+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Creno Rol - Body Nutrition

Hlavný obrázok Creno Rol - Body Nutrition
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Doručenie do zajtra? Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
250 kaps.22.11 €10%19.90 €


Stručný popis

Získať silu, nabrať čistú svalovú hmotu, podporiť vytvrvalosť, dopraviť viac živín do organizmu, zlepšiť prísun kyslíka do pracujúcich svalov a urýchliť regeneráciu, to sú ciele Creno Rol.


Popis produktu

Creno Rol z rady „RED EDITION“ je výnimočný prípravok na zlepšenie silového výkonu, nárastu svalovej hmoty, zlepšenie výbušnosti a urýchlenie regenerácie. Obsahuje známy adaptogén Rhodiola rosea, ktorý zvyšuje účinok tohto prípravku spolu s ďalšími látkami ako kreatín a arginín.

Účinné zložky:

Kreatín patrí k najpreskúmanejším doplnkom výživy. Zvyšuje silu a výbušnosť. Jeho dostatok napomáha udržiavať optimálnu koncentráciu ATP (adenozíntrifosfát – okamžite použiteľná energia pre svalovú činnosť) vo forme dostatočných zásob kreatínfosfátu, ktorý je nevyhnutný na zvyšovanie objemu svalových buniek a nárast sily. Suplementácia kreatínom je najvhodnejšia na krátkodobé zaťaženie, ako je box, kulturistika, šprint či hokej.

Arginín je dôležitá zložka bielkovín, ktorá je potrebná pre normálnu činnosť hypofýzy. Má priaznivý vplyv na detoxikáciu a hojenie rán. Je takisto potrebný pri syntéze bielkovín. Arginín ďalej prispieva k tvorbe kolagénu, ktorý je dôležitou súčasťou  väzivových tkanív. Veľký význam má pri vytváraní neuroprenášača NO (oxidu dusnatého).

Rhodiola Rosea (Rozchodnica ružová) má množstvo pozitívnych účinkov; siloví aj vytrvalostný športovci ocenia hlavne:

  • Zlepšenie okysličenia a prekrvenia svalov pri tréningu
  • O 60 % väčší stimulačný účinok ako kofeín
  • Posilnenie funkcií srdcového svalu
  • Zlepšenie adaptácie tela na fyzickú námahu
  • Ochrana pečene

Výhody:

  1. Podpora fyzického výkonu a kondície
  2. Maximálne výsledky z tréningu
  3. Sila, veľkosť a vytrvalosť

Dávkovanie

Užívajte 2 tablety 2x denne .V tréningový deň – pred výkonom a po výkone. V netréningový deň – pred jedlom ráno a poobede.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (250 kaps.) 125
Hodnoty: v 1 kaps. v 100 g
Kreatín mikronizovaný 300 mg 41,66 g
L-arginín 200 mg 27,77 g
Rhodiola rosea extrakt 50 mg 6,94 g

Zloženie

Kreatin monohydrát, l-arginín, extrakt rhodiola rosea (4 % rosavínov), pomocné kapsulovacie látky (maltodextrín, stearan horečnatý, mastenec), želatinová kapsula.


Upozornenie

Neužívajte viac ako 2 dávky denne. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je náhradou pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte mimo dosahu slnečného svetla, v suchu, pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti do 60 %.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky