loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Whey Build - Fuel:One

Whey Build - Fuel:One: je vyrobený z ultra-filtrovaného 100% srvátkového kencentrátu, izolátu a hydrolyzátu v ultra čistom vzorci, ktorému môžete bez pochybností veriť.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Vyskúšajte to najlepšie pre rast vašich svalov. 

100% Whey & Absolutely NO Fillers:

Je navyše instantizovaný pre ľahkú prípravu a jeho chuť si skutočne zamilujete. Vybudujte si svaly unikátnou anabolickou formulou vynikajúcej chuti.

Pravdou je, že nie všetky proteínové prípravky sú vyrábané rovnako. Na rozdiel od menej kvalitných produktov, ktoré využívajú výrobu pri vysokých teplotách za pomoci agresívnych kyselín a soli, je Whey Build vyrobený z ultra-prémiovej srvátky mikrofiltračným procesom za studena, čo zabezpečuje jeho maximálnu kvalitu a čistotu.

Builds Lean Muscle & Strength:

Whey Build ponúka 24 g špičkového proteínu, ktorý poskytuje neuveriteľných 5,5 g BCAA a 4 g glutamínu. Teda zložiek, ktoré svaly potrebujú ako pohonné hmoty, zabezpečujú proteínovú syntézu a urýchľujú zotavenie.

Dávkovanie

  1. Jednu odmerku (34 g) zmiešajte s 200 ml studenej vody alebo odtučneného mlieka.
  2. Užívajte ráno ihneď po prebudení a po tréningu.
  3. Množstvo dávok závisí od individuálnej dennej bielkovinovej potreby. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilka) 1 odmerka (34 g) % DV
Počet dávok v balení: (1 810 g) 53
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 130 kcal
Kalórie z tuku 20
Tuk celkom 2 g 3 %
Saturovaný tuk 1,5 g 8 %
Cholesterol 60 mg 20 %
Sacharidy celkom 3 g 1 %
Cukor 2 g *
Bielkoviny 24 g 48 %
Vápnik 122 mg 13 %
Železo 0,31 mg 2 %
Sodík 130 mg 5 %
* denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Premium Protein Blend (srvátkový proteínový koncentrát, izolát a hydrolyzovaný proteínový izolát), kakaový prášok (čokoláda), prírodné a umelé príchute, xantánová guma, sójový lecitín, soľ, oxid kremičitý, acesulfam draselný. Amino Blend (L-glutamín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín), sukralóza. 

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Alergénové upozornenie: obsahuje zložky mlieka a sóje. Môže obsahovať stopy pšenice, vajec a arašidov.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO