loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Test HD - Muscletech

Test HD - Muscletech: Využite energiu testosterónu! Špeciálne navrhnuté zložky TEST HD pre podporu zvýšenia hladiny testosterónu.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Je vyvinutý za pomoci vedecky skúmaných látok ako je tribulus terrestris, shilajit a bór. TEST HD obsahuje aj ďalšie známe prísady vrátane koreňa žihľavy dvojdomej a zamatovej fazule.

Zvyšuje celkový testosterón! TEST HD je prvý hardcore testosterón booster, ktorý zahŕňa klinicky pevnú dávku shilajitu, vzácnej organo-minerálnej zlúčeniny získanej v strmých svahoch Himalájí a iných vysokých hôr. Shlajit vo svojom prirodzenom stave nemá žiadnu chemickú definíciu. Za účelom konzistentnej a účinnej formy sa shilajit získava zo starostlivo vybraných hornín a ďalej sa spracováva prostredníctvom patentovanej technológie. Táto forma zaisťuje optimálnu úroveň bioaktívnych zložiek, ako sú fulvokyseliny a didenzo-pyron, známe pod patentovanou značkou PrimaVie. Vedecké štúdie potvrdili výrazne vyššie hodnoty testosterónu dokumentované po 90 dňoch užívania.

Zvýšenie hladín ATP: Shilajit taktiež významne zvyšuje hladiny ATP v krvi. ATP je bunková energia pre organizmus a predstavuje skutočnú energiu, na rozdiel od vnímanej energie, ktorá sa vyskytuje pri stimulácii CNS.

Zvýšenie voľného testosterónu už po 7 dňoch! TEST HD je formulovaný s koncentrovanou a silnou dávkou bóru, ktorý zvyšuje hladinu voľného testosterónu a znižuje hladinu estradiolu už do 7 dní. Voľný testosterón je najviac aktívna forma testosterónu a je rozhodujúci pre začatie procesu výstavby svalovej hmoty.

PCT nie je potrebné: Tento vzorec pracuje s telom prirodzene, zvyšuje hladinu testosterónu, ale ten stále zostáva v normálnej zdravej hladine.

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu dvakrát denne. Prvú kapsulu skonzumujte ráno a druhú popoludní. Ak trénujete, druhú kapsulu užite 30 minút pred tréningom. Neprekračujte dávku dve kapsuly v priebehu 24 hodín. Pred použitím si pozorne prečítajte etiketu a postupujte podľa pokynov.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps. % DV
Počet dávok v balení: 90
Hodnoty jednej dávky
Zinok 7,5 mg 50 %
Vápnik 48 mg 4 %
Testosterone Boosting Matrix
Tribulus extract (as Tribulus terrestris) (fruit) Supplying 45% saponins 250 mg
Shilajit extract (PrimaVie) Supplying 50% fulvic acid 100 mg
Boron Citrate Supplying 5% boron 100 mg
Broccoli powder (as Brassica oleracea) Supplying diindolylmethane 50 mg
Stinging nettle extract (as Urtica dioica) (root) 50 mg
Velvet bean extract (as Mucuna pruriens) (seed) 50 mg
† denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý dyhydrát, kyselina stearová, sodná soľ kroskarmelózy, plnidlo (hypromelóza, oxid titaničitý, polydextróza, mastenec, maltodextrín, Medium Chain triglyceridy), hydroxypropyl celulóza, oxid kremičitý, magnézium stearát, acesulfám draselný.

Upozornenie

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nepoužívajte ak ste tehotná, alebo dojčíte. Prestaňte s užívaním ak spozorujete nežiaduce účinky. Ak sa liečite, alebo máte cukrovku o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nesprávne používanie tohto produktu nezlepší výsledky a neodporúča sa. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí! 

Informácie pre alergikov: Tento produkt obsahuje kokosový orech. Spracované v zariadení, ktoré spracováva pšenicu.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK