+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Yeah Buddy od Ronnie Coleman

Hlavný obrázok Yeah Buddy od Ronnie Coleman
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Predtréningové pumpy


Stručný popis

Ronnie Coleman predstavuje Yeah Buddy, novú extrémne silnú predtréningovku.


Popis produktu

Určite ste už na tréningu počuli "Yeah Buddy". Je to heslo Ronnieho Colemana, ktorým sa motivuje k lepším výkonom v posilňovni. Spoznajte silu tohto hesla v novom predtréningovom doplnku Yeah Buddy z jeho dielne.

TeaCrine® - zvyšuje produkciu energie, znižuje nepohodlie a umožňuje zlepšiť fyzickú a psychickú výkonnosť.

Vasaka - táto rastlina rastie divoko v hojnosti v celej Srí Lanke, v Nepále a Indii. Má bronchodilatačné účinky, čo znamená, že otvára dýchacie cesty pre väčší prísun kyslíka.

CarnoSyn® - zvyšuje výkon a urýchľuje regeneráciu svalov. PharmaSure® (kofeín bezvodý) je suchá prášková forma kofeínu so známym povzbudzujúcim účinkom. PharmaSure® kofeín je navrhnutý tak, aby sa pomaly uvoľňoval po dlhšiu dobu a predĺžil tak účinky kofeínu.

Cholín bitartrát - aj keď telo produkuje malé množstvo cholínu, je dôležité prijať ho aj v potrave pre udržanie dobrého zdravia. Cholín je dôležitý pre bunkové membrány a pre produkciu neurotransmiteru acetylcholínu, ktorý má úlohu v pamäti a svalovej kontrole. Acetylcholín umožňuje komunikáciu medzi nervovými bunkami navzájom.

Higenamín HCL - bežne známy ako demetyl coclaurín a norcoclaurín nachádzajúci sa v rôznych rastlinách. Má bronchodilatačné účinky.

Výhody:

  1. Príval energie
  2. Zlepšenie prietoku krvi
  3. Zvyšuje fyzickú a psychickú výkonnosť

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (8 g) s 250-350 ml vody. Pre zistenie tolerancie najprv zmiešajte 1/2 odmerky so 130-230 ml vody. Nepresahujte dávku 1 odmerku za jeden deň. Pre lepšie výsledky kombinujte s vyváženou stravou a tréningom.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Cherry Limeade) 8 g
Počet dávok v balení: 30
Kalórie 5 kcal
Tuky 0 g
Sacharidy 1 g
z toho cukry 0 g
Draslík (z Inozitolu - stabilizovaného arginín silikátu) 37,5 g
Napumpovanie a vytrvalosť: 3 250 mg
- CarnoSyn® (Beta-alanín) 2 500 mg
- Nitrosigín (Inozitol - stabilizovaný arginín silikát) 750 mg
Sústredenie: 600 mg
- Cholín bitartrát 550 mg
- Theacrín (ako TeaCrine®) 50 mg
Kofeín s predĺženým uvoľňovaním: 420 mg
- Bezvodý kofeín & PharmaSure® (Kofeín s predĺženým uvoľňovaním)
"Yeah Buddy": 250 mg
- Citrus Aurantium
- Higenamín HCl (1-[(4-Hydroxyfenyl)methyl]-1,2,3,4-tetrahydroisoquinolín-6,7-diol)
- Cocoabuteol (N-coumaroyldopamín, N-caffeoyldopamín, EGCG &Theobromín)
- Extrakt z Vasaky

Zloženie

Kyselina citrónová, oxid kremičitý, prírodné a umelé arómy, sukralóza, acesulfam K, kyselina citrónová, soľ, FD&C červená č. 40.


Informácie pre alergikov

Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, mäkkýše, pšenicu a orechy.


Upozornenie

Nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Obsahuje kofeín. Neužívajte synefrín alebo kofeín z iných zdrojov ako káva, čaj, sóda alebo iný výživový doplnok alebo liek obsahujúci fenylefrín alebo kofeín. Konzultujte svoj zdravotný stav pred užívaním pokiaľ ste tehotná, dojčiaca, užívate lieky vrátane, ale nielen MAO inhibítory, antidepresíva, aspirín, NSAID, produkty obsahujúce fenylefrín, efedrín, pseudoefedrín alebo iné stimulanty alebo trpíte ochorením vrátane, ale nielen srdca, obličiek, pečene, štítnej žľazy, psychiatrickým ochorením, epilepsiou, ťažkosťami s močením, cukrovkou, vysokým krvným tlakom, srdcovou arytmiou, opakovanými bolesťami hlavy, zväčšenou prostatou alebo glaukómom. Prestaňte užívať 2 týždne pred plánovanou operáciou, ak pocítite búšenie srdca, závraty, silné bolesti hlavy, dýchavičnosť. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred teplom, svetlom a vlhkosťou.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky