivej vode alebo džúse. Užívajte 1 dávku 5 g pred tréningom. Vhodné je užiť aj druhú dávku po tréningu v kombinácii so sacharidmi s vysokým glykemickým indexom a rýchlo stráviteľnými bielkovinami.

Tabuľka nutričných hodnôt

Glutamine: Veľkosť jednej dávky: 5 g
Počet dávok v balení: (500 g) 100
Hodnoty: v 100 g v 5 g
L-glutamín 98,5 g 4,9 g
Creatine HPLC:Veľkosť jednej dávky: 5 g
Počet dávok v balení: (500 g) 100
Hodnoty: v 100 g v 5 g
Kreatín monohydrát 99 g 4,9 g

Zloženie

Glutamine: L-glutamín.

Creatine HPLC: Kreatín monohydrát.

Upozornenie

Glutamine: Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Dbajte na dobré uzatvorenie obalu a dodržiavanie spôsobu prípravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Creatine HPLC: Nevhodný pre deti, staršie osoby, tehotné a dojčiace ženy, osoby trpiace dnou a ochorením obličiek. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do 1 mesiaca. Dbajte na dobré uzatvorenie obalu a dodržiavanie spôsobu prípravy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO