loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Thermo Virus - Czech Virus

Ponúka originálnu kombináciu látok pre podporu kontroly telesnej hmotnosti a metabolizmu tukov. Obsahuje 12 účinných zložiek (11 prírodného pôvodu + bezvodý kofeín) pre synergický efekt. Takmer 1 200 mg aktívnych látok v jednej dávke pre ideálnu efekt.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.

Popis produktu

Thermo Vírus ponúka ako jeden z mála "fat burner" kapsulu DRcaps® - vegánsku kapsulu s oneskoreným uvoľňovaním. Toto riešenie eliminuje hneď niekoľko problémov klasických "spaľovačov", grganie, pálenie žalúdka alebo pálenie záhy. DRcaps® odolá žalúdočným šťavám a dovoľuje vypustiť aktívne látky až následne pre najlepší možný účinok. DRcaps® sa začne rozpúšťať zhruba za 45 minút. Vytvorené v spolupráci s Lenkou Myslivcovou, ktorá vďaka svojim skúsenostiam pomohla produkt vylepšiť.

O termogénnu časť sa stará kombinácia kofeínu (zo 4 zdrojov - guarany, zeleného a bieleho čaju a čistého kofeínu), synefrínu, kajenského korenia (obsahujúceho kapsaicinoidy) a dvoch čajov - zeleného a bieleho, ktorého účinnosť je spôsobená obsahom EGCG. Pre zvýšenú výdrž pri aktivite je tu opäť kombinácia kofeínu, teobromín z kakaových bôbov (má vplyv aj na náladu) a Rhodiola (adaptogén, znižuje únavu a zlepšuje kognitívne funkcie). Ďalšími látkami je ForsLean®, ceylonská škorica (minimálne množstvo kumarínu oproti klasickej škorici, zlepšuje využitie glukózy v bunkách), chelátový chróm (udržanie normálnej glukózy v krvi v kombinácii so škoricou, prispieva k metabolizmu makroživín) a BioPerine® (zlepšené využitie všetkých ostatných látok).

Výhody:

  1. Podporuje spaľovanie tukov
  2. Posilňuje energetickú úroveň
  3. Technológia DRCaps® s postupným uvoľňovaním
  4. Balenie vystačí 1 mesiac

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly pred jedlom v netréningový deň alebo 45 minút pred tréningom. Zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte dennú dávku 2 kapsuly denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 30
Extrakt z kôry pomaranča (4 % synefrínu) 250 mg
z toho synefrín 10 mg
Guarana extrakt 200 mg
z toho guarana 75 mg
z toho kofeín 44 mg
Kofeín 140 mg
Cejlónská škorica extrakt 8:1 100 mg
Rhodiola rosea extrakt (3 % rosavínov) 100 mg
Zelený čaj extrakt 100 mg
z toho EGCG 15 mg
z toho kofeín 10 mg
Kajenské korenie extrakt 10:1 (90 % kapsainocidov) 100 mg
Kakaový bôb extrakt (7 % theobromínu) 100 mg
ForsLean® (10 % forskolínu) 50 mg
Biely čaj extrakt 50 mg
z toho kofeín 4 mg
z toho EGCG 2,5 mg
BioPerine® 5 mg
Chróm pikolinát 100 mcg
Celkové množstvo kofeínu 198 mg

Zloženie

Extrakt z horkého pomaranča (citrus aurantium, štandardizované na 4 % synefrínu), guarana (paullinia cupana, extrakt zo semien), kofeín bezvodý, cejlónska škorica (cinnamonum ceylon, extrakt 8:1), rhodiola rosea (extrakt z koreňa, min, 3 % rosavinov), zelený čaj (camellia sinensis, extrakt z lístkov 8:1), kajenské korenie (capsicum frutescens, extrakt z plodu 10:1, 90 % kapsaicinoidy), kakaový bôb (extrakt zo semien, 7 % teobromínu), forslean® (coleus forskohlii, extrakt z koreňa, 10 % forskolín), biely čaj (camellia sinensis, extrakt z lístkov 5:1), bioperine® (piper nigrum, extrakt z čierneho korenia, 95 % piperín), chróm pikolinát, prídavné látky: vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), kukuričný škrob (spevňujúci látka), horečnaté soli mastných kyselín (protihrudkujúca látka), guma gellan, oxid titaničitý (farbivo kapsule).

Informácie pre alergikov

Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

Upozornenie

S vysokým obsahom kofeínu (198 mg na dávku). Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Po otvorení spotrebujte do 60 dní. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Pred užívaním sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO