loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Xtreme Rapid Mass Gainer - PHP

Xtreme Rapid Mass Gainer - PHP: V jedinej dennej dávke dodáte telu neuveriteľných 52 g bielkovín, ktoré zabezpečia okamžitú regeneráciu a podporu zotavenia po náročnom tréningu.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Xtreme Rapid Mass Gainer - PHP Edge - Perfecting Human Performance

Odporúčame tento gainer: Super cena a nadupané zloženie.

Future Nutrition, kanadský výrobca obľúbenej značky MVP BIOTECH, predstavuje PHP EDGE - svoju novú profesionálnu radu špičkových doplnkov výživy, ktorá je určená predovšetkým pre kulturistov a silových športovcov. PHP EDGE ponúka výrobky najvyššej kvality a garantuje 100%  spokojnosť. Vedecky zostavené, laboratórne testované a maximálne účinné formule výrobkov sú bezpečné a vhodné pre všetky profesionálne, aj rekreačných športovcov. Xtreme RAPID MASS predstavuje absolútny trhák vo svete doplnkovej výživy. Vyskúšajte ho ihneď!

Špičková kvalita
Výborná krémová chuť
52g bielkovín v dávke
Vysoký profil aminokyselín
Ideálna potréningová výživa
Zaručený masívny nárast
Účinné riešenie pre ektomorfné telesné typy
Rýchle výsledky
Vysoký obsah glutamínových mikropeptidov
Neobsahuje saturované tuky

Ak chcete byť skutočne veľkí, Xtreme RAPID MASS je ideálny prípravok pre vás. Ideálna kombinácia proteínov a sacharidov vám zabezpečí neustály anabolizmus. Vyskúšajte, aké je to rýchle. Jedine s Xtreme RAPID MASS budete cítiť, ako vaše telo rastie. V jedinej dennej dávke dodáte telu neuveriteľných 52 g bielkovín, ktoré zabezpečia okamžitú regeneráciu a podporu zotavenia po náročnom tréningu.

Jedinečný pomer pomalých a rýchlych zdrojov proteínu stavia tento produkt na špicu v rebríčkoch sacharidových suplementov. Sacharidy obsiahnuté v každej dávke okamžite vyplnia anabolické inzulínové okno po tréningu a odvrátia katabolické procesy, ktoré v organizme vznikajú počas náročného tréningu. Ak máte problémy s priberaním a skúsili ste už čokoľvek, je čas vyskúšať Xtreme RAPID MASS. Vyskúšajte spojenie extrémnej sily a lahodnej chuti a vytýčte si nový cieľ. Jedine s Xtreme RAPID MASS zažijete merateľný posun.  

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie:
Pre optimálne výsledky užívajte jednu dávku 2 a pol odmerky (145 g) na raňajky alebo na desiatu a druhú dávku do pol hodiny po tréningu. V netréningový deň užívajte jednu dávku ráno alebo na desiatu a druhú pred spaním. Keď máte kvalitnú stravu a nechcete pribrat zbytočne vela tuku v netreningový deň gainer užívať nemusíte.

Tabuľka nutričných hodnôt

Zloženie a dávkovanie:
Veľkosť dennej dávky: 2 x 2,5 odmeriek (2 x 145 g) = 5 odmeriek (290 g)

Hodnoty jednej dávky %DV
Kalórie 1150
Tuky 12 g 18%
Saturované tuky 1,8 g 9 %
Trans tuky 0 g
Cholesterol 10 mg 3%
Sodík 22%
Draslík 30%
Sacharidy celkom 208 g 69%
Vláknina 2 g 9%
Cukry 56 g
Bielkoviny 52 g 104%
Vitamín A 0%
Vitamín C 2%
Vápnik 48%
Železo 5% Ostatné ingrediencie:
Rýchlo vstrebateľné sacharidy (maltodextrín), Multi stage protein matrix: Rapid releaze protein /whey protein concentrates, whey protein isolate, egg albumine, whey protein hydrolysate/, Sustained releaze protein /calcium caseinate, egg albumine, whey powder, lipolyticTM a omega fats, BCAA surgeTM, fibexTM, GLUTA surge®, Biosynth®, prolin®, kakaový prášok, sójový lecitín, fosforečnan vápenatý, prírodné a umelé príchute, karamel (farbivo), xanthan gum, cellulose gum, carrageenan.

Upozornenie:
Určené pre zvláštnu výživu. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Chráňte pred deťmi. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Alergény: mlieko, vajcia, sója.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO