loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Size Fuel stara verzia - Yamamoto

Účinná nová zmes špeciálne určená PRED a PO tréningu.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Size Fuel je vyrobený zo sacharidov (Vitargo®), kreatínu (Kre-Alkalyn), L-alanyl L-glutamínu (Sustamine®), kofeínu, aminokyselín a ďalších nutričných faktorov. Je vhodný pre dospelých športovcov, ktorí cvičenia s vysokou intenzitou.

Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť pri vytrvalostnom tréningu a zároveň pri krátkodobom zaťažení intenzívnou fyzickou aktivitou. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g kreatínu. Okrem toho, vápnik prispieva k prirodzenému fungovaniu energetického metabolizmu a správnej funkcii svalov. A nakoniec, výrobok obsahuje kakaový extrakt, ktorý má regeneračné účinky a čierne korenie, ktoré pôsobí ako antioxidant.

Size Fuel je komplex účinných látok, ako sú Vitargo® s patentovaným systémom s vysokou molekulovou hmotnosťou. Ide o sacharid s priemernou molekulovou hmotnosťou 500,000-700,000.

Kre-Alkalyn® je jednou z najmodernejších foriem kreatínu na trhu.Vzhľadom k svojej vysokej hodnote pH, je prepustený do svalov s maximálnou silou, čo vám umožní dosiahnuť vynikajúce výsledky a vyššiu úroveň produkcie ATP. Kre-Alkalyn® nevyžaduje plniacu fázu a nespôsobuje žiadne z nepríjemných vedľajších účinkov, ako je to u iných foriem kreatínu.

Prítomnosť Sustamine® je forma glutamínu, ktorý je veľmi stabilný v prítomnosti tepla a kyselín, a má vysokú rozpustnosť.Podieľa sa na výmene dusíka medzi tkanivami a pri výrobe a skladovaní glukózy. Hrá dôležitú úlohu pri hydratácii svalových buniek.

Okrem toho prítomnosť kofeínu, teobromínu a čierneho korenia vytvára vyššiu efektivitu počas tréningu.

Výhody:

  1. Obsahuje Vitargo®, Kre-Alkalyn® a Sustamine®
  2. Predtréningový doplnok

Dávkovanie

Pridajte 1,5 odmerky (30 g) do 250 ml vody a užívajte 1x denne pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 30 g
Počet dávok v balení: (600 g) 20
Sacharidy 20 g
Kreatín (Kre-Alkalyn® pH Corrected®) 3 g
L-tyrozín 1 g
Beta alanín 1 g
L-alanyl-L-glutamín 500 mg
Kofeín 200 mg
Kakao 200 mg
Teobromín 12 mg
Čierne korenie 1 mg
Vápnik 120 mg
Citráty 361 mg

Zloženie

Vitargo® (jačmenný škrob), kreatín monohydrát (Kre-Alkalyn® pH Corrected®), L-tyrozín, beta-alanín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®), uhličitan vápenatý, draselný citrát, bezvodý kofeín, kakao (theobroma cacao L.) sušené semená extrakt std. 6 % teobromín, citronan horečnatý, farbivá (paprika extrakt), sladidlo (sukralóza, citran sodný), čierne korenie (piper nigrum L.), sušené ovocie.

Informácie pre alergikov

Obsahuje jačmenný škrob.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nie je vhodné pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Neprekračujte denný príjem 400 mg kofeínu zo všetkých zdrojov. Neužívajte pred spaním. Vyhnite sa konzumácii alkoholu. Ak máte kardiovaskulárne problémy, pred použitím sa poraďte s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK