loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Xtreme C.H.A.R.G.E.

Xtreme C.H.A.R.G.E. od Fitness Authority Vám zaručí maximálny nárast sily, maximálne napumpovanie a celkové zvýšenie výkonu.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Xtreme C.H.A.R.G.E.® je doplnok výživy na zvýšenie výkonu a sily. Jeho hlavnou zložkou je kreatín, ktorý zásobuje svalové tkanivo energiou. C.H.A.R.G.E.® obsahuje kreatín vo forme megnesium-chelát. V zložení nechýba ani beta-alanín, ktorý bráni nahromadeniu kyseliny mliečnej. Ďalej argínin alfa-ketaglutarát a citrulín, vďaka čomu dosiahnete maximálne napumpovanie, tvrdosť svalov, zásobovanie potrebnými živinami a vhodné okysličenie.

Výhody:

  • zvýšenie výkonu a sily
  • obsah kreatínu - magnesium-chelát
  • rast svalovej hmoty

Dávkovanie

2 odmerky prášku (12,5 g) rozpustiť v 200-300ml vody. Užívajte 30 min po tréningu. Pred tréningom odporúčame Xtreme Napalm Pre-Contest a po tréningu Xtreme C.H.A.R.G.E.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť grape - hrozno) 2 odmerky (12,5 g)
Počet dávok v balení: 40
Hodnoty jednej dávky
Vitamín C 40 mg
Vitamín E 5 mg
Zinok 5 mg
Horčík 510 mg
Magnézium kreatín chelát 5 000 mg
z toho kreatín 4 550 mg
Arginín AKG 1 500 mg
z toho arginín 1 050 mg
Citrulín malát 1 500 mg
Beta-alanín (CarnoSyn) 1 000 mg
L-Serín 1 000 mg
Taurín 500 mg

Zloženie

Magnézium kreatín chelát, arginín alfa-ketoglutarát, citrulín malát, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), L-serín, beta-alanin (ako CarnoSyn ®), aróma, taurin, komplex vitamínov a minerálov [oxid horečnatý, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (d-alfa-tokoferol), oxid zinočnatý], farbivo (E163), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), sladidla (acesulfam K, sukralóza).

Upozornenie

Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a dobre vyváženej stravy. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!!
Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Výrobca

Fitness Authority Sp. z o.o., ul. Konna 40, 80174 Otomin, Poland.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO