loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Supreme Magnesium Complex - Czech Virus

Komplexná zmes horčíka s obsahom 3 rôznych foriem - bisglycinátu, citrátu a malátu. Horčík je jedným z najdôležitejších a zároveň najviac deficitných minerálov v ľudskom tele.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Horčík má vplyv na viac ako 300 funkcií v tele, nachádza sa najmä vo svaloch, srdci a obličkách. Pre atlétov sa jedná o úplný základ v suplementáciu.

  • Bisglycinát horečnatý vzniká zložením 2 molekúl glycínu a horčíka = chelátový bisglycinát horečnatý. Má upokojujúci účinok, napomáha redukcii kortizolu, je výborný proti kŕčom. Má úplne skvelú využiteľnosť a nespôsobuje žalúdočné ťažkosti. Vstrebateľnosť tejto formy približne 70-80 %.
  • Citrát horečnatý je horčík v chelátovej (organickej) väzbe s kyselinou citrónovou čiže horečnatá soľ kyseliny citrónovej. Citrát má vynikajúcu absorbciu, uvádza sa 80 až 90 %. Podporuje trávenie, zmierňuje zápchu a kyslé tráviace ťažkosti. Pri vysokých dávkach môže byť preháňací (dávka obsahuje 33 % horčíka v tejto forme, teda bez problémov pre väčšinu ľudí).
  • Malát horečnatý je unikátna kombinácia kyseliny jablčnej a horčíka s vysokou biodostupnosť (70 až 80 %). Áno, aj táto forma je chelátová. Má ľahko energizujúci účinok vďaka kyseline jablčnej, ktorá sa zúčastňuje procesu produkcie bunkovej energie ATP. Táto forma je bez preháňavého účinku.

Kombinácia troch rôznych druhov zasahuje komplexnejším spôsobom viac potrieb a zaisťuje postupné vstrebávanie horčíka - každá forma sa využije inak rýchlo.

Výhody:

  1. Až 4 300 mg aktívneho horčíka v každej dávke
  2. Viac ako 120 % odporúčanej dennej dávky
  3. Až 3 formy horčíka

Dávkovanie

Zmiešajte jednu dávku 5,7 g s 250 ml vody. Neprekračujte 1 dávku (5,7 g) denne, odporúčané denné dávkovanie. Vodu je možné pridávať alebo uberať v závislosti na chuti, nemá vplyv na vstrebateľnosť. Odporúčame vyskúšať užívať v rôznu dennú dobu. Na citlivé osoby môže mať energizujúci účinok, títo ľudia by mali produkt užívať skôr cez deň.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 5,7 g
Počet dávok v balení: (340 g) 60
Magnesium bisglycinát 1 450 mg
z toho čistý horčík 174 mg
Magnesium citrát 1 450 mg
z toho čistý horčík 116 mg
Magnesium malát 1 450 mg
z toho čistý horčík 159,5 mg
celkové množstvo horčíka 449,5 mg

Zloženie

Fantastic Orange: Magnesium bisglycinát, magnesium citrát, magnesium malát, aróma (pomaranč), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), prírodné farbivo (červená repa extrakt, betakarotén).

Juicy Pineapple: Magnesium bisglycinát, magnesium citrát, magnesium malát, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma (ananás), sladidlo (sukralóza), prírodné farbivo (betakarotén).

Informácie pre alergikov

Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcim mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

Upozornenie

Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO