+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

TestoXplode - Weider

Hlavný obrázok TestoXplode - Weider
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Doplnky výživy


Stručný popis

TestoXplode 120 kps. - Weider: je silný a vysoko účinný prírodný stimulátor produkcie testosterónu a rastového hormónu.


Popis produktu

Reklamny baner Testo Xplode

TestoXplode je silný a vysoko účinný prírodný stimulátor produkcie testosterónu a rastového hormónu, ktoré sú najsilnejšie prirodzene sa vyskytujúce anabolicky účinné látky. Jednou z hlavných účinných zložiek je extrakt z rastliny tribulus terrestris, ktorý stimuluje produkciu luteinizačného hormónu - ten po väzbe na špecifické receptory je zodpovedný za zvýšenú produkciu anabolicky účinného hormónu testosterónu.

Efektivita TestoXplode je garantovaná výrobcom, pretože výrobe tohto výrobku sa používa aktuálne najsilnejší extrakt tribulus terrestris, ktorý obsahuje až 80 % saponinov!

Ďalšími účinnými zložkami, ktoré pôsobia synergicky pri anabolizácii organizmu, sú AAKG, extrakt z Avena sativa, Maca, niacin, zinok a chróm.

  1. AAKG stimuluje tvorbu NO (oxid dusnatý). NO je unikátna molekula, ktorá je súčasťou mnohých telesných pochodov. Jedným z hlavných jeho účinkov je zvýšenie prietoku krvi cievnym systémom, čo umožňuje lepšie zásobenie svalstva kyslíkom a živinami potrebnými pre rast.
  2. Extrakt z Avena sativa je bohatým zdrojom saponinov , flavonoidov, alkaloidov a glykosidov a navyše obsahuje taktiež kyselinu arachidonovú.
  3. Maca je rastlina, ktorá sa vyskytuje v Južnej Amerike a už viac než 2000 rokov je používaná miestnymi domorodcami pre svoje blahodárne účinky. Má výrazný účinok na zlepšenie fyzickej a psychickej výkonnosti, podporuje rast svalovej hmoty a sily, zvyšuje vytrvalosť.

Dávkovanie

Základná dávka je 4 tobolky denne, zapite dostatočným množstvom vhodných tekutín.


Tabuľka nutričných hodnôt

Obsah účinných látok v jednej dávke t.j. v 4 tobolkách:

extrakt z tribulus terrestris ... 1.000 mg
z toho saponinov ... 800 mg
AAKG (arginin alfa-ketoglutarát) ... 1.000 mg
extrakt z Avena sativa ... 400 mg
Maca powder ... 400 mg
niacin ... 36 mg
zinok ...10 mg
chróm ... 80 µg

Zloženie

Extrakt z Tribulus terrestris (80 % saponinov), arginin alfa-ketoglutarát, želatína, extrakt z Avena sativa, Maca powder, glukonan zinočnatý, niacin, chlorid chromitý, stearát horečnatý, farbivá (E172, E104).


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky