loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Super Pump MAX - Gaspari Nutrition

Super Pump MAX - Gaspari Nutrition: Zvýšenie odolnosti voči tvrdému a intenzívnemu tréningu.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Či už vám záleží na sile, výkonnosti, udržaní štíhlej postavy, alebo chcete nadobudnúť svalovú hmotu, Superpump MAX splní vaše očakávania.

Superpump MAX tvorí silné množstvo účinných zložiek v jedinečnom vzorci, ktorý navyše chutí úžasne! Už nemusíte siahať po veľkom množstve iných predtréningových stimulantov.

Superpump MAX ich má všetky a ešte niečo navyše. Jedinečná formula obsahuje L- leucín, L- citrulín, L- taurín, L- ornitín-l-aspartát, L- karnitán -l-tartate, zložky PEAK ATP ®, Sustamine ™ alebo Oxytropis falcate.

Superpump MAX je len jeden! Tento produkt bol špeciálne vyvynutý s cieľom dodať telu jedinečné látky, ktoré zvyšujú športový výkon. Tieto pozitívne účinky potvrili aj klinické testy.

Obsahuje beta – alanín a arginín alfa ketoglutarát AAKG.
Verte tomu, alebo nie, ale tento produkt absolútne odporuje konvenčným predtréningovým stimulantom. Cieľom výskumníkov bolo zostaviť produkt, ktorého účinky budú citeľné už po prvom užití. Rich Gaspari, ktorý stojí na čele Garpari nutrition chcel vytvoriť produkt, ktorý by najviac vyhovoval požiadavkám športovcov, pretože aj on, ako bývalý špičkový profikulturista vie, aké potreby má vrcholový športovec. Chcel byť najlepším a s rovnakou filozofiou pristupuje aj pri tvorbe a navrhovaní suplementov. Ako náhle vstúpite do telocvične, vstupujete do boja! Ihneď zistíte, že bez neho už nemôžete trénovať.

Dávkovanie

Užívajte, ako doplnok stravy, užívajte 1 – 3 odmerky s 200-600 ml studenej vody, alebo džúsu. (200 ml. tekutín na jednu odmerku) 30 – 40 minút pred tréningom. Dôležité: pre nových užívateľov postačí jedna odmerka na prvé 2 – 3 tréningy, tak, aby sa vaše telo správne prispôsobilo. Podľa citlivosti na dávku môžete množstvo následne zvyšovať. Superpump MAX sa užíva len v tréningových dňoch.

Tabuľka nutričných hodnôt

Hmotnosť jednej dávky: 1 odmerka/16 g
Počet dávok v balení: 40

Zloženie 1 dávky:
Kalórie 10
Sacharidy celkom 3g
Vitamín C (ako kyselina askorbová) 30mg
Vitamín B3 (ako Inositol Hexanicotinate) 80mg
Vitamín B6 (ako Pyridoxal-5'-Phosphate) 3mg
Vitamín B12 (ako Methylcobalamin) 10mcg
Vápnik 39mg
Fosfor 69mg
Magnézium 40mg
Sodík 30mg
Draslík 20mg

Zloženie

Proprietary Blend: (11.3g) MyoVol ElectroHydration Complex: L-Taurine, Calcium Glycerophosphate, Sodium Glycerophosphate, Sustamine (L-Alanyl-L-Glutamine), Di-Magnesium Malate, Potassium Phosphate Nitric OxiEndurance Complex: L-Citrulline (2g), Carnipure (L-Carnitine L-Tartrate), L-Ornithine-L-Aspartate, Beet Ext. (Beta Vulgaris)(Root) Branch Chain MTOR Stimulation Blend: L-Leucine (2g), L-Isoleucine, L-Valine
PhosphoDrive Signaling Complex: Creatine Monohydrate (1.3g), Creatine Magna Power (Magnesium Creatine Chelate), Setria (L-Glutathione Reduced)CogniDrive Acceleration Matrix: L-Tyrosine, Caffeine, Oxytropis Falcate Ext. (Whole Plant), Peak ATP (Adenosine 5'-Triphosphate Disodium), Glucoronolactone.

Upozornenie

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!!
Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Video

Výrobca

Gaspari Nutrition, Prospect St. Suite 301, Lakewood, NJ 08701, USA.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO