loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

ZMA Max - Czech Virus

S ohľadom na potreby tvrdo trénujúcich športovcov býva zinok a horčík veľmi deficitným minerálom. ZMA Max zvyšuje tvorbu testosterónu a rastového faktoru IGF.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

Prírodná anabolická formula priamo a účinne podporuje regeneráciu svalov po cvičení a hlboký spánok. ZMA Max obsahuje najúčinnejšiu kombináciu zinku a horčíka, ktorá je v súčasnosti dostupná na trhu. Je to špeciálna zmes, vedecky navrhnutá. ZMA je naviac obohatené o vitamín B6.

ZMA zahŕňa 3 zložky:

  • Zinok sa podieľa na procese delenia buniek, prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín a zásad, k normálnej syntéze dna, k optimálnemu metabolizmu makroživín, na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi a k ​​normálnej funkcii imunitného systému.
  • Horčík je obsiahnutý v ZMA Max v 2 formách Bysglicinát (chelát) a Aquamin® Mg. Minerály z týchto zdrojov majú výbornú vstrebateľnosť. Horčík prispieva k k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnej syntéze bielkovín, k normálnej činnosti svalov a k správnej funkcii psychiky.
  • Vitamín B6 bol pridaný pre lepšiu absorbciu a využitie zinku a horčíka. Prispieva k správnej syntéze cysteínu, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k normálnej psychickej činnosti, k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy a k k regulácii hormonálnej aktivity.
  • Aquamin® Mg je prírodný zdroj horčíka z morskej vody s celým spektrom minerálnych látok a stopových prvkov, ktoré sa v nej prirodzene vyskytujú. Je pripravovaný ekologicky šetrným spôsobom z červených rias (Lithothamnion sp.) Rastúcich v Atlantickom oceáne, v čistých vodách s veľkým množstvo minerálov. Horčík je v Aquamin viazaný prirodzenou cestou (zvláštne pórovitá štruktúra), ktorá je pre telo veľmi dobre využiteľná. Práve kvalita zdroja, spôsob získavania a v neposlednom rade hlavne unikátna štruktúra (pripomína včelieho plástu) je dôvod, prečo sme Aquamin® Mg do ZMA MAX pridali. Jedná sa o skutočne výnimočný zdroj, vysoko vstrebateľný a vhodný aj pre vegetariánov a vegánov. 

Výhody:

  1. Podporuje účinnú regeneráciu svalov
  2. Zinok, horčík, vitamín B6
  3. Zvyšuje tvorbu testosterónu

Dávkovanie

Užívajte 1x4 kapsuly (ženy 1x2 kapsuly) denne pred spaním a zapite dostatočným množstvom vody. Nikdy neprekračujte dennú dávku! Táto unikátna formula sa má užiť okolo 30-tich minút pred spaním pre optimálne výsledky na prázdny žalúdok. Bisglycinát zinku môže byť pre niektoré osoby ťažší na žalúdok, otestujte svoju toleranciu tým, že začnete nižším, než odporúčaným dávkovaním. Ak vám bude robiť táto forma zinku ťažkosti, užívajte kapsuly s jedlom (nie sú vhodné mliečne produkty kvôli vstrebateľnosti zinku).

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2/4 kaps.
Počet dávok v balení: (100 kaps.) 50/25
Hodnoty: v 1 kaps. v 4 kaps.
Aquamin® Mg + Magnesium bisglycinát
z toho horčík 94 mg 375 mg
Zinok bisglycinát
z toho zinok 7,5 mg 30 mg
Vitamín B6 2,5 mg 10 mg

Zloženie

Hydroxid horečnatý (Aquamin® Mg), magnesium bisglycinát, zinok bisglycinát, mikrokryštalická celulóza, vitamín B6 (pyridoxín HCL), vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza).

Informácie pre alergikov

Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

Upozornenie

Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Po otvorení spotrebujte do 60 dní. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Pred užívaním sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO