loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Xpand 2x - Dymatize

Xpand 2x - Dymatize: predstavuje skutočný zlom vo vede výkonu a výživy, ktorým sa udáva nový štandard predtréningových suplementov.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Xpand 2x Power Performance - Dymatize

2 X sinejší !!! Obsahuje aj Koffeín.

Dymatize Nutrition Xpand 2X predstavuje skutočný zlom vo vede výkonu a výživy, ktorým sa udáva nový štandard predtréningových suplementov.

Kvalita a osvedčené ingrediencie prinášajú zaručene vysokú účinnosť. Dymatize Nutrition Xpand 2X predstavuje bezkonkurenčnú pomoc na posilnenie výkonu v období pred tréningom.

Čistý kreatín monohydrát, creatinol-o-fosfát, CarnoSyn®beta-alanín a aktívne formy B-vitamínu (koenzýmy) zvyšujú vytrvalosť a silu a pomáhajú budovať svalovú hmotu.

Vysoko koncentrovaná zmes poskytuje energiu, ostrú ako britva. Navyše obsahuje aminokyseliny s rozvetveným reťazcom BCAA v ideálnom pomere: 2:1:1 leucín, izoleucín, valín. Oxid dusnatý, agmatine a extrakt z granátového jablka pre dlhšie trvajúce intenzívne napumpovanie.

Ultra-mikronizovaný vzorec sa v sekundách úplne rozpúšťa v studenej vode.

Neobsahuje žiadne DMAA!

FAQ - Otázky:

Čo robí Xpand 2X ™ lepším ako iné predtréningové produkty?
Xpand 2X ™ je vyrábaný v cGMP zariadeniach, ktoré je certifikované pre športovcov. Suroviny sú v karanténe, testované metódou HPLC (prísny dohľad každej jednej ingrediencie). Pred distribuovaním na trh je každý produkt podrobený prísnym testovaním. Najvyššia úroveň kontroly kvality sa vykonáva tak, aby klient dostal presne to, čo sa nachádza na etikete. Dymatize zaisťuje, že Xpand 2X ™ je bez zakázaných látok!
Xpand 2X ™ bol špeciálne vytvorený, aby jeho užívatelia cítili výsledky a to bez zbytočných stimulantov, ktoré obsahujú iné predtréningové produkty.

Čo znamená 2X v Xpand 2X ™? Čo je to "hybrid"?
2X má mnoho významov, z ktorých všetky, ktoré vedú k zmenám dôveryhodného výrobku, ktorým je Xpand. 2X znamená 2. generácia, v rukách máte produkt, ktorý prešiel najnovším výskumom. 2X znamená tiež Xpand, teraz je to však polovica pôvodnej dávky (nie 20, ale 10 g). Hybrid sa odkazuje na veľkosť porcie, ktorá je medzi množstvom koncentrátu (asi 5 g) a tradičnými predtréningovými suplementmi (okolo 20 gramov). Hybridné rozmery umožňujú účinné dávkovanie tradičných výrobkov.

Sú prísady do Xpand 2X ™ podporené výskumom?
Xpand tvoria hviezdy vo výskume športovej výživy, ako je Ultra-mikronizovaný kreatín monohydrát, a CarnoSyn ® Beta-Alanín, vetvené aminokyseliny (CHAIN • SOL ™) sú základom Xpand 2X. Ďalej obsahuje rastúce hviezdy ako Creatinol-O-Phosphate, High Nitrate Pomegranate Extract (NITRO2GRANIT™), AssuriTea™ a Agmatine Sulfate.

Čo je Agmatine Sulfate?
Agmatine je dekarboxylovaný arginín, čo znamená, že je derivát aminokyseliny arginínu. Agmatine sa aktívne podieľa na priamom vplyve na hladinu oxidu dusnatého a podporuje tiež vnútornú pohodu a lepšiu koncentráciu. Agmatine bolo špeciálne navrhnutý na podporu tvorby oxidu dusnatého (NO).

Aké výsledky sú typické pri užívaní Xpand-u pred tréningom?
Výsledky sa budú líšiť v závislosti na strave, hydratácii, spánku, genetike, ostatných suplementov, konzumácii bielkovín, atď. Môžete si byť istí, že Xpand 2X ™ je výsledkami overený produkt.
Kedy môžem očakávať, že pocítim účinky Xpand 2X ™?
Mali by ste vidieť okamžité a jasne kladné signály pri každom použití Xpand ™ 2X. Pri použití Xpand 2X dlhšiu dobu, by ste mali vidieť výsledky v podobe vyššej sily, tréningovej intenzity a zvýšenej telesnej váhy.

Kedy by som mal užívať Xpand ™?
Najlepšie je užiť Xpand ™ 2X 25-30 minút pred výkonom/tréningom. Uistite sa, že prijímate dostatok tekutín, aby boli vaše svaly dostatočne hydratované pred, počas a po tréningu. Xpand ™ môžete užívať aj v netréningových dňoch. Pre maximálne účinky odporúčame konzumovať minimálne 4 krát do týždňa.

Aké ďalšie produkty môžem užívať s Xpand 2X ™ ?
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov môžete kombinovať s BCAA pred tréningom a ISO 100 ™ po tréningu.

Dávkovanie

Každú odmerku miešajte s 200 ml vody. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov, užite najmenej 30 minút pred začiatkom tréningu. Neprekračujte 3 dávky (3 odmerky) v perióde 24 hodín.

Pokyny pre špičkový výkon pomocou Xpand 2X:

1 odmerka (10g): Prví užívatelia (na posúdenie tolerancie)
2 odmerky (20g): Skúsení používatelia, ktorí majú zistenú toleranciu
3 odmerky (30g): Pokročilí používatelia s vysokou toleranciou

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (10 g)
Počet dávok v balení: 36

Hodnoty jednej dávky %DV
Kalórie 15
Vitamín B3 20 mg 100%
Vitamín B6 5 mg 250%
Kyselina listová 100 mcg 25%
Vitamín B12 15 mcg 250%
Vitamín C 100 mg 170%
Myo-Xpand -- Muscle Building Blend 2,8 g *
Micronized Pure Creatine Monohydrate
CarnoSyn Beta-Alanine
Creatinol-O-Phosphate Enduro-Xpand -- Muscle Amino Acids 1,6 g *
Chain-Sol (2:1:1 H2O-soluble BCAA Amino Complex)
L-Taurine
L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine
Sustamine Alanyl-Glutamine Focus-Xpand -- Mind/Muscle Complex 620 mg *
N-Acetyl Tyrosine
Glucuronolactone, Caffeine Anhydrous,
Rhodiola Rosea (5% Rosavins, 3% Salidrosides) Vaso-Xpand -- Muscle Pump Matrix 500 mg *
Agmatine Sulfate
Nitro2Granit (Pomegranate Extract -- 50% Polyphenols)
Beet Root Extract (Beta Vulgaris)
L-Ascorbic Acid, AssuriTEA Green Tea Extract QRS-Complex -- Quercetin Rutin Synergy 67 mg *
Quercetin-O-Rutinoside (Rutin)
Quercetin Dihydrate

* Denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Maltodextrín, kyselina citrónová, prírodná a umelá aróma, oxid kremičitý, kyselina jablčná, sacharóza, Beta-karotén (farbivo), Stévia, lecitín (sója).

Upozornenie

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!!

Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Tento produkt nie je určený pre diagnostikovanie, liečenie, alebo predchádzanie akejkoľvek choroby. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov.
Neprekračujte odporúčanú dávku. Nie je určené pre gravidné a dojčiace ženy. Poraďte sa s lekárom pred použitím tohto produktu, najmä ak máte nejaké zdravotné problémy, vrátane vysokého krvného tlaku, problémy so srdcom, alebo problémy so štítnou žľazou, nervové poruchy, diabetes, alebo ak užívate lieky. Ak ste alergický na ambrózie, poraďte sa so svojím lekárom pred použitím, pretože tento produkt obsahuje stéviu. Tento produkt obsahuje prirodzene sa vyskytujúci beta alanín, ktorý môže spôsobiť u niektorých jedincov pocit tŕpnutia kože. Používajte len podľa návodu.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO