loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Arthrovid (najmodernejší kolagén) - Alphazer

Doplnok stravy na báze kolagénu a vitamínu C.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Sila, energia a rýchlosť závisia od tkaniva šľachy, ako aj od schopnosti správneho pohybu a efektívnej svalovej kontrakcie, kde šľachy musia byť pevné a tuhé, no zároveň musia zaručovať pozoruhodnú pružnosť voči preťaženiu, resp. k šokovej reakcii.

Zápaly a poranenia šľachových tkanív alebo väzov sú v športovom prostredí veľmi časté a spôsobujú, že športovec veľmi ťažko trénuje a vykonáva alebo dokonca prestáva vykonávať športovú činnosť. 

Môžu existovať individuálne rizikové faktory, kedy vzniknú poškodenia, ako sú predchádzajúce zranenia, pokročilý vek s relatívnou degeneráciou kolagénového vlákna a jeho progresívnym poklesom produkcie alebo problémy súvisiace s flexibilitou kĺbov. K nim sa pridávajú takzvané „vonkajšie“ faktory, ktoré nie sú priamo závislé od danej aktivity, ako sú náročné tréningy, intenzifikačné fázy s deficitmi regenerácie, zle kontrolované vykonávanie nových cvikov a podobne.

Z dôležitej potreby športovcov chrániť šľachy a vďaka spolupráci s výskumným laboratóriom v oblasti rehabilitácie H2MAX v Ríme koordinovaným dr. Massimiliano Febbi spolu s výskumným a vývojovým oddelením Yamamoto Research bol vyvinutý Arthrovi®, potravinový doplnok na podporu zdravia šľachových štruktúr a väzov, založený na vysoko špecifických kolagénových peptidoch TENDOFORTE® v kombinácii so silným antizápalovým prvkom CurQfen®, inovatívnej formulácie vysoko absorbovaných kurkuminoidov.

TENDOFORTE® je unikátna forma kolagénového hydrolyzátu, získaná vďaka biotechnológii spoločnosti GELITA, poprednej spoločnosti v tomto sektore, ktorá má malé, vysoko bioaktívne peptidové fragmenty kolagénu, ktoré pôsobia na štruktúru šliach, aktivujú bunky v týchto tkanivách.

CurQfen® je nová generácia 100 % prírodných biologicky dostupných kurkuminoidov (neobsahuje emulgátory ani syntetické aditíva), voľných kurkuminoidov v amorfnej forme, vložených do matrice z rozpustnej vlákniny senovky gréckej vďaka inovatívnej ultrazvukovej technológii (FenuMAT™ Technology), ktorá prostredníctvom disperzie v gélovej fáze dáva vznik zlúčenine „Curcumagalaktomannosidy“, ktorá má optimálnu hydrofóbno-hydrofilnú rovnováhu pre rozptýlenie kurkumínu v črevných tekutinách v porovnaní so „štandardným“ kurkumínom titrovaným na 95 %.

Výhody:

  1. Podporuje normálnu tvorbu kolagénu
  2. Prispieva k správnej funkcii kostí a chrupaviek
  3. Certifikácia Tendoforte® a CurQFen®
  4. S pridaným vitamínom C
  5. Bez lepku a laktózy

Dávkovanie

Rozpustite 1 vrecúško v pohári vody a užívajte 1x denne

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 6,6 g
Počet dávok v balení: (24 x 6,6 g) 24
TENDOFORTE® kolagén 5 g
Vitamín C 300 mg
CurQFen® 250 mg
z toho kurkuma 87,5 mg
z toho senovka 75 mg

Zloženie

Vysokočistený kolagén TENDOFOR-TE®, vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátor kyslosti: kyselina citrónová; aróma, CurQFen® (kurkuma suchý extrakt (curcuma longa L.) podzemok 35 % celkových kurkuminoidov, prášok zo senovky gréckej (trigonella foenum-graecum L.) semeno); protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; farbivo: beta-karotén; sladidlo: sukralóza.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej stravy. Dôležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Neužívajte v prípade porúch funkcie pečene alebo žlčníka alebo v prítomnosti choledocholitiázy. Ak užívate nejaké lieky, mali by ste sa poradiť so svojím lekárom. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Vyhnite sa vystaveniu zdrojom tepla a slnečnému žiareniu.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO