loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Slow Down - Swedish Supplements

Doplnok Slow Down je pre tých, ktorí sa chcú uvoľniť a zotaviť po náročných tréningoch. Obsahuje ZMA, GABA a rastlinné výťažky s upokojujúcimi účinkami.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do štvrtka?

Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.

Popis produktu

Slow Down je doplnok výživy špeciálne vyrobený s látkami a extraktmi, ktoré sa tradične používajú na relaxáciu a zmierňovanie úzkosti a porúch spánku.

Medovkový extrakt sa používa pri nervozite a úzkosti. Medovke sú pripisované sedatívne, ale aj antibakteriálne účinky. Pomáha udržiavať pokojný spánok a bojuje tiež proti vírusu herpesu.

Harmanček je známy pre svoje upokojujúce účinky. Má dobré antispazmodické vlastnosti, pomáha pri bolestivej menštruácii, ale aj pri PMS symptómoch. Zmierňuje stres, úzkosť a problémy so spánkom.

L-theanín zlepšuje kvalitu spánku a pomáha uvoľniť sa. Vedci realizovali niekoľko rôznych štúdií týkajúcich sa súvislosti medzi l-theanínom a dobrým nočným spánkom. Okrem iného sa zamerali na to, ako dlho spíte, kvalitu spánku, ako často sa prebúdzate a pocit podráždenia, keď sa prebudíte. V súhrne vedci zistili, že 200 miligramov l-theanínu poskytuje lepšiu kvalitu spánku. Teanín je účinná látka, ktorá zvyšuje hladiny GABA v mozgu.

GABA (kyselina gama-aminomaslová) - je najbežnejšia inhibičná signálna látka v centrálnom nervovom systéme, vďaka ktorej sa cítime pokojnejšie. GABA môže pomôcť s chronickou únavou, úzkosťou a prispieva k lepšiemu spánku. Ak máte nedostatok GABA, často sa ukáže, že nervový systém je nadmerne aktívny a máte ťažkosti s relaxáciou, čo má za následok riziko vyhorenia. GABA je nevyhnutná pre krátkodobú pamäť, ako aj pre obnovu a zníženie stresu. GABA je potrebná pre mužskú prostatu. Tiež pomáha stimulovať uvoľňovanie rastového hormónu GH. GABA sa v tele syntetizuje z kyseliny glutámovej.

Zinok prispieva okrem iného k normálnemu energetickému metabolizmu. Tiež podporuje optimálne hladiny testosterónu a funkčnú syntézu proteínov.

Horčík pôsobí proti svalovej únave a prispieva k normálnej funkcii svalov a rovnováhe elektrolytov. Horčík redukuje stresové hormóny v tele a tým znižuje fyzický stres. Doplnok horčíka pred spaním sa považuje za príspevok k ľahšiemu spánku a zvýšeniu kvality spánku, pretože sa svaly uvoľňujú a stres sa stráca.

Výhody:

  1. Podporuje zotavenie
  2. Prináša relaxáciu a uvoľnenie
  3. Navodzuje stav pohody

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly pred nočným spánkom. Vyhnite sa mliečnym produktom a doplnkom obsahujúcim vápnik.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 30
GABA 500 mg
Extrakt z Medovky 10:1 300 mg
Horčík (bisglycinát) 250 mg
L-teanín 200 mg
Extrakt z Harmančeka 5:1 200 mg
Zinok (pikolinát) 20 mg
Vitamín B6 10,5 mg

Zloženie

GABA (kyselina gama-aminomaslová), extrakt z medovky 10:1 (melissa officinalis l./medovka lekárska), horčík bisglycinát, l-teanín, extrakt z harmančeka 5:1 (matricaria chamomilla l./rumanček kamilkový), zinok pikolinát, pyridoxín hydrochlorid, plnivo E460, kapsula (hovädzia želatína, farbivo E171, protihrudkujúce látky E470b, E551).

Upozornenie

Doplnok výživy, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Pestrá strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí.

Výrobca

Swedish Supplements AB, Kristvägen 2, 433 48 Partille, Sweden
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO