loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

After Sport 2 - Still Mass

Potréningový doplnok pre zlepšenie a urýchlenie regenerácie.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Komplexný doplnok pre regeneráciu, vhodný pre dni s namáhavým tréningom. Kvalita výrobku je postavená na optimálnom zložení látok, ktoré v danej kombinácii zvyšujú účinok. Podporuje lepšiu relaxáciu, spánok a vyplavenie hormónov. Užívanie tohto produktu ocenia ťažko pracujúci ľudia, rekreační aj aktívni športovci.

Účinné látky:

 • GABA je kyselina gama-aminomaslová, pôsobí ako neurotransmiter v centrálnom nervovom systéme, ktorý hrá dôležitú úlohu pri regulácii mozgovej aktivity a svalového tonusu v tele. GABA pomáha zmierniť nervové napätie, znižuje stres a úzkosť, zlepšuje náladu a pocit pohody. GABA tiež podporuje zdravú pamäť a kognitívne funkcie tým, že pomáha zlepšiť koncentráciu. GABA je prospešná pre športovcov, pomáha zvýšiť výkon, vytrvalosť, zmierňuje tupú bolesť. GABA podporuje hlboký spánok a má vplyv na prirodzenú produkciu hormónov, najmä ľudského rastového hormónu (HGH).
 • Kyselina asparágová je neesenciálna aminokyselina. Má vplyv na činnosť nervovej sústavy (je neurotransmiter) a podieľa sa na činnosti metabolizmu pečene. Ďalej pomáha detoxikovať organizmus od amoniaku, ktorý vzniká pri dlhotrvajúcej záťaži. Priamo pôsobí na receptory stimulujúce rastový hormón (GH) a podporuje tvorbu testosterónu v semenníkoch a tým ďalej nepriamo pôsobí na produkciu testosterónu. V kombinácii s glutamínom zosilňuje jeho účinky v podpore odstraňovania únavy.
 • L-arginin báza je esenciálna aminokyselina. Riadi vylučovanie rastového hormónu. Stimuluje uvoľňovanie oxidu dusíka (NO), ktorý zvyšuje prietok krvi do svalov. Zrýchľuje hojenie rán a chrupaviek. Ovplyvňuje vývoj a pohyblivosť spermií, čím zvyšuje potenciu.
 • L-tryptofán je rovnako esenciálna aminokyselina. Užívaním aminokyseliny L-tryptofán sa zvyšuje syntéza serotonínu. Optimálna hladina serotonínu ovplyvňuje psychiku, zmierňuje depresie, vnútorný nepokoj, úzkosť a strach. Taktiež ovplyvňuje kvalitu spánku, čo má vplyv na regeneráciu a činnosť hormónov. Deficit tryptofánu môže spôsobovať nedostatočnú tvorbu serotonínu, čo vedie k zmene nálady, poruchám spánku, depresii, podráždenosti až agresivite.
 • L-glutamín je neesenciálna aminokyselina, najviac zastúpená aminokyselina vo svalových bunkách - až 60 %. Pri telesnej a psychickej námahe dochádza k jej vysokej spotrebe. Používa sa pre výstavbu bielych krviniek a tým je potrebná pre imunitný systém a regeneráciu. Zvyšuje hladinu rastového hormónu a rastu svalovej hmoty. Zrýchľuje metabolizmus, je využiteľný ako zdroj energie, šetrí svalovú hmotu pred rozpadom. Zlepšuje metabolizmus bielkovín a sacharidov, šetrí svalový glykogén a podporuje vstrebávanie vápnika a draslíka.
 • Tribulus terrestris 90 % napomáha pri sexuálnej aktivite. U žien napomáha pri klimaktériu. U športovcov zvyšuje silu a vytrvalosť a pomáha pri regenerácii svalstva. Pomáha pri močových ochoreniach a napomáha duševnej a fyzickej vitalite. Zabraňuje odvápneniu kostí a znižuje hladinu cholesterolu.
 • Marine magnesium je prírodná forma hydroxidu horečnatého v prášku. Horčík je štvrtý najviac obsiahnutý minerál v tele a je nevyhnutný pre dobré zdravie. Marine magnesium pochádza z morskej vody, poskytuje prírodnú formu horčíka na podporu zdravia kostí, svalov a nervových funkcii. Horčík sa v tele nachádza v 50-tich % v kostiach a približne v 50-tich % vo vnútri buniek telesných tkanív a orgánov, približne 1 % je prítomné v krvi.
 • Zinok vo forme glukonátu je antioxidant, ktorý nás chráni pred pôsobením voľných radikálov. Zinok podmieňuje správne videnie a chuť. Vplýva na metabolizmus bielkovín, cukrov, hormónov a vitamínov. Je potrebný pre správnu funkciu červených a bielych krviniek. Ďalej podporuje činnosť nervového systému a reguluje tvorbu dopamínu, ktorý zlepšuje náladu.
 • Pyridoxín HCL má významnú úlohu v činnosti enzýmov pôsobiacich pri rozklade a zúžitkovaní bielkovín, tukov a cukrov z potravy. Je dôležitý pri procesoch premeny zásobných cukrov v pečeni a svaloch na energiu. Preventívne pôsobí proti nervovým ochoreniam, zlepšuje náladu, zmierňuje depresie, má tiež vplyv na kvalitu kože a významnú úlohu zohráva pri v tvorbe červených krviniek a protilátok.

Výhody:

 1. Maximálne zotavenie
 2. Optimálny komplex zložiek pre podporu regenerácie
 3. Vhodný po ťažkej fyzickej aktivite, po tréningu

Dávkovanie

Rozmiešajte 10 g v 200 ml vody, užívajte 30 minút pred spaním. Po užití vyvoláva charakteristické mravenčenie. Po užití nevykonávajte fyzickú aktivitu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Lemon) 10 g
Počet dávok v balení: (400 g) 40
Hodnoty: v 10 g v 100 g
Energetická hodnota 150 kJ/35,45 kcal 1 506 kJ/354,5 kcal
Tuky 0,0042 g 0,42 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 1,44 g 3,6 g
Sacharidy 0,299 g 2,99 g
z toho cukry 0,012 g 0,12 g
Vláknina 0 g 0 g
Bielkoviny 8,47 g 84,7 g
Soľ 35 mg 350 mg
L-glutamín 4 g 40 g
GABA 1 g 10 g
Kyselina asparágová 1 g 10 g
L-arginín báza 1 g 10 g
L-tryptofán 0,5 g 5 g
Tribulus terrestris 90 % 0,4 g 5 g
Horčík 450 mg 2 250 mg
Zinok 30 mg 300 mg
Pyridoxín HCl 10 mg 100 mg

Zloženie

L-glutamín, marine magnezium (hydroxid horečnatý), kyselina gama-aminomaslová - Gaba, kyselina asparágová, L-arginín báza, L-tryptofan, extrakt zo semena byliny kotvičníka zemného (tribulus terrestris 90 %), glukonat zinočnatý, pyridoxín HCL, kyselina citrónová E 330, oxid kremičitý, aróma citrón, sladidlo (sukralóza).

Upozornenie

Nie je určený pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí a slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25 °C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzavrite. Skladovanie v chlade a tme predlžuje trvanlivosť výrobku. No doping, výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje geneticky modifikované suroviny.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK