loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

T-1000 - Warrior Labs

T-1000 je produkt novej generácie firmy Warrior Labs, vyskladaný výhradne z prírodných látok, ktoré sú schopné maximalizovať sekréciu vlastného testosterónu, čím dochádza k okamžitému nárastu svalovej hmoty, sily, vytrvalosti, skracuje sa doba potrebná na regeneráciu a znižuje sa množstvo telesného tuku v tele.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Vyžeň hodnoty testosterónu na maximum. Testosterón je hormón, ktorý robí muža mužom. Zodpovedá za vývoj charakteristických čŕt ako je stavba tela, výška, váha, svalová hmota, ochlpenie, rast pohlavných orgánov či sexuálna aktivita. 

  • Tribulus terrestris, iným názvom býčia hlava alebo diablov tŕň, je trvalá bylina, ktorá sa užíva ako diuretikum, tonikum zlepšujúce odolnosť organizmu a dokonca prostriedok na zvýšenie športových výkonov. Pôsobi ako stimulant produkcie testosterónu, čo sa odzrkadlí na náraste svalovej hmoty, sily aj regenerácie. Rovnako preukazateľný je jeho vplyv na sexuálnu túžbu a množstvo spermií u mužov vykazujúcich určitý stupeň neplodnosti.
  • Beta Ecdysteón je prírodná látka, ktorá má obdobnú štruktúru ako testosterón. Štúdie udávajú, že dokáže podporiť bielkovinovú syntézu, udržať anabolický stav, spôsobiť nárast čistej svalovej hmoty aj atletického výkonu. Mnohí užívatelia zaznamenávajú svalový prírastok na úrovni 5 kg v priebehu niekoľkých týždňov a zrýchlenú regeneráciu.
  • Serenoa plazivá sa najčastejšie používa na znižovanie príznakov zväčšenej prostaty, zároveň však účinne zabraňuje tomu, aby bol testosterón premenený na dihydrotestosterón (DHT).

Výhody:

  1. Okamžitý nárast svalovej hmoty, sily a vytrvalosti
  2. Redukcia tuku
  3. Skrátenie doby potrebnej na regeneráciu
  4. Čisto prírodné zloženie

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly 2x denne. Najlepšie 30 minút pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (90 kaps.) 45
Testosterónový booster
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) štandardizovaný na protodioscín 1 000 mg
Beta Ecdysterón 200 mg
Horčík 56,5 mg
Meď 600 µg
Bór 0,35 mg
Vitamín D3 5 µg
Anti-estrogén
Pohánkovec japonský (98 % resveratrol) 200 mg
Luteolin (extrakt zo Zeleru) 100 mg
Apigenín 50 mg
Zinok 4,6 mg
Vitamín K2 (MK-7) 200 µg

Zloženie

Kotvičník zemný/tribulus terrestris, beta ecdysterón, pohánkovec japonský/polygonum cuspidatum, horčík citrát, luteolín (extrakt zo zeleru/apium graveolens), apigenín, zinok citrát, kyselina borová, meď bisglycinát, menachinón, cholekalciferol, ďalšie zložky: protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), celulóza.

Upozornenie

Doplnok výživy. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pred začatím užívania konzultujte s odborníkom. V prípade zdravotných problémov užívanie konzultujte s lekárom. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Nekombinujte s alkoholom, inými omamnými látkami ani výrobkami podobného typu. Pokiaľ pocítite negatívne vedľajšie účinky, ihneď ukončite užívanie. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas zhoršeného zdravotného stavu a kombinovaním s alkoholom, liekmi alebo inými omamnými látkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia a vlhkosti, dobre uzavreté.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO