loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Wild Caught Advanced Omega IFOS - Yamamoto

Doplnok stravy, ktorý prispieva k normálnej funkcii srdca a mozgu.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Advanced Omega je výživový doplnok založený na koncentrovanom rybacom oleji bohatom na omega-3 mastné kyseliny. EPA a DHA prispievajú k zachovaniu normálnej mozgovej funkcie a fyziologického zraku, prospešné účinky sa dosiahnu pri dennom príjme 250 mg DHA.

Omega-3 zabraňujú a bojujú so zápalovými javmi a pomáhajú znižovať riziko vzniku chronických ochorení, najmä kardiovaskulárnych ako je infarkt myokardu. Znižujú hodnoty triglyceridov, pôsobia pozitívne na rovnováhu HDL cholesterolu, znižujú krvný tlak, znižujú agregáciu trombocytov, majú antiarytmický účinok a inhibujú tvorbu arteriosklerotických plakov. Sú skutočne cenné pre ochranu srdca.

Majú silné protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú predchádzať zápalovým patológiam typickými pre kĺby, ako je artritída. EPA a DHA sú prítomné vo vysokých koncentráciách v mozgu, kde hrajú veľmi dôležitú úlohu pri zabezpečovaní kognitívnych funkcií, teda lepšej koncentrácie a pamäte, ako aj regulačného správania. Ich užívanie bolo dlhodobo odporúčané počas tehotenstva, keďže chránia a napomáhajú rozvoju nervového systému a videnia plodu, pričom podporujú zdravie matky.

Advanced Omega je držiteľom certifikátu IFOS. IFOS alebo International Fish Oil Standards je skratka medzinárodných štandardov pre rybie oleje. IFOS je analytický protokol vydaný nezávislým orgánom (Nutrasource Diagnostic Inc.) založenom na University of Guelph v Kanade, ktorá má pokročilé technológie pre testovanie kvality Omega 3. Na základe výsledkov analýzy IFOS priradí skóre kvality Omega 3 a vo svojej databáze uverejňuje výsledky testov vykonaných v jeho laboratóriách. K dnešnému dňu sú na trhu k dispozícii stovky doplnkov stravy Omega 3, ale len veľmi málo má certifikáciu IFOS. Certifikácia IFOS je preto na najvyššej úrovni synonymom absolútnej kvality a čistoty výrobku.

Výhody:

  1. Podporuje zdravie srdca a mozgu
  2. Vysoká biologická dostupnosť
  3. Certifikát čistoty oleja

Dávkovanie

Užívajte 3 kapsuly denne, s hlavným jedlom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 kaps.
Počet dávok v balení: (60 softgels) 20
Koncentrovaný rybí olej IFOS 1 350 mg
z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) 715 mg
z toho DHA (kyselina dokosahexaenová) 310 mg

Zloženie

Koncentrovaný rybí olej (z voľne žijúcich ulovených rýb) IFOSTM (EPA 53 %, DHA 23 %), kapsuly (želatína), zvlhčovadlo (glycerol), antioxidant (extrakt bohatý na tokoferol).

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO