loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Super 7 - Scitec Nutrition

SUPER 7 - Scitec Nutrition: Proteínová superzmes obohatená o funkčné zložky.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

SUPER 7 je prémiová proteínová superzmes, ktorá je zložená zo siedmich druhov bielkovín živočíšneho pôvodu: srvátková bielkovina, kazeín, kompletná mliečna bielkovina, vaječná bielkovina a taktiež patentovaný proteínový hydrolyzát PeptoPro® pre „turbo-nabitosť“. 

PeptoPro® je predtrávený enzymatickými procesmi, preto obsahuje menšie aminokyselinové peptidy. Menej známy je fakt, že takéto peptidy, pozostávajúce z 2-3 aminokyselín, vďaka svojim špeciálnym transportérom sa môžu vstrebávať rýchlejšie, ako voľné aminokyseliny a majú väčšiu funkcionalitu! Rôzne bielkoviny zastúpené vo výrobku, majú rôzne profily aminokyselín a vlastnosti vstrebávania sa a majú odlišné anabolické, ako aj antikatabolické vlastnosti. Rýchlo vstrebávateľné bielkoviny pôsobia anabolicky, kým pomaly vstrebávateľné majú antikatabolický efekt. Odlišné zastúpenie aminokyselín a ich absorbčné rýchlosti sa navzájom doplňujú a výsledkom je kompletná, vyrovnaná bielkovinová zmes, ktorá je odporúčaná užívať počas celého dňa, aj pred spánkom.  SUPER 7 je ideálny v objemovej, ako aj v diétnej fáze tréningu a vo všeobecnosti aj pre zvýšenie výkonu a schopnosti regenerácie!

Pridané funkčné zložky odlíšia SUPER 7 od ostatných zmesí. Esenciálne aminokyseliny tvoria jednu skupinu. Konjugovaná kyselina linolová (CLA) má vplyv na úpravu telesnej hmotnosti, znižuje množstvo telesných tukov a zvyšuje objem svalovej hmoty! Ľanový olej je vynikajúcim zdrojom kyseliny alfa-linolénovej (ALA), je to esenciálna mastná kyselina nevyhnutná pre optimálne fungovanie ľudského organizmu. Do druhej funkčnej skupiny sú zaradené tráviace enzýmy - bromelaín a papaín, ktoré pomáhajú zúžitkovať aminokyseliny z proteínov! Tieto enzýmy nám pomáhajú vyriešiť naše problémy, ktoré nám spôsobia poranenia tkanív pri tréningoch, zlepšuje sa výkon a regenerácia prebehne rýchlejšie! Čokoládová zmes SUPER 7 vyniká ďalšou jedinečnou charakteristikou - má vysoký obsah kakaa. Je vedecky dokázané, že kakao obsahuje vysokú koncentráciu antioxidantov. SUPER 7 má navyše výbornú chuť, má extra krémovú konzistenciu a vyrába sa bez obsahu aspartámu!

Dávkovanie

Rozpustite jednu dávku (30g) nápojového prášku v 300 ml vody, najlepšie po tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (30 g) % DV
Počet dávok v balení: 43
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 118 kcal *
Kalórie z tuku 16 kcal *
Bielkoviny 20,5 g *
Sacharidy celkom 3,5 g *
Cukry 3 g *
Tuk celkom 1,8 g *
Cholesterol 52 mg *
Sodík 48 mg *
Draslík 137 mg 7 %
Zmes tráviacich enzýmov 22 mg *
(Papaín, Bromelaín)
*% DV - denná dávka nebola stanovená

Zloženie

SUPER 7 Protein blend (CFM Cold-Filtrated Whey Protein Concentrate 80%; Ultrafiltered Milk Protein Isolate providing Undenatured Micellar Casein And Whey In Natural Ratio; Cross-Flow Ultrafiltrated And Microfiltrated Whey Protein Isolate; Enzymatically broken down PeptoPro® Milk Protein Hydrolysate Providing ~60% Small Amino Peptides; Agglomerated And Instantized Cross-Flow Membrane Filtrated Whey Protein Concentrate; Egg White Protein; Sodium Caseinate), Dextrose, L-Glutamine, Papain, Bromelain, Flax Seed Oil Powder, Conjugated Linoleic Acid Powder, Cocoa Powder, Natural And Artificial Chocolate Flavors, Carrageenan, Xanthan Gum, Acesulfame-K, Sucralose.

Upozornenie

Informácie pre alergikov: Vyrábané z mlieka. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vaječné bielka, lepok a arašidy.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO