+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Super HD - Cellucor

Hlavný obrázok Super HD - Cellucor
 
 • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Spaľovače tukov


Stručný popis

Super HD - Cellucor: Po mesiacoch pozorne stráženého výskumu, vývoja a vyčerpávajúceho obdobia beta testovania, Cellucor vypustil silný termogénny - ostrý ako britva - produkt, ktorý prináša HD kvalitu ako do Vašej mysle, tak do Vášho tela.


Popis produktu

Reklamný baner Super HD

Cellucor Super HD kombinuje výkonné prísady na spaľovanie tukov a nootropné zlúčeniny na dodanie silnej energie, sústredenie a "dobrého pocitu" z procesu chudnutia. Super HD obsahuje Rauwolfii a extrakt z ovocia Amla, ktoré dodávajú jednu z najviac intenzívnych a výkonných zmesí na spaľovanie tukov na trhu.

Obsahuje:

 • Rhodiola: Je prirodzený adaptogén, bylina, ktorá podporuje duševnú energiu, vytrvalosť, sústredenie a redukciu následkov mierneho stresu. Rhodiola môže mať aj niekoľko pozitívnych vplyvov na výkon. V posledných štúdiách bola Rhodiola predvedená ako ideálna látka k využitiu mastných kyselín a k zlepšeniu telesnej odolnosti voči namáhavému fyzickému cvičeniu.
 • Rauwoliscine: Zosilňuje hladinu energie v tele a podporuje proces spaľovania telesného tuku.
 • N-acetyl-L-tyrozín: Je rýchlejšie vstrebateľná a biologicky dostupnejšia forma L-tyrozínu. L-Tyrozín je aminokyselinový prekurzor nadobličiek a rastového hormónu, adrenalínu, dopamínu a noradrenalínu. Tieto hormóny podporujú rast a môžu prispieť k väčšej energii a duševnej bdelosti.
 • Kofeín: Je silný psychoaktívny povzbudzovač. Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, odvracia prejavy únavy a robí všetko pre zvýšenie vašej pozornosti a energetizácii vašej pozornosti.
 • Amla Fruit Extract: Je ovocie, známe tiež ako indický egreš, obsahuje niekoľko účinných zlúčenín, ktoré podporujú duševnú energiu a pamäťové schopnosti.
 • Extrakt z púpavy (Dandelion): Je prírodné diuretikum. Okrem známych holistických liečebných účinkov, púpava obsahuje silné močopudné látky zvané taraxasteroly, ktoré zvyšujú vylučovanie nadbytočnej vody.
 • Evodiamine: Je rastlinný extrakt, ktorý môže pomôcť obmedziť ukladanie tukov a podporuje metabolizmus. Evodiamine podporuje tvorbu telesného tepla a zvyšuje tak teplotu tela aj keď je v pokoji, zlepšuje tak zvýšený výdaj kalórií z tukov, ktoré sa spaľujú na energiu. Evodiamine je tiež mierne diuretikum.
 • Niacinamid: Je vo vode rozpustný vitamín B-komplex. Niacín, alebo kyselina nikotínová, tiež známy ako vitamín B3, podporuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu a nervovú sústavu. Niacínamid tiež pomáha znižovať svalovú únavu a zvyšuje maximálnu pracovnú kapacitu svalu.
 • Pyridoxalfosfátu: Je bežne známy ako P5P, je aktívna forma vitamínu B6. P5P nevyžaduje konverziu v pečeni a je to preto vhodnejšia forma tejto živiny. Vitamín B6 podporuje niekoľko telesných funkcií, vrátane energetického metabolizmu, funkciu neurotransmiterov a rast svalov.
 • Vitamín B12: Methylcobalamin je forma vitamínu B12, vitamínu B. Vitamín B12 podporuje bunkový metabolizmus a tvorbu energie. Vitamín B12 tiež podporuje zdravú funkciu nervového systému a krvotvorby.

Dávkovanie

Ako mám užívať Super HD?
Užívajte 1 kapsulu ráno na prázdy žalúdok a ďalšiu kapsulu o 5-6 hodín neskôr, čiže popoludní alebo keď  trénujete tak pred tréningom. Neužívajte viac ako 3 kaspule denne.

Musím užívať Super HD každý deň?
Pre zaistenie čo najvyššej efektivity chudnutia, je dobré Super HD užívať každý deň.

Môžem užívať Super HD s inými Cellucor produktmi?
Super HD bol navrhnutý ako synergický produkt. Super HD môže byť kombinovaný s produktmi Cellucor zvyšujúcimi hladinu testosterónu a P6 Extreme. Rovnako sa môže užívať s predtréningovým produktom - NZero Extreme. Keďže neobsahuje kofeín, môže sa kombinovať s ostatnými produktmi firmy Cellucor na chudnutie.

V súčasnej dobe užívam predpísané lieky, môžem konzumovať Super HD?
Ak v súčasnej dobe užívate predpísané lieky, žiadame, aby ste sa poradili so svojím lekárom pred použitím akéhokoľvek Cellucor produktu.

Som športovec monitorovaný antidopingovým programom, môžem užívať Super HD?
Hoci žiadny z našich produktov neobsahuje zakázané látky, odporúčame sa o konzumácii poradiť s príslušnými športovými asociáciami a klubmi, ktoré váš šport zastrešujú.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kapsula
Počet dávok v balení: 120
Hodnoty jednej dávky
Niacín 10 mg
Vitamín B6 5 mg
Vitamín B12 25 mcg
Super HD Nootropic & CNS Support Blend:
Caffeine Anhydrous 160 mg
N-Acetyl-L-Tyrosine 150 mg
Toothed Clubmoss (whole plant) 2,5 mg
Super HD ThermoSculpting ™ Blend:
Cranberry fruit extract 100 mg
IFAS50 ³ ™ (Camellia Sinensis Leaf Extract, Tuber Fleece Flower Root Extract, and Chinese Mistletoe Stem Extract) 62,5 mg
Amla fruit extract 37,5 mg
Citrus aurantium 33,33 mg
Red Pepper fruit extract 15 mg

Zloženie

Kapsuly (hypermelóza a oxid titaničitý), mikrokryštalická celulóza, magnézium stearát, silica iFAS503TM je ochranná známka spoločnosti integrity Nutraceuticals a je chránený patentom USA #7,674,484.


Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.


Hodnotenie

5.0
1 hodnotenie

Novinky