+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Stacker 2 - Stacker 2

Hlavný obrázok Stacker 2 - Stacker 2
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Spaľovače tukov


Stručný popis

Stacker 2 - Stacker 2: bez obsahu Efedry je určený pre športovcov, ktorí hľadajú prírodný doplnok výživy, ktorý im počas tréningu dodá potrebnú silu a výdrž.


Popis produktu

Stacker 2™ bez obsahu Efedry je určený pre športovcov, ktorí hľadajú prírodný doplnok výživy, ktorý im počas tréningu dodá potrebnú silu a výdrž. V priebehu 45 minút po jeho užití sa Vám výrazne zvýši hladina energie a nebudete pociťovať únavu. Pomôže Vám efektívnejšie spaľovať tuky, vyrysovať svalstvo a naštartuje Váš metabolizmus bez použitia Efedry.

Stacker 2™, obsahuje Tri-GuggLyptoid3 komplex™, unikátnu zmes, ktorá má mimoriadne priaznivý účinok na redukciu telesnej hmotnosti. Prípravok je doplnený o kofeín, ktorý prispieva k pocitu zvýšenia hladiny energie rovnako ako aj výťažky z liečivých rastlín koly, Herba maté alebo gymnema sylvestre. Kombinácia látok zvyšujúcich hladinu energie, Tri-GuggLyptoid3 Complex-u™ a anti-oxidantov je vhodná pre každého, kto chce redukovať svoju telesnú hmotnosť, alebo potrebuje získať dodatočnú energiu s malou pomocou prírodného výživového doplnku na rastlinnej báze. Stacker 2™ je navrhnutý tak, aby maximalizoval úbytok telesnej hmotnosti a súčasne minimalizoval úbytok svalovej hmoty.


Dávkovanie

Užívajte denne 1 kapsulu po jedle. Maximálne 3 kapsule denne.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps. % DV
Hodnoty jednej dávky
Proprietary Blend 198 mg *
Kola Nut Extract (seed)(3mg caffiene group alkaloids)
Yerba Mate (Fruit)
Cassia Mimosoides Extract (leaves/stems/pods)
White Willow Bark
Caffiene (anhydrous) 200 mg *
Tri-GuggLyptoid3 ComplexTM 25 mg *
Green Tea (leaves)(<1mg caffiene group alkaloids)
Guggulsterone (whole plant)
Gymnema (leaves)
* Daily Value not established.

Zloženie

Dextrose, Gelatin, Stearic Acid, Magnesium Stearate, Titanium Dioxide, FD&C Yellow #5, FD&C Blue #1, FD&C Red #3, FD&C Yellow #6.


Hodnotenie

1.0
1 hodnotenie

Novinky