loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
Ako si vybrať správny šejker

Ako si vybrať správny šejker

Iné

02.09.2016

Prečítané: 13681x

Vieš, akú najdôležitejšiu vec potrebuje každý športovec či cvičenec? Nie, činka to nie je :-). Predsa kvalitný šejker.

Dnes si rozoberieme, ako si vybrať ten správny šejker. Vybrali sme pre teba 5 najlepších a najpredávanejších šejkrov, za ktoré dáme ruku do ohňa. Rozdelili sme ich podľa cieľových skupín.

Kvalitný proteín, gainer, kreatín či iný suplement si zaslúži byť dobre rozmiešaný v šejkri.

Poďme si spolu prejsť tie najlepšie šejkre.

I. Muscle Army Woodland Scitec Nutrition

Šejker Woodland je nová a špeciálna edícia modelu od Muscle Army. Je vyrobený vo vojenskej zelenej farbe. Ak si tvrdý bojovník v posilke, sadne určite aj tebe. Pri tomto šejkri ti musíme zdôrazniť, že jednotlivé jeho časti sú vyrobené z mäkkej plastickej hmoty. Dokonale do seba zapadnú a neprepustia ani kvapku nápoja vo vnútri.

Počas pitia si môžeš dať veko preč a nebáť sa, že si vypichneš oko. Vrchnák a veko sú uzatvárateľné úplne bezpečným spôsobom, na závit. Všetko tak bude dokonale čisté. Rovnomerné miešanie zase zaručuje sitko kužeľovitého tvaru. Veľmi podstatnou vecou je, že tvar šejkra je pohodlný na nosenie.

sejker woodland scitec

Pre koho je určený: predovšetkým páni, vojaci, policajti, sbskári a ochrancovia, vyhadzovači, poctiví a disciplinovaní cvičenci, ak dávaš na bench aspoň 80 Kg :-)

II. Dámsky šejker Kompava

Šejker Kompava je pre teba ako stvorený, ak si dáma a potrebuješ si rýchlo a ľahko vymiešať svoj obľúbený proteínový kokteil. Ako materiál je použitý pevný plast a vrchnák s pevným závitom zabezpečuje absolútne pohodlnú prácu pre každú ruku. Navyše, šejker obsahuje aj mriežku, čo zaručí naozaj dôkladné rozmiešanie.

Ten pocit, keď si vo fitku a chceš sa ísť napiť a akosi všetky  kamarátky majú rovnaké šejkre je navždy preč. Ak ho odložíš nevedno kam, tak pútavá ružová farba ti hneď padne do očí.

S objemom 300 ml je akurát vhodný do auta aj na ulicu. Použiješ ho na rozmiešanie koktailov či spaľovačov tukov. Môžeš ho použiť aj na vymiešanie hmoty na palacinky či pudingu. Mňam puding. Šejker je praktický a cool, čo dodať.

kompava sejker

Pre koho je určený: predovšetkým dámy, tanečníčky, bežkyne, cyklistky, gymnastky, baletky, crossfiťáčky, manažérky a riaditeľky, ale aj umelkyne, ak sa chceš odlíšiť od ostatných

III. Univerzálny šejker Extrifit

Tretím šejkrom je univerzálny šejker s novým dizajnom od značky Extrifit. Používajú ho borci ako napríklad Vojta KoritenskýSlavoj Bednár. Kúpiť si ho môžeš v dvoch variantoch, 300 ml a 700 ml. Menší sa zmestí všade a vďaka špeciálnemu tvaru sa výborne drží. Šejker pekne kombinuje farby a je vhodný do posilňovne, pre športovcov, pre mužov aj ženy.

Na bočných stranách je odmerka v ml a aj v oz. Rovnako je tu aj mriežka pre rovnomerné miešanie prášku.

sejker extrifit

Pre koho je určený: predovšetkým páni, fanúšikovia Vojty, milovníci značky Extrifit, profíci

IV. Univerzálny šejker Best Nutrition

Best Nutrition je obľúbená slovenská značka a univerzálny šejker tu jednoznačne má svoje miesto. Je skvelý na miešanie proteínových práškov. Zložený je z pohára, sitka a vrchnáka.

Vďaka sitku (mriežke) je oveľa jednoduchšie rozmiešať požadovaný nápoj do konzistencie vhodnej na pitie bez akýchkoľvek hrudiek. Kvalitný vrchnák zabezpečí úplnú tesnosť fľaše a umožňuje pitie priamo zo šejkra. Ak miluješ doplnky od Best Nutrition, tento univerzálny šejker bude pre teba ako stvorený!

sejker best

Pre koho je určený: predovšetkým páni, milovníci značky Best Nutrition, ak podporuješ slovenskú ekonomiku

V. Trojdielny šejker Protein.sk

Ako najlepší e-shop roka 2015, 2014 a 2013 s doplnkami pre športovcov, musíme mať aj svoj vlastný trojdielny šejker Protein. A to rovno najmodernejšiu verziu, akú momentálne na trhu nájdeš. Skladá sa totiž z 3 dielov – z pohára, z priečinku na tablety a kapsule a zásobníka na práškové doplnky výživy.

To znamená, že okrem svojej rannej porcie proteínového kokteilu si v ňom odnesieš aminokyseliny a vitamíny. Na parádu. Navyše je 100 % vodotesný a ponúka jednoduchú montáž pomocou skrutkovacích dielov.

Je v impozantnej čiernej farbe, vďaka čomu je univerzálny. Vieš ale, čo je super? Môžeš ho používať do mikrovlnky, mrazničky, ale aj umývačky riadu. Neobsahuje žiadne rakovinotvorné látky a je vyrobený v Európe z vysokokvalitného polypropylénu. Kráčaj s dobou a vyber si náš najlepší šejker!

sejker protein

Pre koho je určený: páni aj dámy, naši fanúšikovia, detailisti a puntičkári, ak máš štýl a chceš len to najlepšie

Ak by si si predsa nevedel vybrať, máme skladom celkovo 11 šejkrov na proteíny a kokteily.

PS: Vedel si, že kokteil sa v slovenčine môže písať aj ako koktail. Paradoxne však väčšina ľudí používa slovo koktejl :-).

Pamätaj, vzdelanie je dôležité, ale tvoje bicáky tiež!       

Veríme, že si vyberieš šejker, ktorý ťa bude sprevádzať všetkými tvojimi úspechmi.

Autor: Mgr. Ľuboš Lištinský
Najlepšie šejkre a fľaše na trhu
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO