loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

T7 Extreme - Cellucor

T7 Extreme - Cellucor: je bezpečný, prírodný produkt, ktorý vám pomôže schudnúť. Vzhľadom k tomu, že neobsahuje kofeín je určený pre citlivých jedincov.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

T7 Extreme - Cellucor

Nie všetky spaľovače tuku sú stvorené pre všetkých.

Tradičné pomôcky na chudnutie sú jednoduché vzorce, ktoré obsahujú kofeín, látky, ktoré zvyšujú rýchlosť metabolizmu a podporujú proces redukcie tuku.

Sú všetky spaľovače tuku rovnaké? NIE!

Cellucor zmenil hru s D4 Thermal Shock špičkový výrobok na chudnutie, ktorý využíva beta-2 signalizáciu a kofeín, ktoré zvyšujú  metabolizmu, energiu a pozornosť.

"Ale nie každý chce stimulanty, alebo ďalšie energizéry"

T7 je ideálny termogénny spaľovač bez ďalších stimulantov a dramaticky zvyšuje kalorický úbytok. Je určený pre tých, ktorí nechcú užívať doplnky s obsahom stimulantov.

Cellucor je T7 Extreme je bezpečný, prírodný produkt, ktorý vám pomôže schudnúť. Vzhľadom k tomu, že neobsahuje kofeín je určený pre citlivých jedincov.

5-HTP

Inovatívna receptúra využíva 5-HTP, špeciálnA formula, ktorá obmedzuje chuť do jedla a podporuje dobrú náladu aj počas diéty, keď sa snažíte schudnúť. Ak úroveň serotonínu v mozgu klesá, vaše telo začne cítiť hlad a začne túžiť po sacharidoch. 5-HTP sa stará o to, aby ste tento pocit nemali.

University of Rome v klinickej štúdii študoval 28 žien, ktoré konzumovali identickú stravu počas 12 týždňov. Diéty sa skladali približne z 50% sacharidov, 30% tukov a 20% bielkovín -sotva extrémne diéta! Za obdobie 12 týždňov skupina, ktorá užívala 5-HTP stratila v priemere 12 libier, zatiaľ, čo druhá skupina len 1,87 libry. 90% žien, ktoré užívali 5-HTP vyslovili spokojnosť a pozitívne hodnotenie.

Multi-dimenzionálne spaľovanie tukov

T7 Extreme obsahuje tiež Waka extrakt, prírodnú látku, ktorá zvyšuje metabolizmus, bráni tvorbe novú tukových a prevádza biele tukové bunky na tepelnú energiu. Optimalizuje činnosť štítnej žľazy a tým zlepšuje a podporuje odbúravanie tukov.

White Willow Bark Extract
Je prírodným zdrojom salicínu a aktívnou zložkou aspirínu. Citlivosť k inzulínu, metabolizmu glukózy a metabolizmu tukov sú posilnené kyselinou salicylovou. White Willow tiež rozširuje krvný obeh a zvýšený prietok krvi zvyšuje učinnosť T7 Extreme.

Zinc Arginate Chelate
Je nevyhnutný minerálny prvok v kombinácii s arginínom. Väzba zinku na arginín predstavuje účinné vazodilatačné a absorpčné prostredie. Zinok má veľké množstvo zdravotných výhod, vrátane podpory imunitného systému a rastu.

Wakame Extract (Fucoxanthin)
Wakame je typ hnedej riasy a obsahuje Fucoxanthin. Fucoxanthin bráni vzniku nových tukových buniek inhibíciou PPAR-gamma génu, ktorý reguluje ukladanie tukov a metabolizmus. Fucoxanthin tiež aktivuje rozpojenie proteín-1 v bielych tukových bunkách, čo umožňuje telu previesť tukové bunky do tepla a tým ich využiť ako prvotný zdroj energie.

Niacinamid
je vo vode rozpustný B-komplex vitamín. Niacín, alebo kyselina nikotínová, je tiež známa ako vitamín B3. Niacinamid má anti-diabetický účinok na organizmus, zvyšuje sekréciu inzulínu a zvyšuje citlivosť na inzulín.

5-HTP
Je 5-hydroxytryptofan, prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina extrahovaná zo semien Griffonia. 5-HTP pomáha kontrolovať chuť do jedla a podporuje normálny, zdravý spánok. 5-HTP je prekurzor pre produkciu serotonínu a melatonínu, neurotransmiterov, ktoré podporujú šťastie a pohodu.

3-Iodotyrosine
Je prekurzorom hormónu štítnej žľazy. Posilňuje a podporuje zrýchlenie metabolizmu a spaľovania tukov.

Selén
Je esenciálny stopový minerál, ktorý aktivuje niekoľko kľúčových enzýmov. Predstavuje tiež antioxidant, aktivuje metabolické enzýmy a hormóny štítnej žľazy a podporuje zrýchlenie metabolizmu.

3,5-Diiodotyrosine
Je prekurzorom hormónu štítnej žľazy. Posilňuje a podporuje zrýchlenie metabolizmu a spaľovania tukov.

Dávkovanie

Ako mám užívať T7 Extreme?
Užívajte 2 kapsule ráno s jedlom a 1 kapsulu popoludní tiež spolu s jedlom.

Musím užívať T7 Extreme každý deň?
Pre zaistenie čo najlepších výsledkov, by ste mali T7 Extreme užívať každý deň

Môžem užívať T7 Extreme s inými Cellucor produktmi?
T7 Extreme bol navrhnutý ako synergický produkt. T7 Extreme môže byť kombinovaný s produktmi Cellucor zvyšujúcimi hladinu testosterónu a P6 Extreme. Rovnako sa môže užívať s predtréningovým produktom - NZero Extreme. Keďže neobsahuje kofeín, môže sa kombinovať s ostatnými produktmi firmy Cellucor na chudnutie.

V súčasnej dobe užívam predpísané lieky, môžem konzumovať T7 Extreme?
Ak v súčasnej dobe užívate predpísané lieky, žiadame, aby ste sa poradili so svojím lekárom pred použitím akéhokoľvek Cellucor produktu.

Ja som s drogami testovaný športovec, môžem vziať T7 Extreme?
Hoci žiadny z našich produktov neobsahuje zakázané látky, odporúčame sa o konzumácii poradiť s príslušnými športovými asociáciami a klubmi, ktoré váš šport zastrešujú.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1
Počet dávok v balení: 90

Hodnoty jednej dávky %DV
Metabolic Activator Blend 247mg †
White Willow Bark Extract, Cayenne,
3-Iodotyrosine, 3,5-Diiodotyrosine
T7 Extreme Blend 242mg †
Zinc Arginate Chelate (10% Zinc) 100mg 67%
Wakame Extract (Fucoxanthin) 75mg †
Niacinamide 33,33mg 167%
Griffonia Seed Extract 33,33mg †
Methylselenocysteine 0,1mg 59%

† denná hodnota nebola stanovená Ostatné zložky:
Ryžová múka, magnézium stearát, želatína, oxid titaničitý a Sodium Copper Chlorofylin)
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO