loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Thermo Detonator - Grenade

Thermo Detonator od firmy Grenade je revolučný termogénny predtréningový spaľovač tukov.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Grenade - declare war on fat

Stáva sa rýchlo základom pre všetkých fitness nadšencov po celom svete. Vhodný pre rekreačných cvičencov aj profesionálnych športovcov. Pri synergickom použití s diétnym programom a vhodným tréningom Thermo Detonator zvýši vašu energetickú hladinu a pomôže vám spáliť tuk, aby ste dosiahli cieľ po ktorom túžite.

Ako funguje?

Thermo Detonator je produkt určený na zvýšenie energie a podporu spaľovania tuku. Spolu so stravou bohatou na bielkoviny, riadenou diétou a vhodným cvičením môže „vyhlásiť vojnu tuku“.

Kombinuje najvyššiu kvalitu a látky v ňom podporujú metabolizmus a úroveň chuti do jedla. Masívna dávka 500 mg extraktu zo zeleného čaju v každej dávke! Starostlivo spracovaný zelený čaj obsahuje molekuly nazývané „katechíny“ čo sú chemické polyfenoly, ktoré majú pozitívne účinky na redukciu telesnej hmotnosti, podporujú zdravie a májú silné antioxidačné účinky.

Kvalita je najdôležitejšia! Grenade ponúka najvyššiu dávku Bitter Orange Peel (pomarančová kôra) na trhu! Načo používať zanedbateľné hodnoty účinných látok, keď môžete mať tovar s poriadnou dávkou? My vám ponúkame 420 mg Bitter Orange, ktorý je tiež známy ako Citrus Aurantium. Ukrýva v sebe synefrín a oktopamín. Spoločne vplývajú na noradrenalín a to je najdôležitejší hormón pri oxidácii tukov (použitie tuku na energiu).

Kofeín bol pridaný pre svoju schopnosť uvoľňovať tuk z tukových buniek.

Cayenne je špecifická forma extraktu pálivej papriky, ktorý má termogénny účinok v tele. Spolu s fenylalanínom podporuje funkciu štítnej žľazy a jej metabolickej aktivity.

Zelená káva obsahuje kyselinu chlorogenovú, ktorá tiež podporuje redukciu telesnej váhy.

Thermo Detonator je tak silný, že jeho účinky sú porovnateľné s liekmi. Ak chcete mať všetky účinné látky po kope a vo vysokých dávkach, tak Thermo Detonator je tá správna voľba.

Dávkovanie

  • Užite 2 kapsule ihneď po prebudení na prázdny žalúdok, zapite vodou.
  • Užite 2 kapsule 30 minút pred obedom, zapite vodou.
  • Pre zistenie tolerancie užívajte 1 kapsulu 2x denne prvých 7 dní.
  • Pri intenzívnych tréningoch užite 2 kapsule pred tréningom.
  • Dodržujte dostatočný pitný režim pri užívaní (aspoň 8 pohárov vody denne).
  • Neprekračujte dávku 4 kapsuly denne!

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: 50
Hodnoty jednej dávky
Zelený čaj 500 mg
Prášok horkého pomaranča 420 mg
Kofeín 225 mg
Paprika 200 mg
Fenylalanín 25 mg
Zelená káva 10 mg
silní chlapi

Zloženie

Zelený čaj, prášok horkého pomaranča, kofeín, paprika, fenylalanín, zelená káva, plnidlo (stearát horečnatý), želatínová kapsula (čistená voda, farbivo E133, E102, E129), oxid titaničitý.

Informácie pre alergikov

Bez alergénov.

Upozornenie

Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Ak užívate akékoľvek lieky aj voľnopredajné alebo máte zdravotné problémy alebo alergie o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak trpíte problémami s vysokým krvným tlakom. Neužívajte viac ako 2 kapsuly naraz. Neužívajte 6 hodín pred plánovaným odpočinkom. Obmedzte užívanie alebo prestaňte užívať ak cítite nevoľnosť a vyhľadajte lekársku pomoc. Neužívajte v kombinácií s inými stimulantmi obsahujúcimi kofeín. E102, E129 môžu ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Vysoký obsah kofeínu - 225 mg/2 kaps. - nie je vhodné pre deti a tehotné ženy. Určené na užívanie len pre dospelých. Balenie a produkt môžu byť atraktívne pre malé deti, ale nesmú sa s produktom hrať. Obsahuje malé časti riziko vdýchnutia.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO