loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Zeleninové chipsy - Verdure

Vákuovo fritovaná zelenina je nový spôsob úpravy zeleniny a ovocia, vďaka ktorému sa “uchrumkavia” pri nižšej teplote. Sú síce fritované, ale nie tak, ako sme zvyknutí. Nízka teplota zabezpečí, že zelenina zostane bez karcinogénov a olej do nej neprenikne. Vakuum sa postará o úžasnú chrumkavosť. Vitamíny, minerály a najmä vláknina ostanú a vy si môžete vychutnávať zdravé chrumkanie.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Chipsy si môžete vybrať v 4 chrumkavých verziách Batat, Mrkva, Petržlen alebo Cvikla. Veľkým benefitom je krajina pôvodu, Slovensko.

Batat

 • Je vzdialený príbuzný zemiaku, plný betakaroténu, antioxidantu, ktorý v krvi zdvíha hladinu vitamínu A. Bataty sú nielen sladkými zemiakmi, ale aj veľmi vhodnou mňamkou pre deti. Dnes sa často prezentujú ako nová, moderná potravina, opak je pravdou, jedli sa už počas druhej svetovej vojny, keď sa zistilo, že majú skvelé výživové vlastnosti.
 • Zázračné je najmä veľké množstvo vlákniny, ktorá zostáva samozrejme zachovaná aj vo vákuovo fritovaných batatoch. Bataty sú bohatým zdrojom aj vitamínu C a draslíka, dôležitého pre krvný tlak. Pre váš metabolizmus je nemenej podstatný aj mangán či vitamín B5 a B6.

Cvikla

 • Jedna z najprehliadanejších potravín. Asi to je tým, že väčšina ľudí ju pozná ako zaváranú a kyslú prílohu, ktorá zafarbí zvyšok jedla.
 • Cvikla obsahuje veľa železa. Zároveň pomáha telu železo vstrebať, vďaka čomu sa zlepšuje cirkulácia krvi a červených krviniek.
 • Cvikla znižuje krvný tlak, rozhýbe vám metabolizmus a zlepší trávenie. Ak jete tučné jedlá, cvikla stimuluje ich spracovanie. Navyše, množstvo vlákniny spolu s proteínmi a karbohydrátmi pomáha pri chudnutí, lebo zasýti žalúdok s použitím minima kalórií.
 • Redukuje spotrebu kyslíka pre svaly, takže počas cvičenia ho telo potrebuje menej a vy budete mať viac energie. Starším ľuďom zasa pomáha zachovávať funkcie mozgu.
 • Cvikla detoxikuje pečeň a chráni ju pred ukladaním tukov. Nitrát pomáha do tela dodávať kyslík. To rozširuje cievy a napodobňuje efekt Viagry. V kombinácii s bóronom, ktorý cvikla samozrejme obsahuje tiež, robí z cvikly bio viagru.

Mrkva

 • Má málo kalórií, veľa vlákniny, vitamín A v až šialenom množstve, žiadny tuk a žiadny cholesterol.
 • V skutočnosti vitamín A mrkva neobsahuje, obsahuje však beta-karotén, ktorý sa v tele mení na vitamín A. Keď sme pri beta-karoténe, podľa amerických štúdií, ak by ste jedli veľa mrkvy a paradajok, budete mať krásnu „opálenú“ pokožku, ale bez slnka.
 • Vďaka mrkve bojujete proti rakovine, pretože beta-karotén pred ňou chráni bunkové steny. Rovnako predchádzate chorobe zvanej diabetes typu 2. Ak touto chorobou trpíte, mrkvy môžete jesť bez výčitiek, koľko chcete.
 • Napomáha k zdravému srdcu. Zaradená medzi najzdravšie potraviny vôbec, mrkva bojuje proti koronárnemu ochoreniu srdca, najmä u žien a najmä, ak ju jedia vo vyššom množstve.

Petržlen

 • Je doslova nabitý vitamínmi! Jedným petržlenom pokryjete 1,5 násobok dennej potreby vitamínu K. Z neho sú zdravé kosti. „Céčko“ zasa rozbehne vašu imunitu.
 • Tak ako jeho sestra mrkva, aj petržlen vďaka beta-karoténu porazí voľné radikály a na starnutie môžete zabudnúť. Spolu sú tiež doslova antirakovinové potraviny, chránia pred ňou rôznymi spôsobmi.
 • Ochráni vás pred obličkovými kameňmi a celkovo dokáže obličky „rozhýbať“. Pomáha proti bolestiam kĺbov a nabíja energiou.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty: Batat v 100 g
Energia 1 759 kJ/420 kcal
Tuky 15 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 1,5 g
Sacharidy 62 g
z toho cukry 44 g
Vláknina 13 g
Bielkoviny 3,4 g
Soľ 0,43 g
Nutričné hodnoty: Cvikla v 100 g
Energia 1 670 kJ/400 kcal
Tuky 15 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 1,6 g
Sacharidy 51 g
z toho cukry 50 g
Vláknina 18 g
Bielkoviny 5,6 g
Soľ 0,36 g
Nutričné hodnoty: Mrkva v 100 g
Energia 1 726 kJ/415 kcal
Tuky 21 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 2,1 g
Sacharidy 41 g
z toho cukry 38 g
Vláknina 22 g
Bielkoviny 4,6 g
Soľ 0,64 g
Nutričné hodnoty: Petržlen v 100 g
Energia 1 794 kJ/531 kcal
Tuky 21 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 2,1 g
Sacharidy 43 g
z toho cukry 23 g
Vláknina 22 g
Bielkoviny 6,6 g
Soľ 0,14 g

Upozornenie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred prístupom priamych slnečných lúčov.

Výrobca

NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Česká republika.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO