loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

WS1 Extreme - Cellucor

WS1 Extreme - Cellucor: využíva Acetyl-L-karnitín a CoQ10 k urýchleniu metabolizmu tukov a zvýšenie energetického výdaja pri aeróbnom cvičení - silná kombinácia účinných látok dopravuje tuky, ktoré majú byť spálené do svalov, kde fungujú ako palivo.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

WS1 Extreme - Cellucor

Dostane TUKY RÝCHLO Z TELA.

WS1 Extreme využíva Acetyl-L-karnitín a CoQ10 k urýchleniu metabolizmu tukov a zvýšenie energetického výdaja pri aeróbnom cvičení - silná kombinácia účinných látok dopravuje tuky, ktoré majú byť spálené do svalov, kde fungujú ako palivo.

PRÍRODNÉ zložky:

WS1 Extreme obsahuje pokročilú receptúru s prírodnými zložkami, ako je cesnak a extrakt z horkého melónu. Tie pomáhajú regulovať hladinu cukru v krvi a bránia inzulínovým návalom, ktoré vedú k ukladaniu tuku.

ANITIOXIDANTY
WS1 Extreme vlastní inovatívnu receptúru, ktorá využíva aj pTeroPure ™, veľmi silná, prelomová podoba resveratrolu. Neuvidíte ju v iných produktoch na chudnutie! pTeroPure ™ je silný antioxidant, ktorý urýchľuje zotavenie a podporuje celkovú hemeostázu tela. WS1 Extreme je rozsiahla formula, ktorá zlepšuje v tele procesy, čo u zdravých ľudí spôsobuje okamžité odbúravanie tukov

WS1 EXTREME MÔŽETE KOMBINOVAŤ S INÝMI PRODUKTY CELLUCOR

WS1 Extreme je určený pre použitie samostatne, ale skvele a komplexnejšie funguje v kombinácii s produktmi Cellucor na chudnutie, D4 Thermal Shock, T7 Extreme a L2 Extreme.

Acetyl-L-karnitín HCL
Je stabilizovaná forma karnitínu. Karnitín je aminokyselina, ktorá zvyšuje metabolizmus tukov urýchlením dopravy mastných kyselín do buniek, kde sú použité ako zdroj energie. Karnitín podporuje svalový rast a vývoj, pomáha znižovať svalovú únavu a znižuje pocit hladu, alebo slabosť.

Koenzým Q-10
Je silný antioxidant, ktorý zvyšuje metabolizmus tukov a tým podporuje výrobu energie. CoQ10 zosilňuje produkciu ATP posilnením schopnosti tela premeniť potravu na energiu, napomáha chudnutiu a udržaniu energetickej hladiny. CoQ10 má tiež niekoľko výhod - chráni pred srdcovým zlyhaním /tým, že pozitívny vplyv na hladinu cholesterolu a krvný tlak/

Cesnakový extrakt
Je prírodným zdrojom alicínu, silnej zlúčeniny a antioxidantu s niekoľkými pozitívnymi účinkami na chudnutie a holistické zdravie. Alicín reguluje inzulín a triglyceridy a reguluje hladinu cukru v krvi, čo bráni ukladaniu tuku. Alicín posilňuje funkciu imunitného systému a má niekoľko výhod, vrátane pozitívnych účinkov na krvný tlak, krvný obeh, cholesterol a srdce človeka.

Vitamín E
Je silný antioxidant s veľkým množstvom ďalších zdravotných výhod. Vitamín E prispieva k zdravému kardiovaskulárnemu a endokrinnému systému znížením hladiny cholesterolu a optimalizáciou hladiny hormónov. Vitamín E tiež podporuje zdravú pokožku a vlasy.

Vitamín A
Je univerzálny vitamín nevyhnutný pre niekoľko kľúčových telesných funkcií. Vitamín zlepšuje videnie, obranyschopnosť, bunkový vývoj, regeneráciu a reprodukciu.

Bitter Melon Extract
Podporuje chudnutie prirodzenou cestou, zvyšuje citlivosť na inzulín a znižuje hladinu cukru v krvi. Bitter Melon produkuje enzýmy, ktoré premieňajú cukor na glykogén /zásoby energie/ a tým znižuje ukladanie tuku.

Naringin
Sa prirodzene nachádza v grapefruite. Naringin má silné antioxidačné, anti-diabetické vlastnosti a priaznivo pôsobí na zníženie hladiny cholesterolu v krvi. Naringin zvyšuje účinnosť WS1 Extreme tým, že podporuje prirodzenú absorpciu a zamedzuje jeho odbúravanie v pečeni.

pTeroPure™ (Pterostillbene)
Je veľmi silný phytoalexin, zlúčenina prirodzene produkovaná rastlinami, ak je napadnutá patogénmi, ako sú baktérie, alebo huby. Prirodzene sa nachádza v čučoriedkach a hrozne. Pterostillbene je silnejšia forma Resveratrolu. Pterostillbene je lepšie využitý v tele a je vysoko odolný voči degradácii, preto zostáva dlhšie aktívny v tele ako Resveratrol. Pterostillbene je silný antioxidant, protizápalový, antivírusová zlúčenina, ktorá je v súčasnej dobe skúmaná pre svoje početné priaznivé účinky na zdravie človeka.

Dávkovanie

Ako mám užívať WS1 Extreme?

Užívajte 2 kapsule ráno spolu s jedlom a 2 kapsule v večer, tiež  s jedlom.

Musím užívať WS1 Extreme každý deň?

Pre zaistenie čo najvyššej efektivity chudnutia, je dobré WS1 Extreme užívať každý deň.

Môžem užívať WS1 Extreme s inými Cellucor produktmi?

WS1 Extreme bol navrhnutý ako synergický produkt. WS1 Extreme môže byť kombinovaný s produktmi Cellucor zvyšujúcimi hladinu testosterónu a P6 Extreme. Rovnako sa môže užívať s predtréningovým produktom - NZero Extreme. Keďže neobsahuje kofeín, môže sa kombinovať s ostatnými produktmi firmy Cellucor na chudnutie.

V súčasnej dobe užívam predpísané lieky, môžem konzumovať WS1 Extreme?

Ak v súčasnej dobe užívate predpísané lieky, žiadame, aby ste sa poradili so svojím lekárom pred použitím akéhokoľvek Cellucor produktu.

Ja som s drogami testovaný športovec, môžem vziať WS1 Extreme?

Hoci žiadny z našich produktov neobsahuje zakázané látky, odporúčame sa o konzumácii poradiť s príslušnými športovými asociáciami a klubmi, ktoré váš šport zastrešujú.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kapsule
Počet dávok v balení: 60

Hodnoty jednej dávky %DV
WS1 Extreme Blend 583 mg *
Acetyl-L-karnitín HCL 375 mg *
Koenzým Q-10 100 mg *
Cesnakový extrakt 75 mg *
Vitamín E 30 mg 50%
Vitamín A 3mg 30%
Fat Metabolizing Blend 262 mg *
Bitter Melon Extract
Naringin, pTeroPure™ (Pterostillbene)

Ostatné zložky:
oxid kremičitý, magnézium stearát, mikrokryštalická celulóza, FD&C Red # 40, FD&C Blue # 1, FD&C Yellow # 6.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK