loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Super Drive - Gaspari Nutrition

Super Drive - Gaspari Nutrition: SUPERDRIVE je najinovatívnejší predtréningový produkt, aký bol kedy vyvinutý.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Záruka do konca mája 2015

Predtréningový produkt na zvýšenie sily a energie. Žiadny iný výrobok sa mu nevyrovná!

Len fakty:

  1. Výbušná energia
  2. Zmyslová stimulácia a koncentrácia
  3. Zrýchlenie regenerácie
  4. Zvýšenie sily

Arginín alfaketoglutarát, citrulín, citrulín malát. Všetky z nich slúžia svojmu účelu a stali sa základom mnohých predréningových produktov. Ak sa zaujímate o suplementy, určite ste počuli slovo ornitín. Avšak určite ste ešte nepočuli slová ornitín malát. Je to spojenie ornitínu a kyseliny jablčnej. Vedci z Gaspari Nutrition odhalili silnú kombináciu, ktorá nielen že podporuje vytrvalosť a zvyšuje hladinu oxidu dusnatého, ale tiež podporuje regeneráciu a zvýšenie sily. Podporuje efektívnosť Krebsovho cyklu a znižuje hladinu amoniaku v svalovom tkanive. Verte tomu, alebo nie, zatiaľ, čo je citrulín metabolický predchodca arginínu, tak ornitín je metabolický predchodca citrulínu. Gaspari využíva neuveriteľných 5 g tejto zázračnej zložky. Táto dávka je extrémne veľká a nákladná, ale Gaspari chce priniesť produkt, ktorý prinesie obrovské výsledky.

Glycerol je kráľ, no jedine v tekutej forme!

Pýtali sme sa sami seba. Prečo by sme nemohli vládnuť tým, že kombinujeme dva kľúčové účinky? Zvýšenie objemu a výkonnosti svalov? To je miesto, kde sa uplatňuje GLYCOSPAN technológia. Výsledkom je triacetín, no bohužiaľ sa nachádza len v kvapalnej forme. Vedci hľadali spôsob ako by ho mohli priniesť aj k vám. Ak chcete produkt, ktorý vám doslova preplní svaly krvou museli výskumníci vyvinúť proces sušenia rozprašovaním. Výsledkom je super zložka pod názvom GLYCOSPAN.

Okrem extrémne silných zložiek obsahuje SUPERDRIVE aj tyrozín, ktorý je prekurzorom ketocholamínov ako je adrenalín, noradrenalín a dopamín. Kofeín zasa pomáha uvoľniť tieto ketocholamíny v centrálnom nervovom systéme. Je dokázané, že ketocholamíny môžu pomôcť ovplyvniť výkon a náladu. SUPERDRIVE obsahuje nový stimulant higenamine. Ten obsahuje kritický komponent pre prácu v spojení s N-acetyl tyrozínom, DMAE, Citrus Aurantium a kofeínom pre vaše najlepšie tréningy!

Dávkovanie

  1. Pred použitím si pozorne prečítajte etiketu výrobku.
  2. Jednu odmerku zmiešajte s 200 ml studenej vody a konzumujte 20-30 minút pred tréningom.
  3. Pre zistenie tolerancie začnite s jednou odmerkou.
  4. Počas užívania sa odporúča zvýšená konzumácia tekutín.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Fruit Punch) 1 odmerka (6 g) % DV
Počet dávok v balení: 40
SUPERDRIVE CELLULAR ENERGY BLEND
Ornithine Malate (MitoDrive) 2 500 mg **
Carnitine Tartrate ( Carnipure) 1 000 mg **
Microencapsulated Triacetin 25% (Glycospan) 1 000 mg **
SUPERDRIVE NEURO-ENERGY MATRIX 645 mg **
(N-Acetyl L-Tyrosine, Dimethylaminoethanol Bitartrate, Higenamine Hydrochloride, Citrus Aurantium (Fruit)), Caffeine.
**- denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Prírodné a umelé arómy, lecitín, oxid kremičitý, sukralóza, soľ, acesulfam K, Radish Powder (farbivo). Informácie pre alergikov: Obsahuje sóju. Obsahuje 250 mg kofeínu v jednej dávke!

 

Upozornenie

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!!
Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.
 
Upozornenie:
Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov a staršie ako 50 rokov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nekonzumujte synen, alebo kofeín z iných zdrojov. Nepoužívajte dlhšie ako 8 týždňov. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom.  Dva týždne pred plánovanou operáciou prerušte užívanie. Ihneď prerušte užívanie ak začnete pociťovať vysoký tlak, srdcovú arytmiu, opakujúce sa bolesti hlavy, zrýchlený srdcový tep.

Výrobca

Gaspari Nutrition, Prospect St. Suite 301, Lakewood, NJ 08701, USA.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO