+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Tyčinka CFM Protein Bar - Vision Nutrition

Hlavný obrázok Tyčinka CFM Protein Bar - Vision Nutrition
Tyčinka CFM Protein Bar - Vision Nutrition Tyčinka CFM Protein Bar - Vision Nutrition Tyčinka CFM Protein Bar - Vision Nutrition Tyčinka CFM Protein Bar - Vision Nutrition Tyčinka CFM Protein Bar - Vision Nutrition Tyčinka CFM Protein Bar - Vision Nutrition
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Absolútny výpredaj


Stručný popis

Tyčinka CFM Bar - Explomax (Vision Nutrition): je určená pre športovcov a pre osoby so zvýšeným telesným výkonom pre podporu tvorby svalovej hmoty a k doplneniu živín.


Popis produktu

Proteinová tyčinka CFM PROTEIN BAR je určená pre športovcov a pre osoby so zvýšeným telesným výkonom pre podporu tvorby svalovej hmoty a k doplneniu živín. Obsahuje významné množstvo kvalitných srvátkových bielkovín. Je možné ju použiť aj v priebehu záťaže, alebo ako čiastočnú náhradu potravy. Množstvo tyčiniek konzumovaných v jednom dni nieje omedzené.


Dávkovanie

Keykoľvek počas dňa.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty: v 100 g
Energetická hodnota 1705 kJ/ 406 kcal
Bielkoviny 20,69 g
Sacharidy 39,34 g
Tuky 18,46 g

Zloženie

Maltózový sirup, izolát srvátkových bielkovín, poleva mliečna (cukor, rozštiepené a hydrogenované rastlinné tuky, sušené odtučnené mlieko 19 %, kakao, emulgátor sójový lecitin E322, prírodne identická aróma), sušená mliečna změs, rastlinný olej, invertný sirup, emulgátor sójový lecitin E322, vanilková pasta (cukor, glukózový sirup, voda, aróma, škrob, zahusťovadlo: karagenan E407, potravinárske farbivá: chinolinová žlť E104, žlť SY E110, ponceau E124; vanilkové zrniečka), aróma vanilka.


Upozornenie

Určené pre zvláštnu výživu. Obsahuje živočíšnu bielkovinu. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Výrobok nieje určený pre deti do 15 rokov. Uložiť mimo dosah detí. Uschovávať v suchu a pri teplote do 25 °C. Výrobca neručí za prípadné škody, ktoré vzniknú nesprávnym skladovaním alebo použitím. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Laboratórne testované.


Hodnotenie

4.8
7 hodnotení

Novinky

Podobné produkty