loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Ai Liporol (výkonný termogénny spaľovač) - Yamamoto

Výkonný termogénny spaľovač založený na synergii zložiek.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

Účinné zložky:

  • Guinea Pepper alebo Rajské zrná sú semená rastlín používaných v Afrike ako zdravé korenie so štipľavou arómou, ktoré majú vplyv na metabolizmus. Výskum demonštruje silné zvýšenie termogenézy vďaka schopnosti transformovať biele tukové tkanivo na hnedé tukové tkanivo, s väčšou kontrolou glykémie a vplyvom na viscerálny tuk. Hnedé tukové tkanivo spaľuje nadbytočný tuk produkciou tepla a Rajské zrná sú skvelými aktivátormi tohto termogénneho systému.
  • Kapsaicín, typický alkaloid "korenistosti" prítomný v chilli, má dobre zdokumentované schopnosti zyvšovania termogenézy. Mobilizuje použitie mastných kyselín a dokonca zabraňuje ich akumulácii. Podobne ako v Rajských zrnách, kapsaicín a kapsaicinoidy sú schopné aktivovať hnedé tukové tkanivo s veľkým účinkom na termogénnu silu.
  • Zelená káva vďaka pôsobeniu kyseliny chlorogénovej zasahuje do trávenia. Znižuje množstvo sacharidov prijatých cez črevo a následne obmedzuje kalorický príjem každého jedla. Narúša uvoľňovanie cukrov v krvi do pečene, a tým stabilizuje hladinu krvného cukru a tlačí telo do využitia svojej tukovej hmoty ako zdroja energie. Okrem toho Zelená káva inhibuje lipázy, tráviace enzýmy, ktorých úlohou je ovplyvňovať triglyceridy, čo spôsobuje zníženie trávenia tukov a ich akumuláciu v pečeni a iných častiach tela.
  • Glukomanan je vo vode rozpustná vláknina extrahovaná z rastliny Konjac. Výskum ukázal, že jeho použitie prispieva k zvýšeniu pocitu sýtosti, zmierňovania zápchy a zníženia hladiny cukru v krvi, ako aj k znižovaniu hladiny cholesterolu a telesnej hmotnosti. Pri zmiešaní s vodou sa Glukomanan stáva objemným gélom, ktorý je schopný znásobiť svoj objem až na 17-násobok pôvodnej veľkosti. Spôosobuje tým pocit sýtosti. Podporuje diétne režimy zamerané na chudnutie, pretože vnútri žalúdka a čriev absorbuje tuk.
  • Zelený čaj obsahuje niekoľko silných antioxidantov, vrátane epigallokatechín gallátu alebo EGCG. Tento prvok, kombinovaný s kofeínom, ktorý je tiež obsiahnutý v Zelenom čaji, má silnú schopnosť stimulovať metabolizmus tela a tým urýchliť úbytok hmotnosti prostredníctvom termogenézy. Okrem toho je Zelený čaj bohatý na teofilín a teobromín, dve látky, ktoré podporujú diurézu. Vďaka katechínu, ktorý inhibuje transport glukózy do tukových buniek, je zvýšenie hladiny cukru v krvi mierne.
  • Teobromín má lipolytickú silu, pretože zvyšuje termogenézu bez toho, aby spôsobovala stavy úzkosti alebo palpitácie, pomáha zlepšovať citlivosť na inzulín, vyhýba sa pádom a nárastom glykémie alebo hladu a podporuje vazodilatáciu, svalovú pumpu a zdravie srdca.
  • Pomarančovník horký je dobre známy pre svoju termogénnu aktivitu.Obsiahnutý synefrín, N-metyltiramín, hordenín, oktopamín a tyramín sú schopné stimulovať metabolizmus, čo umožňuje použitie tukov ukladaných prevažne do pečene a tkanív na výrobu tepla a energie.

Výhody:

  1. Spaľovač podporujúci termogenézu
  2. Synergicky pôsobiace aktívne látky
  3. S obsahom Glukomanan

Dávkovanie

Užívajte 3 kapsuly denne, najlepšie pred jedlom a zapite dostatočným množstvom vody. Aby ste predišli ťažkostiam s prehĺtaním, alebo ak máte ťažkosti pri prehĺtaní kapsúl pripravte si dostatočné množstvo tekutín na zapitie.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 kaps.
Počet dávok v balení: (90 kaps.) 30
Počet dávok v balení: (180 kaps.) 60
Glukomanan 1 500 mg
Extrakt z Kakaovníka pravého 250 mg
z toho teobromín 15 mg
Extrakt zo Zeleného čaju 204 mg
z toho polyfenoly 200 mg
z toho EGCG 81,6 mg
Extrakt zo Zelenej kávy 200 mg
z toho kyseliny chlorogenové 60 mg
z toho kyselina 5-kafeoylchinová 20 mg
z toho kofeín 4 mg
Prášok z Quinea pepru 160 mg
Extrakt z Chilli 160 mg
z toho kapsaicín 4 mg
Extrakt z Pomarančovníka horkého 150 mg
z toho synefrín 15 mg
Kofeín 100 mg

Zloženie

Glukomanan (prášok z koreňa amorphophalluskonjac K. Koch), kapsula (želatína, farbivá (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa, karmoizín*), extrakt z kakaovníka pravého(suchý extrakt zo semien theobroma cacao L., 6 % teobromín), extrakt zo zeleného čaju (camelia sinensis (L.) Kuntze, suchý extrakt štandardizovaný na 98 % celkových polyfenolov a 40 % EGCG), extrakt zo zelenej kávy (coffeacanephora pierre ex Froehner, suchý extrakt štandardizovaný na 45 % kyselín chlorogenových, 10 % kyseliny 5-kafeoylchinovej a 2 % kofeín), quinea peper (Aframomummelegueta K. Schum, prášok zo semien), extrakt z chilli (výťažok z plodov capsicum annum L. s obsahom 2,5 % kapsaicínu), extrakt z pomarančovníka horkého (citrus aurantium L ssp amara Engl.), bezvodý kofeín, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý). *Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť u detí.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí. Nepresahujte denný príjem 400 mg kofeínu zo všetkých zdrojov.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO