loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Blog zdravého životného štýlu

Fitness články a aktuality zo sveta zdravého životného štýlu.
Ako vybudovať veľké ruky?

Ako vybudovať veľké ruky?

kategória: Tréning
Prečítané: 871x
Snom asi každého chlapca či muža je mať poriadne paže. Veľké ruky vyzerajú dobre a hneď na prvý pohľad signalizujú silu. Každý začiatočník, ktorý príde prvýkrát do fitka sa snaží o to, aby mu čo najrýchlejšie narástol biceps a sníva o tom, že bude mať ruky ako Arnold Schwarzenegger. Začne cvičiť bicepsové zdvihy na sto spôsobov do zlyhania a pritom rast neprichádza v takej miere, ako očakával. Kde sa stala chyba? V tomto článku si povieme viac o tom, ako vybudovať velké ruky. Nie je určený len pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých cvičencov, ktorí sa dostali do stagnácie a potrebujú sa opäť naplno rozbehnúť.
Chudnutie chôdzou nie je mýtus. Ako na to?

Chudnutie chôdzou nie je mýtus. Ako na to?

kategória: Tréning
Prečítané: 847x
Pravidelná chôdza má mnoho potenciálnych zdravotných výhod vrátane zníženia hmotnosti. Je to tiež jedna z najjednoduchších a najlacnejších foriem cvičenia, ktoré môže človek vykonávať. Mnohí ľudia môžu pravidelne chodiť a využívať výhody aktívnejšej chôdze. V tomto článku si rozoberieme všetky dôležité informácie, ktoré by si mal o tejto téme vedieť.
Ktoré fitness aplikácie by nemali chýbať v tvojom mobile?

Ktoré fitness aplikácie by nemali chýbať v tvojom mobile?

kategória: Iné
Prečítané: 597x
Cvičenie a celková starostlivosť o zdravie sa neustále vyvíja a napreduje. Základné princípy sa roky nemenia, ale spôsob, ako cvičiť, ako si trackovať svoje tréningy a stravu spravili za posledné roky veľký pokrok. Pred 15 rokmi si si mohol zapisovať svoje tréningy do zošita alebo maximálne do jednoduchej tabuľky na počítači. Dnes už existuje nespočetné množstvo mobilných aplikácií, ktoré ti dokážu výrazne zlepšiť trackovanie cvičenia a stravovania. Dokonca, v spojení so smart hodinkami dokážeš zaznamenávať veľmi veľa údajov o tréningu a svojom tele a jeho správaní počas cvičenia. To, čo bolo pred niekoľkými rokmi dostupné len pre profesionálnych športovcov je dnes prístupné takmer každému. V tomto článku si spravíme prehľad o najrozšírenejších a najlepších aplikáciách, ktoré sa môžu hodiť každému fitness nadšencovi.
Zdravé maškrtenie: 3 recepty na rýchle raw torty

Zdravé maškrtenie: 3 recepty na rýchle raw torty

kategória: Stravovanie
Prečítané: 1002x
Kto rád maškrtí? Asi všetci máme radi sladké a nevieme sa prirodzene odstrihnúť od čokolády, sladkostí a koláčov. Ak si chceš dopriať niečo sladké, siahni radšej po niečom, čo je aj zdravé - ako napr. raw koláč. Tieto koláče či torty síce nie sú nízkokalorické ani nemajú vysoký obsah bielkovín, ale sú zdravé a obsahujú veľa vlákniny.
Zázrak na posilnenie imunity: Spoznaj výhody rakytníka

Zázrak na posilnenie imunity: Spoznaj výhody rakytníka

kategória: Zdravie a krása
Prečítané: 952x
O rakytníku sme na našom blogu ešte nepísali. Nastal teda čas na to, aby sme si túto rastlinu poriadne predstavili. Čítaj ďalej a dozvieš sa viac. Rakytník rešetliakový je olejnatá rastlina s oranžovými bobuľami, striebornými úzkymi listami a dlhými tŕňmi pochádzajúca z himalájskej oblasti. Predpokladá sa, že kríky sú pôvodne z Nepálu a na západ sa rozšírili viacerými cestami až do severnej a západnej Európy pred tisíckami rokov. Rastie divoko v mnohých oblastiach, napríklad v oblasti Baltského a Severného mora. Aj u nás sa priamo pestuje.
Zaostrené na keto diétu: Naozaj funguje?

Zaostrené na keto diétu: Naozaj funguje?

kategória: Stravovanie
Prečítané: 1048x
Keto diéta je v posledných rokoch v móde. Fitness influenceri, ale aj bežní ľudia všade chvália jej výhody pri chudnutí. Čo je to vlastne keto diéta? A naozaj funguje? V tomto článku sa ketogénnej diéte budeme venovať do hĺbky a odpovieme na všetky pálčivé otázky. Vyvrátime mýty o keto diéte a rozoberieme jej výhody a nevýhody. Navyše ti poradíme, ako dodržiavať keto diétu bezpečne a efektívne. Čítaj teda ďalej a dozvieš sa všetko, čo potrebuješ vedieť o tejto diéte.
Ako zrýchliť bazálny metabolizmus a spaľovať viac?

Ako zrýchliť bazálny metabolizmus a spaľovať viac?

kategória: Zdravie a krása
Prečítané: 685x
O bazálnom metabolizme si sa už asi dopočul. Jeho poznanie je jednou z najzákladnejších informácií, ktorú potrebuješ pri nastavovaní svojho jedálnička pri chudnutí, udržovaní alebo priberaní hmotnosti. V tomto článku si vysvetlíme základné informácie, vzorce na výpočet a povieme si aj viac o tom, čo môžeš spraviť, aby sa táto hodnota navýšila.
Vitamín K2: Všetko, čo by ste o ňom mali vedieť

Vitamín K2: Všetko, čo by ste o ňom mali vedieť

kategória: Doplnky výživy
Prečítané: 1390x
Ak si ako väčšina ľudí, pravdepodobne denne užívaš multivitamíny. Ale počul si niekedy o vitamíne K2? Tento menej známy vitamín je nevyhnutný pre ľudské zdravie a môže poskytnúť širokú škálu benefitov pre tvoje telo a celkové zdravie. V tomto článku sa budeme venovať všetkému, čo potrebuješ o ňom vedieť. Budeme sa zaoberať jeho formami, prírodnými zdrojmi, priaznivými účinkami na organizmus a kontraindikáciami. Rozoberieme aj to, či ho možno užívať preventívne, a odpovieme na všetky ďalšie otázky, ktoré ťa o tomto úžasnom vitamíne môžu zaujímať!
Ako schudnúť z tváre? Zbavte sa prebytočného tuku raz a navždy

Ako schudnúť z tváre? Zbavte sa prebytočného tuku raz a navždy

kategória: Zdravie a krása
Prečítané: 2495x
Priberanie je pre mnoho ľudí oveľa jednoduchšie ako chudnutie. Je relatívne jednoduché aj pribrať aj schudnúť. Vieme, čo je na to potrebné - buď sa zamerať na kalorický surplus (nadbytok) alebo kalorický deficit. Avšak, čo je takmer neregulovateľné je to, kam sa pribraté kilogramy uložia (pokiaľ sa nejedná o svaly) alebo odkiaľ by sa mali strácať. Nevieme usmerniť to, aby sme chudli z konkrétnych partií. Nie je možné chudnúť len z brucha, zo stehien či z tváre. Lokálne chudnutie neexistuje. Cesta k schudnutiu z partie, ktorá je pre teba problémová je celkové chudnutie. Spolu s inými partiami nakoniec zmizne aj tuk z tvojej najproblémovejšej časti tela.
Veľký prehľad proteínových cestovín: Ktoré z nich sú najlepšie?

Veľký prehľad proteínových cestovín: Ktoré z nich sú najlepšie?

kategória: Stravovanie
Prečítané: 513x
Cestoviny sú známe predovšetkým vysokým obsahom sacharidov a často sú prvým typom jedla, ktoré si odoprieme, keď začneme uvažovať o znížení kalórií alebo o zdravom stravovaní. Vedel si o tom, že nie sú len zdrojom sacharidov, ale môžu mať aj vyšší obsah bielkovín? Cestoviny môžu byť skvelým zdrojom bielkovín v tvojom jedálničku - ale ako asi tušíš, nehovoríme len o bežných vaječných alebo celozrnných cestovinách.

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO