loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Akcia: Glutamine + Creatine HPLC - Prom-IN

Tréningový balíček glutamínu pre podporu a zlepšenie regenerácie s kreatínom zvyšujúcim výkon.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.

Popis produktu

Glutamine: Glutamín je neesenciálna proteínová aminokyselina, ktorá tvorí až 60 % obsahu aminokyselín svalových buniek. Pri záťažových situáciách, ako sú fyzická záťaž, stres a choroba, dochádza vo zvýšenej miere k uvoľňovaniu glutamínu zo svalových buniek, tzv. katabolizácii. Aj keď si telo dokáže vytvoriť glutamín z ostatných aminokyselín (valínu, isoleucínu, leucínu, kyseliny glutamovej), toto vytvorené množstvo nepostačuje a je ho potrebné dodať zvonku.

Pri vysokej fyzickej záťaži a súčasnom dlhodobom nedostatku tejto aminokyseliny v tele dochádza k úbytku svalovej hmoty, nastupuje únava, predlžuje sa doba potrebná na regeneráciu a zhoršujú sa imunitné odpovede organizmu. Vedecké pokusy preukázali, že pri úmernom zásobení organizmu glutamínom je dopyt svalov možné uspokojiť.

Výhody:

  1. Zlepšuje a urýchľuje priebeh regenerácie po náročnom tréningu
  2. Zúčastňuje sa biosyntézy Glukosamínu a Chondroitínu
  3. Až 100 dávok v balení

Creatine HPLC: Ide o prirodzene sa vyskytujúcu aminokyselinu, ktorá sa iba v obmedzenej miere syntetizuje, a to predovšetkým v obličkách, z aminokyselín methionínu, arginínu a glycínu. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť počas krátkodobých intervalov vysoko intenzívneho fyzického výkonu, ktoré nasledujú po sebe, priaznivý účinok je možné dosiahnuť už pri príjme 3 g kreatínu denne.

Dávkovanie

Glutamine: Rozpustite 5 g (vrchovatá čajová lyžička) v 200 ml neperlivej vody, džúsu alebo ovocného nápoja. Užívajte 1 dávku po tréningu. Maximálne však 10 g denne v 2 porciách.

Creatine HPLC: Rozpustite v neperlivej vode alebo džúse. Užívajte 1 dávku 5 g pred tréningom. Vhodné je užiť aj druhú dávku po tréningu v kombinácii so sacharidmi s vysokým glykemickým indexom a rýchlo stráviteľnými bielkovinami.

Tabuľka nutričných hodnôt

Glutamine: Veľkosť jednej dávky: 5 g
Počet dávok v balení: (500 g) 100
Hodnoty: v 100 g v 5 g
L-glutamín 98,5 g 4,9 g
Creatine HPLC:Veľkosť jednej dávky: 5 g
Počet dávok v balení: (500 g) 100
Hodnoty: v 100 g v 5 g
Kreatín monohydrát 99 g 4,9 g

Zloženie

Glutamine: L-glutamín.

Creatine HPLC: Kreatín monohydrát.

Upozornenie

Glutamine: Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Dbajte na dobré uzatvorenie obalu a dodržiavanie spôsobu prípravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Creatine HPLC: Nevhodný pre deti, staršie osoby, tehotné a dojčiace ženy, osoby trpiace dnou a ochorením obličiek. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do 1 mesiaca. Dbajte na dobré uzatvorenie obalu a dodržiavanie spôsobu prípravy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

Výrobca

Prom-in, s.r.o., Plzeňská 385, 364 01 Toužim, Česká republika.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO