+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Whey - Cellucor

Hlavný obrázok Whey - Cellucor
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Proteíny


Stručný popis

Whey - Cellucor: Bol vytvorený s jediným cieľom. Dodať čistý proteín, ešte viac bielkovín a skvelú chuť v každej odmerke!


Popis produktu

Cellucor COR – Performance Whey predstavuje veľmi ľahko stráviteľný srvátkový vzorec (obsahuje izolát srvátkových bielkovín), ktorý obsahuje v jednej odmerke 25 g bielkovín, aby tak zabezpečil dostatočný prísun bielkovín počas celého dňa. Vďaka tomu, že obsahuje 100% srvátkových bielkovín, minimum tukov a sacharidov a  s prídavkom tráviacich enzýmov je maximálne rýchlo rozpustný a extrémne chutný!

Cellucor COR – Performance Whey predstavuje nový štandard srvátkových bielkovín. Využíva niektoré z najvyspelejších systémov, ktoré dodávajú proteínom inovatívne a skvelé príchute, po ktorých všetci túžia.

Stravovanie v kulturistike je veľmi zložitý proces. Či už ste nováčik, alebo profesionálny športovec, potrebujete svojmu telu zabezpečiť dostatočný prísun bielkovín počas dňa. Cellucor vám prináša v jednej odmerke 25 g bielkovín v lahodných príchutiach, takže s príjmom bielkovín si odteraz nemusíte lámať hlavu.

Maximálne instantný! Cellucor COR – Performance Whey je špeciálne vytvorený tak, aby sa ihneď rozpustil vo vode, mlieku, alebo inom obľúbenom nápoji.

COR – Performance Series znamená klinicky overené vzorce, bezkonkurenčnú chuť, tak aby vyhovovali každému zákazníkovi. Výrobky tejto série sú „stimulant free“, takže ich môžete kombinovať s inými produktmi.


Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku produktu s 200 – 400 ml vody, mlieka, alebo iného obľúbeného nápoja. Konzumujte trikrát denne, ráno ihneď po prebudení, po tréningu a pred spaním.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť molten chocolate) 1 odmerka (35 g)
Počet dávok v balení: 52
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 130 kcal
Kalórie z tuku 15 kcal
Tuky celkom 1,5 g
Nasýtené tuky 1 g
Trans tuky 0 g
Cholesterol 35 mg
Sodík 170 mg
Sacharidy celkom 3,0 g
Vláknina 2,0 g
Cukry 1,0 g
Bielkoviny 25 g
Vitamín A
Vitamín C
Vápnik
Železo

Zloženie

COR-Performance Whey Protein Matrix (Whey Protein Isolate, Whey Protein Concentrate), cocoa powder, prírodné a umelé arómy, celulózová guma, Xanthan Gum, proteáza, acesulfam draselný (Ace-K), sukralóza, proteáza A-S, lactáza.


Upozornenie

Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko a sóju. Neobsahuje lepok. Tento výrobok je vyrobený na rovnakom zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, arašidy a orechy.


Hodnotenie

4.7
3 hodnotenia

Novinky