loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Xtreme H.P. Protein - Fitness Authority

HP Xtreme Protein predstavuje najvyššiu kvalitu bielkovín na trhu, s najvyššou biologickou hodnotou, veľmi nízkym obsahom cukru a tuku.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

reklamny baner hp protein od FA

Silná dávka bielkovín v každej dávke, vyrobená zo špeciálnej kombinácie hydrolyzované srvátkového proteínu a hydrolyzovaného kazeínu pre uvoľnenie osobitého systému. Úplne inovatívna, vysoko efektívna proteínová formula najvyššej kvality a stráviteľnosti.

Výhody:

 1. Jediný svojho druhu na trhu
 2. Najlepší proteín najvyššej biologickej hodnoty
 3. Rýchla absorbcia vďaka izolátu srvátkovej bielkoviny
 4. Dlhodobé a postupné uvoľňovanie proteínov pomocou PeptoPro
 5. Vysoký obsah bielkovín – cez 30 g v každej dávke
 6. Urýchľuje svalovú syntézu proteínov
 7. Bez pridaného cukru s nízkym obsahom tuku
 8. Posilňuje a zlepšuje odolnosť organizmu

Kvalita výrobku:

 • Najvyššia kvalita výrobku je zaistená pridaním PeptoPro, hydrolyzovaným kazeínom z mlieka, ktorý telu dodáva bielkoviny s postupným uvoľňovaním. Tajomstvo HP Xtreme Protein obsahuje  proprietárne enzýmy, ktoré katalyzujú hydrolýzu peptidov bielkovín, ktoré znižujú typickú horkú chuť hydrolyzátov. HP Xtreme Protein ľahko vstrebáva di-a tripeptidy a ďalšie aminokyseliny, ktoré zaistia pozitívnu dusíkovú bilanciu po dobu niekoľkých hodín po jedle, umožňujú telu zvýšenú syntézu proteínov a znižujú svalový katabolizmus.
 • HP Xtreme Protein konzumovaný ihneď po tréningu posilňuje imunitný systém, svaly môžu účinne regenerovať a tým sa zmierňuje ich bolestivosť. HP Xtreme Protein je najlepší proteín pre profesionálnych športovcov a fyzicky aktívnych ľudí, ktorí chcú zabezpečiť optimálne fungovanie svalov a rýchlu adaptáciu počas obdobia zvýšenej záťaže a intenzívneho tréningu.

Čo sú peptidy?

 • Peptidy sa skladajú z reťazcov aminokyselín. Ak sa spoja dve aminokyseliny do reťazca, vznikne tzv. dipeptid, tri aminokyseliny tzv. tripeptid a pokiaľ sa jedná o celý rad aminokyselín, jedná sa o tzv. polypeptid, nazývaný tiež proteín čiže bielkovina. Všetky proteíny, ktoré konzumujeme každý deň, sú polypeptidy, ktoré musia byť v našom zažívacom trakte najprv rozložené na jednotlivé aminokyseliny. Aminokyseliny sú stavebnými prvkami proteínov a peptidov, a tým teda aj základnou súčasťou všetkého života na tejto planéte. Napr. pre tvorbu svalovej substancie potrebuje náš organizmus proteíny každý deň.

Aké pozitíva majú malé peptidy oproti normálnym peptidom?

 • Veľká časť aminokyselín obsiahnutých v potravinách sa pri trávení stráca. Peptidy obsiahnuté v H.P. Proteíne - najmä dipeptidy a tripeptidy - sú naproti tomu také malé, že organizmus ich môže vstrebať a spracovať priamo po požití bez akejkoľvek straty času a energie. Telo tak získava väčšie množstvo aminokyselín a môže ich spracovať rýchlejšie, než by mohlo pri normálnom prísune proteínu prostredníctvom bežnej stravy. Vďaka H.P. Proteínu sa do organizmu dostávajú všetky esenciálne, tj. životne nevyhnutné aminokyseliny - ale bez tuku, cholesterolu, purínu, mliečneho cukru (laktózy) a iných alergénov, ktoré sa do tela môžu dostať s bežnou potravou bohatou na bielkoviny.

Výhody H.P. Proteínu:

 • Xtreme Hydrolyzed Protein možno konzumovať bezprostredne po tréningu! Je vhodný pre športovcov, najmä kulturistov, so zvýšenou potrebou príjmu bielkovín. Uľahčuje tráviacemu traktu.

Čo je Optipep®?

 • Optipep® je rad hydrolyzátu bielkovín pôvodom zo srvátkovej bielkoviny. V prípade hydrolyzátu z izolátu srvátkovej bielkoviny, obsahuje 90% bielkovín. Proces hydrolýzy enzymaticky trávi (štiepi) bielkoviny na Mans frakcie (di-tri peptidy). Optipep® sa vyrába bez GMO potravinárskych enzýmov, ktoré sú vyberané s osobitným dôrazom na zníženie horkosti. Po hydrolýze sú tieto enzýmy tepelne inaktivované. Hydrolyzát srvátkového izolátu obsahuje menej ako 0,1% laktózy!

Čo je PeptoPro®?

 • PeptoPro® je hydrolyzovaný proteín odvodený z kazeínu (mliečne bielkoviny). Vďaka unikátnej technológii výroby, tzv. riadená hydrolýza, bola eliminovaná horká chuť, ktorá je typická pre ostatné hydrolyzované zdroje bielkovín. Vďaka riadenej hydrolýze má PeptoPro® neutrálnu chuť. PeptoPro® obsahuje di a tripeptidy.

fotky prichuti extreme hp proteinu

Dávkovanie

Pre lepšiu syntézu bielkovín 3-4 porcií denne (po raňajkách, 60-90 minút pred tréningom, ihneď po tréningu a 30-60 minút pred spaním). Pre lepšiu regeneráciu  1 dávku bezprostredne po tréningu a ďalšiu 30 až 60 minút pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť killer kiwi) 1 odmerka (35g)
Počet dávok v balení: 57
Hodnoty: v 35 g v 100 g
Energetická hodnota 530 kJ/125 kcal 1 516 kJ/357 kcal
Bielkoviny 30 g 86 g
Sacharidy 0 g 1 g
Tuky 0 g 1 g

Zloženie

Hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát Optipep (elumgátor:sojový lecitín), hydrolyzovaný kazeín PeptoPro, aróma, chlorid sodný, sladidlá (acesulfam K, suklalóza), komplex tráviacích enzýmov (Aminogen), prírodné farby (chlorofyl)

Upozornenie

Nepoužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku prípravku. Obsahuje mlieko. Výrobok by nemal byť používaný pre tehotné ženy a dojčiace ženy. Skladujte na chladnom, suchom mieste mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK