+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Vortex od BPI Sports

Hlavný obrázok Vortex od BPI Sports
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Absolútny výpredaj


Stručný popis

BPI Sports prichádza s novou predtréningovkou Vortex 1.M.R.


Popis produktu

Expirácia do konca mája 2018.

Najnovší vývoj predtréningových doplnkov prináša Vortex 1.M.R. S troma unikátnymi novými prísadami, ktoré boli starostlivo formulované na podporu a zintenzívnenie kvality vášho tréningu. Zabudnite na vašu starú pretréningovku. Už žiaden neproduktívny čas v posilňovni. Pripravte sa na vzostup s Vortex 1.M.R.

Výhody:

  1. Zväčšuje silu
  2. Zvyšuje energiu
  3. Zlepšuje výkon

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (3 g) so 180-240 ml vody alebo obľúbeného nápoja a užite 15-30 minút pred tréningom. Neprekračujte dávku 2 odmerky v priebehu 24 hodín. Pre dosiahnutie maximálneho účinku nejdzte ani nepite 1 hodinu po užití Vortex-u 1.M.R. Neužívajte 4 hodiny pred plánovaným odpočinkom.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Fruit Punch) 3 g
Počet dávok v balení: 50
Niacín (ako kyselina nikotínová) 20 mg
Full Speed Vortex™ Matrix (zmes): 1 702 mg
- Glycerol (ako glycerol monostearát) (Indigofera pulchra) (nadzemná časť)
- Kofeín (ako bezvodý kofeín)
- White Leadwort (koreň)
- Securinega (ako Securinega suffruticosa) (list a koreň)

Zloženie

Maltodextrín, kyselina citrónová, prírodné a umelé arómy, kyselina jablčná, oxid kremičitý, acesulfam K, FD&C červená č. 40.


Informácie pre alergikov

Bez alergénov.


Upozornenie

Nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neužívajte dlhšie ako 8 týždňov bez prestávky. Nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Poraďte sa so svojim lekárom ak užívate nejaké lieky, máte zdravotné problémy alebo predpokladáte, že by ste mohli byť tehotná. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určený pre osoby so zdravotnými problémami. Jedna dávka obsahuje približne také množstvo kofeínu ako 2 šálky kávy. Neužívajte kofeín, ani nekombinujte so synefrínom, vrátane, ale nielen obsiahnutým v káve, čaji, sóde, iných výživových doplnkoch alebo liekoch obsahujúcich fenylefrín alebo kofeín. Príliš veľa kofeínu môže spôsobiť nervozitu, podráždenosť, nespavosť, búšenie srdca. Prestaňte užívať pokiaľ sa u vás objavia závraty, silné bolesti hlavy, búšenie srdca alebo dýchavičnosť.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky

Podobné produkty