loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Bulgarian Tribulus Maxx - Vemoherb

Originálny bulharský Tribulus terrestris v najsilnejšej verzii! Unikátna koncepcia spojenia účinných saponínov a protodioscínov z rastlín Tribulus terrestris a Trigonella foenum graecum.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do štvrtka?

Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.

Popis produktu

Za vývojom tohto jedinečného produktu stojí viac ako dvadsať rokov skúseností vychádzajúcich nielen z najnovších dostupných vedeckých štúdií, ale aj z priamej praxe a dlhoročného využitia vo vrcholovom športe a farmácii. V prípade, že nakupujete produkty VemoHerb, máte 100 % istotu originality a funkčnosti. Jednotlivé extrakty sú pravidelne testované na obsah bioaktívnych zložiek a to v rámci nezávislých laboratórií v EÚ.

Základ tvorí synergická trojzložková zmes štandardizovaných extraktov:

Originálny bulharský Tribulus terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu (furostanolový saponín). Hlavným benefitom originálneho bulharského Tribulusu je vysoký obsah furostanolových saponínov. Uvedený pomer extrakcie je úplne ideálny a garantuje maximálnu účinnosť. Nejde teda len o samotný protodioscín a jeho obsah, ale o celkovú a perfektne vyváženú kompozíciu produktu, ktorá je charakteristická pre genotyp rastliny bulharského Tribulusu.

Tribulus terrestris je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta, ako USA, Južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Menej je známe, že bulharský Tribulus má jedinečné vlastnosti vďaka špecifickému obsahu bioaktívnych zložiek. Originálny bulharský Tribulus obsahuje vysoké koncentrácie furostanolového saponínu protodioscínu. Z tohto dôvodu je tiež bulharský Tribulus ako surovina niekoľkonásobne drahší. Pre bulharský Tribulus je tiež charakteristický obsah ďalších špecifických furostanolových saponínov.

Uvedený rozdiel v zložení je daný odlišným genotypom rastliny, charakteristickým podnebím, skladbou pôdy a tiež obdobím zberu, ktorá prebieha v presne stanovenom vegetačnom období rastliny, kedy je obsah bioaktívnych zložiek najvyšší. Preto je tiež napr. čínsky alebo indický tribulus skladbou saponínov odlišný a je aj využívaný na odlišné účely.

V súčasnosti existujú v Bulharsku iba dvaja hlavní producenti ponúkajúci extrakty s vysokým obsahom protodioscínu: VemoHerb Tribulus a Sopharma Tribestan.

Originálny bulharský Tribulus terrestris s garantovaným obsahom 90 % furostanolových a spirostanolových saponínov (synergické saponíny).

Originálny bulharský Fenugreek (Trigonella foenum graecum/Senovka grécka) s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu (furostanolový saponín) a vyváženým prirodzeným obsahom synergických furostanolových saponínov.

Výhody:

  1. Pravý bulharský Tribulus a bulharský Fenugreek
  2. Kombinácia protodioscínu a furostanolových saponínov
  3. Vysoký obsah účinných látok v rastlinných extraktoch
  4. Balenie obsahuje 60 jednotlivých dávok

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu 2-3x denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 60
Hodnoty: v 1 kaps. v 3 kaps.
Suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus terrestris 225 mg 675 mg
(nadzemná časť) s obsahom 90 % celkových saponínov
Suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris 200 mg 600 mg
(nadzemná časť) s obsahom 60 % saponínu determinovaného ako protodioscín
Suchý štandardizovaný extrakt zo semien Trigonella foenum graecum 200 mg 600 mg
s obsahom 60 % furostanolových saponínov determinovaných ako protodioscín

Zloženie

Suchý štandardizovaný extrakt bulharského tribulus terrestris/kotvičník zemný (nadzemná časť) s obsahom 90 % celkových saponínov, suchý štandardizovaný extrakt bulharského tribulus terrestris/kotvičník zemný (nadzemná časť) s obsahom 60 % saponínu determinovaného ako protodioscín, suchý štandardizovaný extrakt zo semien trigonella foenum graecum/senovka grécka s obsahom 60 % furostanolových saponínov determinovaných ako protodioscín, vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo oxid titaničitý), plnidlo (maltodextrín), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).

Upozornenie

Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza vyváženú pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí.  Skladujte na suchom mieste.

Výrobca

VEMO 99 Ltd, Shumen No 13, 1309 Sofia, Bulgaria.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO