loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Eye Support - GymBeam

Komplex látok vrátane rastlinných výťažkov s obsahom vitamínov a zinkom podporuje zdravie zraku.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

Podpora zraku je špeciálny komplex vitamínov A, B2, zinku, beta karoténu, luteínu a ďalších účinných látok v praktickej forme kapsúl. Vitamíny A a B2 sú kľúčové pre náš zrak. Podieľajú sa totiž na jeho správnej funkcii. Z toho dôvodu je v zložení samotný vitamín A a beta karotén, pochádzajúci z mrkvy obyčajnej (Daucus carota), ktorý sa dokáže podľa potreby premeniť na vitamín A. Obsiahnutý zinok potom okrem toho, že prispieva k udržaniu normálneho stavu zraku, tiež podporuje metabolizmus vitamínu A.         

Komplex je ďalej doplnený o extrakt z brusnice čučoriedkovej (Vaccinium myrtillus), ktorá je najbohatším zdrojom bioaktívnych antokyánov. Tie prepožičiavajú čučoriedkam ich fialovú farbu a tiež antioxidačné vlastnosti. Tým vďačia antokyány za to, že sú v súčasnosti predmetom mnohých vedeckých výskumov zameraných na zlepšenie zrakovej ostrosti.

Ďalší obsiahnutý výťažok pochádzajúci z rastliny aksamitníka vzpriameného (Tagetes erecta) sa považuje za jeden z najlepších prírodných zdrojov luteínu a zeaxantínu. Ide o známe karotenoidy, ktoré patria medzi antioxidanty. Obe tieto látky sa navyše vo vysokej koncentrácii vyskytujú v sietnici ľudského oka, kde pôsobia ako primárny filter modrého svetla. Tomu sú naše oči vystavené vo väčšom množstve napríklad pri práci na počítači. Pri nadmernej záťaži očí potom môže dochádzať k vysúšaniu ich povrchu, podráždeniu alebo bolestiam hlavy. Z toho dôvodu je dôležité maximálne podporovať prirodzenú ochrannú funkciu oka.

V zložení nájdete aj fosfatidylserín. Táto látka sa bežne vyskytuje v ľudskom tele a tiež v potravinách, ako sú ryby, mäso alebo sója. Nachádza sa hlavne v mozgu, kde zohráva kľúčovú úlohu v udržaní kognitívnych funkcií. Medzi tie patrí napríklad spracovanie informácií z okolia, pamäť a myslenie. Prispieva tak ku komplexnosti tohto produktu.

Eye Support je vďaka svojmu jedinečnému zloženiu skvelým pomocníkom pre maximálnu starostlivosť o zrak. Využijú ju starší ľudia, ale aj jedinci, ktorí často pracujú na počítači alebo trávia veľa času sledovaním televízie, pozeraním do telefónu či ďalších elektronických zariadení.

Výhody:          

  1. Komplex látok podporujúci starostlivosť o oči a zrak
  2. Prispieva k optimálnej funkcii zraku
  3. Forma praktických kapsúl           

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (90 kaps.) 90
Fosfatidylserín 100 mg
Extrakt z brusnice čučoriedkovej (Vaccinium myrtillus) 100 mg
z toho antokyány 5 mg
Extrakt z mrkvy obyčajnej (Daucus carota) 24 mg
z toho betakarotén 2,4 mg
z toho retinolový ekvivalent vitamínu A 400µg
Vitamín A 400µg
Celkový vitamín A 800µg
Extrakt z aksamitníka vzpriameného (Tagetes erecta) 18,75 mg
z toho luteín 15 mg
z toho zeaxantín 0,94 mg
Zinok 5 mg
Vitamín B2 1,4 mg

Zloženie

Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), fosfatidylserín 70 %, extrakt z brusnice čučoriedkovej (vaccinium myrtillus)(25 % antokyány), bisglycinát zinočnatý, extrakt z mrkvy obyčajnej (daucus carota)(10 % beta karotén), extrakt z aksamitníka vzpriameného (tagetes erecta)(80 % luteín)(5 % zeaxantín), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), vitamín B2 (riboflavín), vitamín A (retinol), hypromelózová kapsula.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO