loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

ADP6 - Body Nutrition

Spojenie 6-tich silných adaptogénov s vysokými dávkami účinných extraktov.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

ADP6 je vytvorený pre elitných športovcov, ktorí chcú posunúť svoju výkonnosť na vyšší stupeň. Jedná sa o jeden z najúčinnejších legálnych doplnkov a svojim účinkom na výkon dokáže konkurovať aj zakázaným látkam. jeho jadro tvorí 6 najsilnejších adaptogénov s vysokým obsahom extraktov, ktoré boli precízne vybrané pre svoje priaznivé účinky na ľudský organizmus. Naviac pôsobia synergicky a tak je ich účinok silnejší a komplexnejší ako keby boli užívané samostatne.

Adaptogény sa vyznačujú tým, že uľahčujú proces adaptácie. O adaptácii hovoríme vtedy, keď sa organizmus prispôsobuje záťaži. Kým záťaž zvládame, zostávame zdraví. Ak záťaž prekročí naše adaptačné limity, výsledkom je choroba a pretrénovanie. Adaptogény uľahčujú adaptáciu tým, že rozširujú adaptačné limity.

Účinné zložky:

Panax ginseng: Pôsobí stimulačne na centrálny nervový systém, vďaka čomu zlepšuje pozornosť, koncentráciu a celkovo duševnú výkonnosť. Účinky proti únave sú dokonca aj klinicky potvrdené a ak trpíte dlhodobou únavou či vyčerpaním, ženšen vás naštartuje. Podporuje kardiovaskulárny systém, lepšie trávenie a spomaľuje starnutie. Podporuje správne fungovanie imunity a obranyschopnosti tela stimuláciou buniek imunitného systému. Zlepšuje funkčnosť pohlavnej sústavy a vzhľadom na to, že ide o veľmi kvalitné prírodné afrodiziakum, pomáha aj pri zlepšení potencie a plodnosti u mužov. Ženšen sa dá najlepšie charakterizovať ako životabudič a v tomto ohľade funguje nielen na bežnú životnú energiu, ale aj na tú sexuálnu.

Ashwaghanda: Zlepšuje pamäť, podporuje zdravý spánok, pomáha k vyššiemu fyzickému výkonu a celkovo zlepšuje náladu. Má antioxidačné, antistresové, stimulačné, protinádorové, vitalizujúce a imunostimulačné vlastnosti. Normalizuje hladinu stresového hormónu kortizolu. Je veľmi účinné afrodiziakum, podporuje stimuláciu produkcie prirodzenej hladiny vlastného testosterónu. Prispieva k zvýšeniu početnosti červených krviniek, zlepšuje krvný obeh a pevnost stien ciev.

Cordyceps CS4: Cordyceps (húsenica čínska) patrí k najcennejším hubám čínskej medicíny. V čínskej medicíne sa Cordyceps používa na podporu vitality, fyzickej výkonnosti, vytrvalosti a k podpore libida. Dokáže skrátiť fázu regenerácie po športovej aktivite, zlepšuje odolnosť voči stresu, posilňuje imunitný systém, pozdvihuje náladu, podporuje kardiovaskulárny systém a funkciu pľúc. Cordyceps je považovaný za najlepšie tonikum.

Kozinec blanitý: Posilňuje imunitu a zvyšuje fyzickú odolnosť. Má protivírusové a (antivírusové) účinky. Rozširuje cievy, znižuje krvný tlak, zlepšuje prekrvenie kože, zrýchľuje krvný obeh a posilňuje srdcový sval, imunitný systém, potláča zápal, sezónne alergie, pomáha liečiť nádchu, bojuje proti chronickej únave udržiava rovnováhu črevnej mikroflóry, čím prispieva k zdravému tráveniu Znižuje hladinu cholesterolu, pôsobí proti vzniku karcinogénov a má antioxidačné účinky.

Schisandra: Znižuje pocit únavy, urýchľuje rekonvalescenciu a hojenie rán, stimuluje fyzický aj duševný výkon (neurotonikum), tlmivým účinkom pôsobí na depresie pri strese a vyčerpaní. Podieľa sa na regenerácii a ochrane pečene, zlepšuje obranyschopnosť organizmu používa sa ako prevencia infekcií horných dýchacích ciest či chrípky. Vyznačuje sa tiež antimikrobiálnym, protiplesňovým a protirakovinovým pôsobením, znižuje riziko výskytu civilizačných chorôb. Stimuluje krvný obeh, zlepšuje vlastnosti krvi má mierne antitusické účinky (tlmí kašeľ). Potláča žalúdočné ulcerácie spôsobené stresom, znižuje sekréciu žalúdočnej kyseliny. Má pozitívne účinky na oxidáciu v mozgu, svaloch a v pečeni, je silným antioxidantom. Urýchluje metabolizmus lipidov, znižuje hladinu cholesterolu. Je miernym afrodiziakom, zvyšuje ostrosť zraku za šera.

Rhodiola rosea: Pomáha znižovať stres a únavu, zvyšuje energiu, bdelosť, vytrvalosť a zároveň zvyšuje mentálnu výkonnosť v obdobiach chronického stresu. Podporuje imunitu, svalovú výkonnosť, zlepšuje anémiu, má pozitívny vplyv na depresie, mentálne vyčerpanie a sexuálnu vitalitu.

Výhody:

  1. Až 6 silných rastlinnych extraktov
  2. Zlepšuje svalový výkon, zvyšuje silu, vytrvalosť, koncentráciu
  3. Urýchľuje naberanie svalovej hmoty, regeneráciu
  4. Znižuje stres, podporuje činnosť mozgu a imunitný systém
  5. Obsahuje 40 denných dávok

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka sú 3 kapsuly. Dávku možno rozdeliť na 3 denne alebo užívajte ako 1 dávku 3 kapsuly pred tréningom a v deň voľna ráno nalačno. Dostatočne zapíte vodou a pri prehĺtaní nezakláňajte hlavu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (120 kaps.) 120
Hodnoty: v 1 kaps. v 3 kaps.
Panax ginseng 166,67 mg 500 mg
Ashwaganda 133,3 mg 400 mg
Cordyceps C S4 100 mg 300 mg
Kozinec blanitý 50 mg 150 mg
Rhodiola rosea 33,3 mg 100 mg
Schisandra 33,3 mg 100 mg
Piperín 3 mg 9 mg

Zloženie

Panax ginseng/všehoj ázijský extrakt (10:1), ashwaghanda/withania opojná extrakt (10:1), želatínová kapsula, cordyceps/žezlovka CS4 extrakt (50 % polysacharidov), kozinec blanitý extrakt (70 % polysacharidov), rhodiola rosea/rozchodnica ružová extrakt (4 % rosavinu), schisandra exrakt (4 % schisandrosidov), korenie čierne extrakt (95 % piperínu), protispekavá látka: stearan horečnatý.

Upozornenie

Skladujte v suchu, mimo dosahu detí, slnečných lúčov a teplote do 25 °C. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pri
alergii na niektorú z použitých surovín. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO