+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Tribulus Terrestris - Weider

Hlavný obrázok Tribulus Terrestris - Weider
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Doplnky výživy


Stručný popis

Tribulus Terrestris 120 kaps. - Weider: 80%-ný obsah saponínov !!! Až 2x silnejší ako jeho predchodca !!!


Popis produktu

  1. 80%-ný obsah saponínov !!! Až 2x silnejší ako jeho predchodca !!!
  2. Tribulus Terrestris - prírodný stimulant (zvyšovač) hladiny testosterónu.
  3. Prípravok (obľúbený napr. u bulharských vzpieračov) obsahuje 600mg extraktu z rastliny rovnakého latinského názvu (slov. Kotvičník zemný).

Táto rastlina obsahuje prirodzený komplex tzv. steroidných saponínov, ktoré stimulujú vlastnú tvorbu testosterónu a podporujú jeho vylučovanie. Vlastnosti prípravku výborne účinkujú najmä u mužov nad 30-35 rokov, u ktorých sa prirodzeným stárnutím organizmu už utlmuje vlastná tvorba testosterónu. Pri pravidelnom fyzickom zaťažení podporuje súčasne s nárastom svalovej hmoty aj spaľovanie tuku. Účinná látka prípravku podporuje lepší hormonálny profil (tu konkrétne pomer medzi hladinou anabolického testosterónu a katabolického kortizolu) a schopnosť adaptácie na náročné tréningové a súťažné zaťaženie. Podporuje všeobecný zdravotný stav a prispieva k celkovej lepšej kvalite a pocitu zo života. Prípravok je určený pre: celkové zvýšenie hladiny testosterónu v organizme, podporu nárastu svalovej hmoty, podoru zvýšenia fyzického výkonu, zlepšenie regenerácie po výkone, zvýšenie obranyschopnosti organizmu, podporu sexuálnej výkonnosti a tvorbu spermií, zvýšenie libida a sexuálnych funkcií (u oboch pohlaví).


Dávkovanie

Dávkovať denne 3 až 6 kapslí podľa hmotnosti, bližšie info na výrobku.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty v jednej kapsuly:

Bielkoviny 0 g
Sacharidy 0 g
Tuk 0 g
Tribulus-Terrestris 600 mg

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.


Hodnotenie

5.0
1 hodnotenie

Novinky