+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

The Glutamine - DY Nutrition

Hlavný obrázok The Glutamine - DY Nutrition
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Doručenie do pondelka? Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
300 g18.62 €20%14.90 €


Stručný popis

Práškový glutamín pre zlepšenie procesu regenerácie doplnený o beta-glukán pre posilnenie imunity.


Popis produktu

Glutamín je navrhnutý tak, aby doplnil telu najpopulárnejšiu aminokyselinu po tréningu na zlepšenie regenerácie. Kombinácia beta-glukánu posilňuje imunitný systém a prirodzené obranné systémy tela. Perfektný doplnok po tréningu, ako aj pre dni odpočinku na urýchlenie procesu obnovy.

Glutamín je najrozšírenejšou aminokyselinou v tele. Zohráva rozhodujúcu úlohu pri podpore tkanív a posilnení imunitného systému. Cviky s vysokou intenzitou výrazne znižujú zásoby glutamínu v tele, takže je dôvod, aby ste ho dopĺňali. Glutamín je jednoduchý vzorec v kombinácii s malým množstvom beta-glukánu na posilnenie imunitného systému. Ak trénujete tak tvrdo, ako chcem, aby ste trénovali, potom by malo byť povinné užiť okamžite po tréningu 1 dávku The Glutamine. (Dorian Yates)

Zotavenie je dôležité pre každého športovca, pokiaľ ide o snahu o dosiahnutie svojho potenciálu. Čím častejšie môžete zacieliť na svalovú skupinu s plným výkonom, tým rýchlejšie môžete reštartovať proces nútenia svalov prispôsobiť sa čerstvým podnetom. Limitujúcim faktorom je glutamín. Nemôžete trénovať nepretržite bez toho, aby ste doplnili najpočetnejšiu aminokyselinu v tele. (Dorian Yates)

Glutamín je určený na riešenie tohto problému. V každej dávke nájdete 4,5 gramu glutamínu, ktorý je navrhnutý tak, aby bol okamžite absorbovaný, čo pomáha spustiť proces obnovy. Okrem toho, The Glutamine je obohatený o beta-glukán pre posilnenie a naštartovanie imunity. Konečný výsledok je jednoduchý: trénujte s vyššou intenzitou, častejšie a zotavujte sa efektívnejšie ako kedykoľvek predtým.

Výhody:

  1. Až 4,5 g glutamínu v 1 dávke
  2. Zlepšuje a urýchľuje proces regenerácie
  3. Doplnený o beta-glukán

Dávkovanie

Zmiešajte 4,5 g (1 odmerku) s 250-350 ml vody a užívajte po tréningu.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 4,5 g (1 odmerka)
Počet dávok v balení: (300 g) ~66
L-glutamín 4,5 g
Beta-glukán 50 mg

Zloženie

L-glutamín, beta-glukán (z jačmeňa).


Informácie pre alergikov

Obsahuje výťažok z obilniny obsahujúcej lepok.


Upozornenie

Neužívajte v prípade, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku prípravku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky