loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

FueBrain - GymBeam

Funkčné nootropikum bez obsahu kofeínu pre podporu mozgových funkcií.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

FueBrain je synonymom pre príliv energie a zostrenie mozgových aj psychických funkcií v podobe funkčného nootropického komplexu. Je v praktických kapsulách a môžete ho užívať kedykoľvek počas dňa s cieľom podpory produktivity, športového i duševného výkonu, zvýšenia úrovne energie a sústredenia.

Komplex 14 starostlivo vybraných látok. Medzi nimi sa nachádzajú najmä rastlinné extrakty a vitamíny, ktoré sú dôležité pre správnu funkciu organizmu. Navyše neobsahuje kofeín, čo ocenia všetci ľudia, ktorí sa ho snažia obmedzovať. Môžete ho tak používať aj v neskorších popoludňajších hodinách bez negatívneho vplyvu na spánok.

Rastlinné výťažky v podobe vysoko kvalitného extraktu z bakopy drobnolistej (Bacopa monnieri), červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng), ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba) a rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) patria medzi adaptogény. To sú látky známe pomocou so stresom a zlepšením odolnosti organizmu.    

Extrakt z bakopy drobnolistej (Bacopa monnieri) je jedinečný viac ako 50 % obsahom biologicky aktívnych látok v podobe bakozidov. Bakopa je dobre známa rastlina vďaka ajurvéde, kde je spájaná najmä s pamäťou. Aj ženšen (Panax ginseng) je mimo iného často skloňovaný v súvislosti s mozgovými funkciami. Obsiahnutý extrakt z červeného kórejského ženšenu má navyše vysoké 10 % zastúpenie účinných látok v podobe ginsenozidov. Ďalej ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) je populárna rastlina známa najmä obsahom antioxidantov, flavonoidov, terpénov a organických kyselín so širokým spektrom účinkov. Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) s 3 % zastúpením rozavínov ďalej patrí medzi najsilnejšie a najobľúbenejšie adaptogény, ktoré sú okrem iného spojené i s mozgovými funkciami. Posledný rastlinný extrakt pochádza z artičok (Cynara scolymus) a má 4 % zastúpenie účinnej látky cynarín. Tá je najčastejšie spájaná s antioxidačnými vlastnosťami.     

Okrem rastlinných extraktov FueBrain ďalej obsahuje aj acetyl L-karnitín, čo je pomerne ľahko vstrebateľná forma karnitínu.Ten sa prirodzene nachádza v každej telesnej bunke, kde sa podieľa na prenose mastných kyselín (tuku) do mitochondrií, kde je spálený za vzniku energie. Ďalej obsiahnutý N-acetyl L-tyrozín je účinnou formou tyrozínu, ktorý je východiskovou látkou pre tvorbu radu neurotransmiterov vrátane adrenalínu či dopamínu. Je tiež nutný pre prirodzenú syntézu koenzýmu Q10, ktorý sa zúčastňuje tvorby energie.

Fosfatidylserín je ďalej dôležitou zložkou bunkových membrán, podobne ako citikolín (CDP-cholín). Ten zase predstavuje veľmi dobre dostupný zdroj cholínu. Cholín je rovnako ako DMAE východiskovou látkou pre syntézu neurotransmiterov acetylcholínu, ktorý je dôležitý pre optimálne mozgové funkcie vrátane formovania spomienok, sústredenosti alebo nervovo-svalovej činnosti. Aminokyselina L-theanín môže mať vplyv na celkové upokojenie roztržitej mysle. Pre maximálnu funkčnosť a vstrebateľnosť tejto komplexnej zmesi je v zložení aj extrakt z čierneho korenia v podobe Bioperinu®.

Zásluhou vitamínov B6 a B12 sa FueBrain podieľa na znížení únavy a vyčerpania, normálnej funkcii nervového systému, a navyše prispieva aj k správnej funkcii energetického metabolizmu, ktorý produkuje energiu.

FueBrain sa vďaka svojmu širokému pôsobeniu a funkčnému zloženiu hodí pre študentov, ľudí s náročným psychickým zamestnaním alebo športovca na povzbudenie pred výkonom, udržaním "flow-u" a maximálneho zápalu do hry či riešenia problému.

Výhody:

  1. Podporuje optimálny psychický výkon
  2. Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
  3. Bez kofeínu a umelých sladidiel
  4. Pohodlné dávkovanie vďaka kapsulovej forme

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Poćet dávok v balení: (60 kaps.) 30
Acetyl L-karnitín 100 mg
Bakopa extrakt 150 mg
z toho bakozidy 82,5 mg
N-acetyl L-tyrozín 120 mg
Extrakt z červeného kórejského ženšenu 100 mg
z toho ginsenozidy 10 mg
Fosfatidylserín 140 mg
L-theanín 80 mg
Extrakt z koreňa rozchodnice ružovej 100 mg
z toho rozavín 3 mg
Citikolín (CDP-cholin) 80 mg
Ginkgo biloba extrakt 40 mg
DMAE bitartrát (dimetyletanolamin) 20 mg
Vitamín B12 250µg
Vitamín B6 7 mg
Extrakt z artičok 100 mg
- z toho cynarín 4 mg
Extrakt z pepra Bioperine® 5 mg

Zloženie

Acetyl L-karnitín, bakopa extrakt (bacopa monnieri) (55 % bakozidov), N-acetyl L-tyrozín, extrakt z červeného kórejského ženšenu (panax ginseng) (koreň) (10 % ginsenozidov), fosfatidylserín (sójový extrakt), L- theanín, extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (rhodiola rosea) (3 % rozavínu), citikolín (CDP-cholín), ginkgo biloba extrakt, DMAE bitartrát (dimetyletanolamín), vitamín B12 (kyanokobalamín), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), extrakt z artičoky (cynara scolymus) (4 % cynarínu), extrakt z čierneho korenia Bioperine® (piper nigrum) (95 % piperín), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C a mimo dosahu malých detí. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO