loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

UltraPro Elite - Amix

UltraPro Elite 50 je špeciálne vytvorený štvorzložkový proteín, vyznačujúci sa delikátnou a krémovou chuťou s ideálnym zložením aminokyselinového spektra.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Vyvážená zmes týchto proteínov zaisťuje pozvoľné vstrebávanie. Vďaka tomu je vhodný aj pre suplementáciu vo večerných hodinách.

Obsahuje všetky esenciálne a neesenciálne aminokyseliny s veľkým množstvom aminokyselín BCAA (L-leucín, L-valin, L-izoleucín). Neobsahuje aspartam!

Dávkovanie

V závislosti na dennej potrebe bielkovín užívajte 1 – 3 krát denne 2 odmerky (50 g) medzi jedlami, zriedené v 250  - 300 ml studenej vody, alebo odtučnenom mlieku.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (25 g)
Počet dávok v balení: 100
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 90 kcal
Kalórie z tuku 6,3 kcal
Tuk celkom 0,7 g
Nasýtený tuk < 0,5 g
Cholesterol 24 mg
Sodík 166 mg
Sacharidy celkom 7,9 g
Cukry < 0,1 g
Bielkoviny 12,5 g
DigeZyme Multi-Enzyme Complex 37,5 mg
Typický aminokyselinový profil:
Alanine 6 400 mg
Methionine 1 730 mg
Arginine 4 310 mg
Phenylalanine 2 760 mg
L-Aspartic Acid 9 500 mg
Proline 8 630 mg
Cysteine/cystine 1 390 mg
Serine 3 730 mg
Glutamine 16 220 mg
Threonine 5 460 mg
Glycine 10 100 mg
Tryptophan 1 060 mg
Histidine 1 230 mg
Tyrosine 1 780 mg
Isoleucine 4 340 mg
Valine 4 260 mg
Leucine 7 370 mg
Hydroxyproline 3 230 mg
Lysine 6 930 mg

Zloženie

UltraPro Elite Protein Complex (srvátkový bielkovinový koncentrát, aminokyseliny derivované z hovädzej bielkoviny, srvátkový bielkovinový izolát CFM s bielkovinovými frakciami, peptidy hydrolyzovaného kazeínu), maltodextrín, zahusťovadlá: xantán a guma guar, emulgátor: sójový lecitín, aróma, farbivá: tartrazín a košenila červená , multienzýmový komplex DigeZyme (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriálne neutrálna proteáza), sladidlá: sukralóza (Splenda) a acesulfam K.

Upozornenie

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre osoby s neznášanlivosťou laktózy. Skladujte v suchu pri teplote robiť 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím, alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Tartrazín môže nepriaznivo ovplyvňovať pozornosť detí. 

Alergénové upozornenie: Tento produkt bol vyrobený v zariadení, ktoré spracováva výrobky obsahujúce mlieko, vajcia, sóju kôrovce.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO