+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Bulgarian Tribulus Instant Drink - Vemoherb

Hlavný obrázok Bulgarian Tribulus Instant Drink - Vemoherb
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Doručenie do zajtra? Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
30 x 5 g29.89 €10%26.90 €


Stručný popis

Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu.


Popis produktu

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulusu je vysoký obsah steroidného saponínu protodioscínu (štandardizovaného na 60 %), čo je v súčasnej dobe v rámci celosvetového merítka 1 z najsilnejších dostupných extraktov s obsahom protodioscínu na trhu. Štandardizovaný obsah protodioscínu je garanciou nízkeho obsahu ostatných menej účinných saponínov ako je protogracilín a ďalšie a tiež je limitovaný obsah flavonoidov (vždy pod 10 %) a tanínov (vždy pod 10 %).

Nie každý vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta, ako sú USA, južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Práve bulharský Tribulus má úplne iné vlastnosti, ako Tribulus z ostatných častí sveta. Originálny bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyššie množstvo protodioscínu v sušine oproti Tribulusu z ostatných častí sveta. Z tohto dôvodu je tiež bulharský Tribulus ako surovina niekoľkonásobne drahší. Uvedený rozdiel v zložení je daný odlišným genotypom rastliny, obdobím zberu a podobne.

Napr. čínsky alebo indický Tribulus je využívaný na iné účely. Uvádza sa pri nich % saponínov, nie však protodioscínu. Dôležité je tiež nezamieňať obsah čistého protodioscínu s obsahom celkových saponínov. Saponíny sú iba všeobecným pojmom, takže napr. aj extrakt s obsahom 95 % saponínov, môže obsahovať len 1,5 % protodioscínu. Dôvodom je práve spomínaný pôvod suroviny.

Produkt je pravidelne v každej šarži (pred uvoľnením na predaj) testovaný na neprítomnosť hormónov a prohormónov v akreditovanom laboratóriu.

Výhody:

  1. Vo forme instantného nápoja s čučoriedkovou príchuťou
  2. Pravý bulharský Tribulus s obsahom až 60 % protodioscínu
  3. Stimuluje a energizuje
  4. Zvyšuje hladinu testosterónu

Dávkovanie

Užívajte 1-2 vrecúška denne. Za stáleho miešania rozpustite 1 vrecúško v 250 ml vody.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 sáčok (5 g)
Počet dávok v balení: (150 g: 30x5 g) 30
Extrakt bulharského Tribulus Terrestris 500 mg
s obsahom 60 % furostanolového saponínu,determinovaného ako protodioscín

Zloženie

Extrakt bulharského Tribulus Terrestris s obsahom 60 % furostanolového saponínu, determinovaného ako protodioscín, maltodextrín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (steviol-glykozidy), čučoriedková aróma, farbivo (košenila), emulgátor (arabská guma).


Upozornenie

Doplnok stravy so sladidlom. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Udržujte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Skladujte na suchom mieste, mimo priameho slnka, do teploty 25 °C. Produkt je hygroskopický (ľahko viaže vzdušnú vlhkosť), môže dôjsť k zmene konzistencie prášku, čo nie je na závadu.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky