+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Advanced Multimineral Athletic Line - Scitec Nutrition

Hlavný obrázok Advanced Multimineral Athletic Line - Scitec Nutrition
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Vitamíny


Stručný popis

10 druhov kritických minerálnych látok.


Popis produktu

Advanced Multimineral pomáha zabezpečiť potreby minerálnych látok pre tie osoby s aktívnym životom, ktorí počas svojich tréningov strácajú z týchto životne dôležitých živín.

Vápnik a horčík prispievajú k normálnej činnosti nervového systému a svalov. Okrem toho prispievajú k zachovaniu normálneho stavu kostí a zubov a podieľajú sa na procesoch tvorby energie výmenou látok. Horčík ďalej prispieva k znižovaniu únavy a vyčerpanosti, ako aj k zabezpečeniu rovnováhy elektrolytov.

Selén prispieva k normálnej tvorbe spermií, k normálnej činnosti štítnej žľazy, ktorá je dôležitá hlavne z pohľadu rýchlosti metabolizmu, a tiež k zachovaniu normálneho stavu vlasov a nechtov.

Zinok podporuje plodnosť, reprodukčné schopnosti a udržiavanie normálnej hladiny testosterónu, ako aj k normálnu výmenu makroživín.

Meď slúži k zachovaniu normálneho stavu spojivových vlákien, k normálnej tvorbe energie výmenou látok, k správnej činnosti nervového systému, k normálnemu transportu železa v organizme, ako aj k normálnej činnosti imunitného systému. Formula obsahuje 100 % odporúčanej dennej dávky.

Železo prispieva k normálnej tvorbe hemoglobínu, k normálnemu transportu kyslíka v organizme, ako aj k znižovaniu únavy a vyčerpanosti.

Obsah 150 µg jódu je tiež dôležitý, pretože prispieva k normálnej produkcii hormónov štítnej žľazy a k jej normálnej činnosti.

Molybdén prispieva k normálnej výmene látok aminokyselín s obsahom síry.

Mangán pomáha pri tvorbe spojivových vlákien a pri zachovaní normálneho stavu kostí.

Výhody:

  1. Komplex minerálov
  2. Vysoké dávky potrebných zložiek

Dávkovanie

Užívajte 2 tablety denne s jedlom.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (60 tbl.) 30
Vápnik 800 mg
Horčík 300 mg
Fosfor 250 mg
Zinok 15 mg
Železo 14 mg
Mangán 2 mg
Meď 1 000 mcg
Jód 150 mcg
Selén 36 mcg
Molybdén 36 mcg

Zloženie

Uhličitan vápenatý, uhličitan horečnatý, fosforečnan vápenatý, heptahydrát síranu zinočnatého, fumarát železnatý, stabilizátor (polyvinylalkohol), objemové činidlo (sieťovaná karboxymetylcelulóza sodná), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín, mastenec), farbivo (oxid titaničitý), zvlhčovadlo (polyetylénglykol), seleničitan sodný, síran manganatý monohydrát, pentahydrát síranu meďnatého, jodid draselný, dihydrát molybdénanu sodného.


Informácie pre alergikov

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašidov, zelera, rýb a kôrovcov.


Upozornenie

Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky