loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Beta-Alanine - 6PAK Nutrition

Kvalitný beta-alanín vo forme prášku. Doprajte si dlhšie a intenzívnejšie tréningy! Produkt je určený pre ľudí so zvýšenou fyzickou aktivitou.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

6PAK Nutrition Beta Alanine je vynikajúca predtréningová receptúra ​​založená na beta-alaníne s prídavkom vitamínu B6. Vitamín B6 prispieva k udržaniu normálneho metabolizmu bielkovín a glykogénu a správneho energetického metabolizmu počas vysoko intenzívneho cvičenia.

Je určený pre športovcov prakticky pre všetky športy (od silových, silovovytrvalostných až po vytrvalostné). Vďaka relatívne jednoduchému zloženiu, vrátane beta-alanínu a vitamínu B6, je veľmi účinný. Maximálna koncentrácia umožňuje vynikajúce doplnenie.

Beta-alanín je skvelá voľba počas tréningu. Zvyšuje zásoby karnozínu, ktorý sa nachádza hlavne v kostrových svaloch. Karnozín je di-peptid, v štruktúre ktorého je molekula beta-alanínu a histidínu. Podmieňuje udržiavanie acidobázickej rovnováhy vo svalových bunkách. Akékoľvek zmeny pH vedú priamo k zníženiu svalového výkonu. Malo by sa pamätať na to, že pri zvýšenom tréningu sa niekedy vyskytujú anaeróbne podmienky, ktoré sa zase prejavia v tvorbe kyseliny mliečnej, ktorá má obrovský vplyv na kyslosť prostredia svalového tkaniva.

Efekt „mravčenia“ časom zmizne
Väčšina športovcov, ktorí užívajú beta-alanín prvýkrát, má pocit mravčenia, ktorý sa najčastejšie vyskytuje na tvári, chrbte a niekedy aj na rukách. Toto je účinok jeho pôsobenia, ktorý zmizne po niekoľkých dňoch používania, čo však neznamená, že prestal fungovať. Čas potrebný na to, aby si telo zvyklo, je veľmi individuálny a pre každého môže byť iný (niekedy nezmizne na dlhší čas). K uvedenému „mravčeniu“ zvyčajne dôjde do 30 minút po konzumácii beta-alanínu.

Vitamín B6 - podceňovaný doplnok
Vitamíny sa zúčastňujú mnohých procesov v ľudskom tele. Pre tento typ doplnku je veľmi žiadúce pridanie vitamínu B6 vo forme pyridoxín hydrochloridu. Vitamín B6 prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu, k zníženiu únavy a vyčerpania a k udržaniu normálneho metabolizmu bielkovín a glykogénu. Okrem toho vitamín B6 pomáha pri správnej tvorbe červených krviniek a prispieva k regulácii hormonálnej činnosti.

Výhody:

  1. Obsah beta-alanínu až 800 mg v 1 dávke
  2. Pridaný vitamín B6
  3. Prášková forma neutrálnej chute 

Dávkovanie

Zmiešajte 805 mg (1 dávku) so 150 ml vody. Užívajte až 3 porcie denne, najlepšie pred tréningom. Užívajte v tréningové dni.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 805 mg
Počet dávok v balení: (200 g) 248
Beta-alanín 800 mg
Vitamín B6 1,4 mg

Zloženie

Beta-alanín, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Upozornenie

Neužívajte, ak máte alergiu na niektorú zo zložiek prípravku. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu a chlade. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Produkt je určený pre ľudí so zvýšenou fyzickou aktivitou. Jediný príjem 800 mg beta-alanínu môže spôsobiť mravčenie alebo necitlivosť.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO