+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

ZMA Max - Czech Virus

Hlavný obrázok ZMA Max - Czech Virus
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Náhrada steroidov


Stručný popis

Zvyšuje tvorbu testosterónu a rastového faktoru IGF.


Popis produktu

Prírodná anabolická formula priamo a účinne podporuje regeneráciu svalov po cvičení a hlboký spánok. ZMA obsahuje najúčinnejšiu kombináciu zinku a horčíka, ktorá je v súčasnosti dostupná na trhu. Je to špeciálna zmes, vedecky navrhnutá. ZMA je naviac obohatené o vitamín B6.

ZMA zahŕňa 3 zložky:

  • Zinok - podporuje syntézu bielkovín, funkciu pečene a obličiek, má pozitívny vplyv na metabolizmus cukrov, tukov a bielkovín, udržuje úroveň svalového rastu v tele, pomáha vylučovať testosterón a pôsobí antioxidačne.
  • Horčík - je zahrnutý, aby zvýšil podporu syntézy proteínového zinku, podporuje metabolizmus a zlepšuje funkciu imunitného systému. Posilňuje obranu a zúčastňuje sa procesu termoregulácie.
  • Vitamín B6 - bol pridaný pre lepšiu absorbciu a využitie zinku a horčíka, aby vaše telo dostalo skutočne to najlepšie. Podporuje metabolizmus a obranu, pomáha koncentrácii a má pozitívny vplyv na svalové kŕče.

ZMA je 1 z najobľúbenejších doplnkov stravy pre svoju čistotu a účinnosť. Tento jedinečný vzorec by sa mal užívať približne 30 minút pred spaním, aby ste dosiahli optimálne výsledky na prázdny žalúdok.

Výhody:

  1. Podporuje regeneráciu svalov
  2. Zinok, horčík, vitamín B6
  3. Zvyšuje tvorbu testosterónu

Dávkovanie

Užívajte 3 kapsule 1x denne pred spaním a zapite dostatočným množstvom vody. Nikdy neprekračujte dennú dávku!


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 kaps.
Počet dávok v balení: (100 kaps.) 33
Aspartát horečnatý
z toho horčík 450 mg
Mono-L-methionín zinočnatý
z toho zinok 30 mg
Vitamín B6 10,2 mg

Zloženie

Aspartát horečnatý, mono-L-methionín zinočnatý, pyridoxín (vitamín B6), mikrokryštalická celulóza, horečnaté soli mastných kyselín, želatinová kapsula (farbivo, kapsule (oxid titaničitý)).


Informácie pre alergikov

Obsahuje želatínu. Produkt je vyrábaný v závode, kde spracovávajú aj mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, rybí olej a orechy.


Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neobsahuje dopingové látky. Skladujte na suchom mieste pri teplote nižšej ako 25 °C mimo priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Po otvorení použite do 60 dní. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym použitím alebo skladovaním. Nie je určený ako náhrada za rozmanitú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Pred užívaním tohto lieku sa poraďte s lekárom.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky